Pagrindinės pardavimų sąlygos

Pagrindinės pardavimų sąlygos skirtos informuoti apie jūsų teises.

Pirkimo sąlygos

Kai klientas internete pateikia užsakymą, mes tuojau pat patikriname, ar turime prekę sandėlyje, kad galėtume ją kuo greičiau pristatyti. Jei paaiškėja, kad prekės nėra arba jau nebėra, klientui grąžinami pinigai per 48 val.

Prekė

AD TYRES INTERNATIONAL SLU neprisiima atsakomybės už gaminio duomenų lape pateiktą informaciją. Tai yra informacinio pobūdžio duomenys iš kelių šaltinių.

Klientas pats atsako už tai, ar pasirinkta prekė tiks jo automobiliui. Jei prekė netinka, AD TYRES INTERNATIONAL SLU pinigų negrąžina.

Kaina

Kaina keičiasi kelis kartus per dieną. AD TYRES INTERNATIONAL SLU pasilieka teisę vienu ar kitu būdu keisti prekių kainas ir klientas, anksčiau įsigijęs prekę, neturi teisės reikalauti kompensacijos.

Pristatymas

Pristatymo išlaidos pirkimo metu nurodomos prekių krepšelyje. Mūsų įmonė prisiima atsakomybę už jūsų siuntinio praradimą arba vagystę. Jūs taip pat savo paskyroje specialiame lape galite išsakyti nusiskundimus dėl bet kokios su pristatymu susijusios problemos. Mes nedelsiant imsimės visų priemonių, kad kuo greičiau išspręstume pristatymo problemas. Užsakymas pristatomas vidutiniškai per 2 – 8 darbo dienas. Nėra jokios šio termino garantijos. Kartais užsakymų pristatymas gali vėluoti dėl transporto sutrikimų ar eismo įvykių. Galutinis pristatymo terminas yra 20 dienų po jūsų apmokėjimo. Praėjus šiam terminui jūs galite gauti grąžinamąją išmoką, pateikę prašymą panaikinti jūsų užsakymą.

Tuo atveju, jei prekė pristatoma į namus, jūsų neradęs vežėjas paliks savo vizitinę kortelę. Norėdamas gauti prekes, klientas turi kuo greičiau susisiekti su vežėju.

Jei prekės pristatomos į montavimo centrą, klientas turi susisiekti su montuotoju ir susitarti dėl susitikimo laiko. Jei norite būti tikri, kad jūsų užsakymas buvo tinkamai pristatytas, galite gauti siuntinio sekimo numerį . Autoserviso darbuotojai taip pat turi jūsų koordinates ir, priėmę jūsų prekes, gali su jumis susisiekti.

Atšaukimas

Klientas per 7 dienas savo sąskaita gali grąžinti užsakymą. Terminas skaičiuojamas nuo pristatymo dienos. Prekės turi būti grąžintos originalioje pakuotėje, nepanaudotos ir nepažeistos. Klientas turi atsiųsti laišką ir pranešti AD TYRES INTERNATIONAL SLU apie grąžinamą prekę.

Kad būtų paprasčiau, AD TYRES INTERNATIONAL SLU gali padengti jūsų siuntinio grąžinimą, paskui per ne daugiau kaip 30 dienų grąžinti jums pinigus už prekę, iš sumos atėmus prekių grąžinimo išlaidas.

Jei prekės buvo montuojamos ar panaudotos, pinigai už jas negrąžinami.

Kas mes esame ?

AD TYRES INTERNATIONAL SLU
Sociālais kapitāls 100.000 EUR
Carrer Bonaventura Armengol num 10, AD500 Andorra la Vella, Andorra
NRT : L-711448-M Recording Date : 30/05/2016
Email: cm(a)adtyre.com - Phone: +376 810 888

Kaip mus rasti ?

Su mumis galite susisiekti tik per kontaktinę formą, skirtą su prekyba susijusiems klausimams, ir per garantinio aptarnavimo formą.

Jei norite susisiekti su mūsų komanda spauskite čia.

Mokėjimo saugumas

Visas mokėjimo procesas tarp pirkėjo ir mūsų mokėjimo sistemos - HIPAY - yra visiškai užšifruotas ir apsaugotas. Naudojamas SSL protokolas yra susietas su el. bankininkyste.

Tai reiškia, kad užsakymo informacija ir banko kortelės numeris į internetą nešifruoti nepatenka.
Banko kortelės numeris dokumentuose, sąskaitose, kreditinės kortelės kvituose ar kituose spaudiniuose nespausdinamas.
Prekybininkas prieigos prie kortelės numerio neturi.
HIPAY neišsaugo kortelės numerio, kai mokėjimo operacija perduodama prekybininko bankui.
Tai reiškia, kad niekas negali sužinoti pirkėjo kortelės duomenų nei elektroniniu būdu, nei ant atspausdintų dokumentų.

Rizika, kad kliento banko kortelės numeris bus pavogtas perkant AD TYRES INTERNATIONAL SLU tinklalapyje per HIPAY, yra lygi nuliui.

Taikoma teisė ir jurisdikcija

Dabartinės Bendrosios pardavimo sąlygos ir susitarimas tarp AD TYRES INTERNATIONAL SLU ir Klientu yra reglamentuojami Andoros įstatymais.

AD TYRES INTERNATIONAL SLU vis tiek sieks draugiško sprendimo prieš pradedant bet kokius teisinius veiksmus.