Automobilių padangos

Kokiu slėgiu pūsti padangas ?

Jūsų padanga subliūškusi, bet nematote jokių prakiurimo pėdsakų? Turėtumėte pripūsti padangas iki reikiamo slėgio. Tačiau kur jis nurodytas?

Ant padangos šono?

Ne, ant padangos šoninės sienelės nurodytas maksimalus šaltos padangos slėgis (44 psi arba 300 kpa, arba 3 barai pateiktoje nuotraukoje).

Gamintojai visada rekomenduoja naudoti mažesnį slėgį, nei ant padangos nurodytas maksimalus slėgis.

Vartotojo vadove?

Taip, kai kurie gamintojai rekomenduojamą slėgį įtraukia į vartotojo vadovą arba nurodo jį lipduke, priklijuotame vidinėje vairuotojo durelių pusėje.

Norint teisingai nustatyti slėgį, jį reikia matuoti kai ratas yra šaltas. Štai kodėl geriau nusipirkti manometrą, nei naudotis degalinėmis.

Idealiu atveju slėgis turėtų būti tikrinamas kartą per mėnesį, siekiant užtikrinti, kad jūsų padangos neprarastų savo efektyvumo bet kokiomis aplinkybėmis.

Nuo padangų slėgio itin priklauso tinkamas jūsų automobilio veikimas, mūsų vadove šia tema rasite daug straipsnių :

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.