Automobilių padangos

Skirtingi padangų tipai

Vasarinės padangos

Šios padangos puikiai tinka važiuoti sausa kelio danga, nes tuomet jų sukibimas yra geriausias. Ant šlapio kelio eksploatacinės jų savybės šiek tiek suprastėja.

Dėl jūsų paties saugumo svarbu, kad padangos visada būtų geros būklės. Nusidėvėjusios padangos praranda savo efektyvumą ir net gali tapti pavojingos.


Žieminės padangos

Kai kuriose šalyse žieminės padangos yra privalomos. Prancūzijoje jos nebūtinos.

Lietuvoje žiemines padangas privaloma montuoti nuo lapkričio 10 dienos iki kovo 1 dienos.

Reikia atidžiai stebėti šių padangų dėvėjimąsi. Nudilusios padangos praranda savo efektyvumą ir ant apsnigto, ir ant šlapio kelio. Kai rašto gylis yra mažesnis nei 3 mm, rekomenduojama keisti padangas, kad išsaugotumėte optimalų sukibimą.


Padangos visiems sezonams

Padangos visiems sezonams leidžia važinėti automobiliu geromis sąlygomis ir vasarą, ir žiemą. Tokios padangos yra vasarinių ir žieminių padangų kompromisas.

Vis dėlto, jos nėra tokios efektyvios ant sausos kelio dangos kaip vasarinės padangos ar ant apsnigto kelio – kaip žieminės padangos.

Labai svarbi jūsų padangų būklė. Svarbu atidžiai sekti šių padangų būklę, nes jos yra itin svarbus saugumo elementas.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.