Bendrosios pardavimo sąlygos


Bendrosiomis pardavimo sąlygomis siekiame jus išsamiau informuoti apie jūsų kaip kliento teises; atidžiai perskaitykite toliau pateiktą informaciją.


Šiose pardavimo sąlygose išdėstytos sąlygos taikomos perkant prekes iš bendrovės "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" (toliau vadinamos "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" arba "Bendrovė"), įsteigtos pagal Andoros įstatymus ir registruotos adresu Carrer Bonaventura Armengol num 10, AD500 Andorra la Vella in Andorra, su 1 000 000 EUR kapitalu, registracijos numeris NRT: L-711448-M Registracijos data : 2016-05-30 Prekybos Registracijos skyriuje.
Bet kuris privatus asmuo arba verslo subjektas, perkantis Bendrovės interneto svetainėje, toliau bus vadinamas "Klientu" arba "Pirkėju".
Šios Bendrosios pardavimo sąlygos sudaro sutartį tarp "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" ir Kliento.


Įžanga

Interneto svetainė www.padangulyderis.lt laisvai pasiekiama visiems. Ji buvo sukurta norint pardavinėti padangas, ratus ir sniego grandines privatiems asmenims ir verslo subjektams. Išsamų šių produktų aprašymą galima rasti interneto svetainėje.


1. Subjektas

Šios bendrosios sąlygos nustato Bendrovės ir Kliento teises ir įsipareigojimus internetu perkant Bendrovės siūlomus produktus. Klientas privalo vadovautis bendrosiomis pardavimo sąlygomis, kurias galima rasti interneto svetainėje Klientui patvirtinant užsakymą.


2. Bendrosios sąlygos

Šios bendrosios pardavimo sąlygos taikomos visiems Bendrovės interneto svetainėje parduodamiems produktams. Naudodamasis interneto svetaine, Klientas sutinka su šiomis pardavimo sąlygomis ir todėl sudaro sutartį su Bendrove. Bendrovė pasilieka teisę keisti šias bendrąsias pardavimo sąlygas bet kuriuo metu paskelbdama naują versiją interneto svetainėje. Tada taikomos bendrosios pardavimo sąlygos skelbiamos interneto svetainėje apmokant užsakymą.

Bendrąsias pardavimo sąlygas galima rasti šiuo adresu: https://www.padangulyderis.lt/bendrosios-pardavimo-salygos

Bendrovė užtikrina, kad prieš pateikiant užsakymą, visus interneto svetainėje pateiktus užsakymus galima patvirtinti. Klientas patvirtina, kad perskaitė ir visiškai sutiko su šiomis bendrosiomis pardavimo sąlygomis.

Pagal Britanijos teisę, Klientas patvirtina, kad turi visišką teisę atstovauti privatų asmenį arba verslo subjektą, kurio vardu veikia. Bendrovės užregistruota informacija tampa visų operacijų įrodymu, nebent būtų įrodoma kitaip.

Visos pretenzijos turi būti siunčiamos Klientų aptarnavimo skyriui. "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" komercinis aptarnavimo skyrius negali tvarkyti šių pretenzijų.

Klientas gali gauti aptarnavimo po pardavimo taloną atitinkama tvarka prisijungdamas prie savo paskyros Bendrovės interneto svetainėje. Taip pat galima kreiptis į Klientų aptarnavimo tarnybą paspaudus čia: https://www.padangulyderis.lt/kontaktai


3. Kaina

Produktų kaina mūsų interneto svetainėje yra nurodyta svarais sterlingais su įskaičiuotais visais mokesčiais ir yra pilnai išdėstyta paties produkto puslapyje.

Pagal toliau pateiktą 16 skyrių, bet kuriam užsakymui taikoma Andoros teisė. Šie užsakymai laikomi apdoroti toje teritorijoje, kurioje įsteigta "AD TYRES INTERNATIONAL SLU". Todėl į produktams taikomas kainas gali būti įskaičiuotas Andoros valstybėje taikomas aplinkosaugos mokestis.

Jei JK institucijos pakeis PVM, Bendrovė atitinkamai pataisys produktų kainas.

Pirkimo metu kainos pirkinių krepšelyje pateikiamos svarais sterlingais su visais įskaičiuotais mokesčiais.

Produktų kainos keičiasi kelis kartus per dieną. Interneto svetainėje pateiktos kainos gali būti keičiamos bet kuriuo metu ir be įspėjimo. Tačiau tokie pakeitimai neturės įtakos jokiems užsakymams, kuriuos Klientas jau buvo pateikęs prieš pakeitimus.

"AD TYRES INTERNATIONAL SLU" sutinka taikyti užsakymo patvirtinimo metu interneto svetainėje nurodytą kainą. Prieigai prie "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" interneto svetainės reikalingas telekomunikacijos išlaidas turi apmokėti Klientas. Tas pats taikoma ir siuntimo kainoms.


4. Produktai

Produktų savybes ir kainą Klientas gali peržiūrėti Bendrovės interneto svetainėje.

Tam tikra informacija, pavyzdžiui, produktų nuotraukos arba rodoma informacija apie kokybės ir eksploatacinių savybių etiketes nėra sutartinė; "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" negali būti laikoma atsakinga, jei užsakytas produktas arba informacija apie jo kokybės ir eksploatacinių savybių etiketę skiriasi nuo interneto svetainėje pateiktos nuotraukos.

DOT nurodo padangos pagaminimo datą. Tai keturių skaitmenų numeris, nurodantis pagaminimo datos savaitę ir metus. Visos mažiau nei prieš 36 mėnesius pagamintos padangos laikomos naujomis. "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" nepriims jokių pretenzijų dėl padangų, pagamintų prieš mažiau nei 36 mėnesius.

Klientas patvirtina, kad buvo informuotas apie siuntimo mokesčius, mokėjimo ir pristatymo sąlygas.

"AD TYRES INTERNATIONAL SLU" vykdo Kliento užsakymą atsižvelgdama į turimų atsargų ribas. Jei tam tikrų prekių sandėlyje nebeliks, "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" apie tai informuos Klientą.

Ši užsakymo informacija pateikiama duomenyse Klientui anglų kalba jam patvirtinant užsakymą ir šitaip sudarant sutartį tarp Bendrovės ir Kliento. Santrauka ir patvirtinimas nusiunčiami Klientui patvirtinus užsakymą.

Po kiekviena nuotrauka mūsų interneto svetainėje sutinkama ir nurodoma, kad nuotraukoms sutartis netaikoma. "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" negali būti laikoma atsakinga, jei užsakytas produktas skiriasi nuo interneto svetainėje pateiktos nuotraukos.

Išskyrus specialias sąlygas, pagal šias sąlygas suteiktos teisės taikomos tik fiziniam asmeniui, pasirašančiam užsakymą (arba nurodyto el. pašto adreso savininkui).

Pagal juridines sąlygas dėl atitikčių ir paslėptų defektų, "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" grąžina pinigus arba pakeičia brokuotus arba užsakymų neatitinkančius produktus.

Grąžinimo galima paprašyti šiais būdais:

"AD TYRES INTERNATIONAL SLU" suorganizuoja brokuotų produktų grąžinimą savo lėšomis ir sutinka grąžinti Klientui visus pinigus per 10 darbo dienų nuo to momento, kai produktas grąžinamas į sandėlį. Visą grąžinimą privalo įvertinti ekspertai ir jį galima apdoroti, jei po vertinimo nustatomas defektas, todėl Klientas yra teisus.

Pinigų grąžinimas visada bus apdorotas tais pačiais mokėjimo būdais, kuriais užsakymas buvo pateiktas (banko kortelė, banko pavedimas ir t. t.)

Pasitaiko, kad tam tikri gamintojai parduoda savo produktą su skirtingu prekės ženklo pavadinimu. Pavyzdžiui, taip yra su "Maxxis", "Cheng Shin" ir "CST", nes tai trys prekės ženklai, gaminami tos pačios bendrovės "Cheng Shin / CST". Tai taip pat taikoma "Mitas" ir "Sava" prekės ženklams. Šios padangos gaminamos tos pačios bendrovės, todėl jų kokybė ir eksploatacinės savybės tokios pačios. "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" negali iš anksto žinoti, koks padangų prekės ženklas bus pristatytas užsisakius vieną iš šio prekės ženklo padangų.

Jei Klientas nuspręs grąžinti padangą, visus siuntimo grąžinant mokesčius turės padengti jis pats.

Jei "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" organizuos produktų grąžinimą, siuntimo grąžinant mokestis bus 25 eurai už prekę, jei prekę (-es) paims profesionalus vežėjas.

Klientas gali nuspręsti grąžinti prekes pats padengdamas išlaidas. Šiuo atveju, Klientas privalo paprašyti "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" nurodyti galiojantį grąžinimo adresą ir siuntimas grąžinant bus grynai jo atskomybė. "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" pateiks Klientui grąžinimo dokumentą, kurį reikia pridėti prie siuntinio (-ių). "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" negali būti laikoma atsakinga už jokią žalą ar nuostolį grąžinant. Klientas gaus grąžintą sumą per 10 darbo dienų nuo tos akimirkos, kai produktas bus grąžintas į sandėlį.

Pinigų grąžinimas visada bus apdorotas tais pačiais mokėjimo būdais, kuriais buvo pateiktas užsakymas (banko kortelė, banko pavedimas ir t. t.)


5. Nuosavybės teisių apsauga

Produktai lieka "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" nuosavybe tol, kol sumokama visa kaina.

Jei klientas užblokuos mokėjimą arba pareikalaus jį grąžinti atgal, "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" gali nepažeisdama kliento teisių reikalauti registruotu paštu grąžinti produktus Kliento lėšomis, kol bus visiškai padengta.


6. Siuntimo sąlygos

Pristatymas paprastai užtrunka nuo 2 iki 8 darbo dienų. Negalime garantuoti siuntimo laikų. Pasitaiko, kad siuntinys vėluoja dėl eismo problemų arba nelaimingų atsitikimų gabenant. Pristatymo laiko riba yra nustatyta 30 dienų po mokėjimo gavimo. Praėjus šiam laikui, Klientui gali būti kompensuota paprasčiausiai pateikus jo užsakymo atšaukimo prašymą.

Jei pristatymo adresas yra montavimo centre, Klientas privalo pats susisiekti tiesiai su šiuo montavimo centru, kad užsisakytų vizitą ir patikrintų laisvą laiką.

Siuntimo mokesčiai apmokami tuomet, jei užsakomi du vienodi produktai.

Jei užsakoma viena prekė (automobilio padanga, ratlankis), siuntimo mokestį turi sumokėti Klientas, nebent užsakymas teikiamas dėl motociklo padangų arba tam tikrais atvejais, kai perkant bent vieną padangą siūlomas nemokamas siuntimas.

"AD TYRES INTERNATIONAL SLU" sutinka pristatyti produktus pateikiant užsakymą Kliento nurodytu pristatymo adresu.

Jei užsakyme nurodytos kelios skirtingos prekės, gali būti, kad šios skirtingos prekės nebus pristatytos tą pačią dieną, todėl šiais atvejais iš Kliento nebus galima priimti jokios pretenzijos.

"AD TYRES INTERNATIONAL SLU" negali būti laikoma atsakinga, jei Klientas nurodė nepilną arba neteisingą pristatymo adresą, todėl nėra įmanoma pristatyti produktus. Tokiu atveju, iš Kliento bus paimtas visas 25 eurų siuntimo mokestis grąžinant.

Jei pristatant Kliento nėra, Klientas privalo kreiptis į už siuntinį atsakingą vežėją, kad suderintų naują pristatymo datą arba gautų sandėlio, kur vežėjas laiko Kliento siuntinį, adresą.

Jei Klientas neįvykdys pirmiau minėtų veiksmų, siuntinys bus grąžintas į "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" sandėlį per 10 darbo dienų ir nuo Kliento bus nuskaičiuoti siuntimo mokesčiai. Grąžinus prekes į sandėlį, bus apdorotas pinigų grąžinimas Klientui atskaičiuojant 25 eurų siuntimo grąžinant mokestį už siuntinį.

Nuo tos akimirkos, kai Klientas priima pristatytą produktą, visas produkto praradimas arba nuostolis yra Kliento atsakomybė.

Klientas privalo informuoti vežėją apie visas problemas raštu pristatymo metu arba atsisakyti pristatymo nurodydamas priežastį.

Klientas privalo pristatymo metu patikrinti pristatyto produkto būklę ir atitiktį tiek tuomet, kai pristatoma namų adresu, tiek montavimo centre.

Jei pristatytas produktas neatitinka pristatytos prekės arba siuntinys pristatomas pažeistas, Klientas turi atsisakyti pristatymo. Tada klientas privalo nedelsdamas apie tai informuoti "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" kreipdamasis į Bendrovės klientų aptarnavimo sistemą per talonų sistema arba išsiųsdamas faksą arba laišką ("AD TYRES INTERNATIONAL SLU" Carrer Bonaventura Armengol num 10, AD500 Andorra la Vella, Andora).

"AD TYRES INTERNATIONAL SLU" nepriims atgal jokių jau sumontuotų ar naudotų prekių.

Jei Klientas atsisakys pasirašyti pristačius, vežėjo bendrovei bus pateikta pretenzija. Klientui bus išsiųstas negavimo pažymėjimas, kurį privaloma grąžinti nurodžius datą ir Klientui pasirašius, kad būtų galima įteikti pretenziją vežėjo bendrovei. Jei pristatoma į montavimo centrą, Klientas privalo paprašyti montavimo centro pasirašyti pažymėjimą.

Pretenzijos tvarkymo terminas yra mažiausiai 10 darbo dienų nuo pretenzijos pateikimo dienos ir atsakymo gavimas iš vežėjo bendrovės gali užtrukti iki 4 savaičių. Terminą nustato vežėjo bendrovė. "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" negali būti laikoma atsakinga už jokį vėlavimą.

Jei Klientas kaip pristatymo adresą pasirenka vieną iš Bendrovės partnerių montavimo centrų, jis sutinka, kad padangos būtų sumontuotos pasirinktame montavimo centre. Montavimo kainas nustato montavimo centras, o ne "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" ir Klientas privalo sutikti su šiomis kainomis. Jei Klientas atsisako montuoti padangas tame montavimo centre, į kurį buvo pristatytas užsakymas, montavimo centras turi teisę paprašyti Kliento sumokėti pagrįstą sumą už Kliento padangų gavimą ir laikymą.

Bendrovė negali būti laikoma atsakinga už montavimo centrų, į kuriuos Klientas užsisakė padangas, montavimo, balansavimo ar kitas paslaugas, nes montavimo centrai niekaip nėra susiję su Bendrove. Montavimo centro ir Kliento verslo santykiams taikoma montavimo centro ir Kliento sutartis.

Informaciją apie montavimo centrus, pavyzdžiui, darbo valandas, kainas ir paslaugas, didžiausią montavimo dydį ir t. t. teikia montavimo centrai. "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" negali būti laikoma atsakinga, jei interneto svetainėje pateiktos kainos arba darbo valandos skiriasi nuo realių kainų arba darbo valandų. Klientas prieš pateikdamas užsakymą pats turi kreiptis į pristatymui pasirinktą montavimo centrą ir paklausti kainų ir laisvo laiko.

Šią informaciją galima pakeisti interneto svetainėje be "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" žinios.


7. Prieinamumas ir pristatymas

Prekių kiekis ir kainos automatiškai keičiami interneto svetainėje kelis kartus per dieną. "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" vykdo Kliento užsakymą atsižvelgdama į turimų atsargų ribas. Jei prekės nebėra, "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" iš karto informuos Klientą apie tai ir grąžins visą sumą Klientui tomis pačiomis priemonėmis, kaip užsakymas buvo iš pradžių apmokėtas.


8. Kontaktai

Su mūsų Klientų aptarnavimo komanda galima susisiekti komerciniais klausimais naudojantis kontaktine forma arba naudojantis talonų sistema kilus klausimams dėl užsakymų aptarnavimo po pardavimo klausimų.

Kad galėtų prisijungti prie savo paskyros, Klientas privalo naudoti tą patį el. pašto adresą, kurį jis naudojo pateikdamas užsakymą su užsakymo metu pasirinktu slaptažodžiu.

Mūsų aptarnavimo po pardavimo tarnyba dirba nuo 8 iki 16 val. (išskyrus savaitgalius ir šventines dienas).

Paspauskite čia, kad prisijungtumėte prie mūsų komandos: https://www.padangulyderis.lt/kontaktai


9. Užsakymo atšaukimas

"AD TYRES INTERNATIONAL SLU" turi galimybę prašyti atšaukti užsakymą po mokėjimo patvirtinimo.

"AD TYRES INTERNATIONAL SLU" sutinka atsakyti į atšaukimo užklausas ir vykdyti šias užklasausas, bet negali būti atsakinga, jei bandymas atšaukti nepavyks. Kai prekės pas vežėją, užsakymo išsiuntimo neįmanoma atšaukti arba sustabdyti.

Jei atšaukimas patvirtinamas, Klientas gauna jo patvirtinimą iš Bendrovės ir grąžinimas apdorojamas per 10 dienų tuo pačiu būdu, kaip iš pradžių užsakymas buvo apdorotas.

Jei užsakymo negalima atšaukti, Klientas turi galimybę atsisakyti pristatyti. Grąžinus prekes į "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" sandėlį, grąžinimas bus apdorojamas atskaitant 25 eurų siuntimo grąžinant mokestį už siuntinį.

Jei Klientas sutinka su pristatymu, "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" gali suorganizuoti produktų grąžinimą. Siuntimo grąžinant mokestis šiuo atveju yra 25 eurai už prekę.

Klientas gali nuspręsti grąžinti prekes pats padengdamas išlaidas. Tokių atveju, Klientas pirmiausia privalo informuoti "AD TYRES INTERNATIONAL SLU", kad gautų grąžinimo adresą, kuriuo produktai turi būti išsiųsti atgal. Tokiu atveju, Klientas prisiima visą atsakomybę už gabenimą iki vietos, kurioje produktas atvyksta į "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" sandėlį. Bendrovė negali būti laikoma atsakinga už nuostolį arba žalą grąžinimo metu. Kai produktas grąžinamas į sandėlį, "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" apdoroja visą grąžinimą per 10 darbo dienų.


10. Mokėjimas

Sumokėti reikia iš karto pateikus užsakymą. Klientas gali mokėti banko kortele, "PayPal" arba banko pavedimu.

Jei moka banko pavedimu, Klientas mokėjimo formoje turi nurodyti užsakymo numerį. "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" su šiuo užsakymo numeriu gali atpažinti užsakymą. Kai tik gaunamas mokėjimas banko pavedimu (tai gali užtrukti iki 72 valandų), užsakymas patvirtinamas ir produktas išsiunčiamas Klientui.

Klientas apie tai gaus patvirtinimą el. paštu.

Visos ne JK banko institucijų išduotos banko kortelės turi būti tarptautinės banko kortelės ("Mastercard" arba "Visa"). Teikėjas atlieka saugų internetinį mokėjimą banko kortele.

Visi tarp individualių klientų ir HIPAY/BRAINTREE/CHECKOUT mokėjimo sistemos atliekami mokėjimo procesai yra visiškai užšifruoti ir apsaugoti. Mokėjimui naudojamas SSL protokolas, registruotas elektroninei bankininkystei (3D saugus protokolas).

Visa informacija apie užsakymą ir banko kortelės numerį yra apsaugota ir nesimato internete. Banko kortelės numeris niekada nenurodomas jokiame dokumente, sąskaitoje faktūroje ar kituose popieriniuose duomenyse.

"AD TYRES INTERNATIONAL SLU" nežino banko kortelių numerių. Kai mokėjimo operacija persiunčiama į banką, HIPAY/BRAINTREE/CHECKOUT nesaugo banko kortelių numerių. Todėl niekas neturi prieigos prie Kliento banko kortelės duomenų per informatiką arba spausdintus dokumentus. Įsilaužimo ir Kliento banko kortelės numerio gavimo pirkimo metu "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" svetainėse per HIPAY/BRAINTREE/CHECKOUT sistemą rizika yra nulinė.

Profesionalūs klientai gali atlikti mokėjimus banko kortelėmis arba naudodami "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" debeto sistemą.

Kliento patvirtinta mokėjimo operacija iš karto nuskaitoma nuo jo sąskaitos. Pagal Pinigų ir finansų kodekso L. 132-2 straipsnį įsipareigojimas banko mokėjimu yra neatšaukiamas. Pateikdamas banko kortelės duomenis mokėjimo proceso metu Klientas suteikia leidimą "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" nuskaityti nuo kortelės nurodytą kainą atitinkančią sumą. Klientas patvirtina, kad jis iš tikrųjų yra teisinis nuskaitomos kortelės savininkas ir turi teisę naudoti šią kortelę. Jei įvyksta klaida arba neįmanoma nuskaičiuoti nuo debeto kortelės, užsakymas iš karto atšaukiamas.

Su nuotolinio pardavimo sutartimi susijusias veiklas vykdo "AD TYRES INTERNATIONAL EU", esanti Level 3 Suite No. 2407, Tower Business Center, Tower Street Swatar, BIRKIRKARA BKR 4013, MALTA - bendrovės registracijos numeris OC 1277.


11. Atšaukimo teisė

Klientas turi teisę atšaukti, kuria gali pasinaudoti nenurodydamas jokios priežasties ar nemokėdamas jokios baudos – išskyrus siuntimo grąžinant mokesčius 14 dienų laikotarpį, prasidedantį nuo interneto svetainėje užsakytų prekių gavimo dienos.

Norėdamas pasinaudoti atšaukimo teise, Klientas privalo informuoti Bendrovę raštu aiškiai išdėstytame pareiškime per 14 denų nuo atitinkamos prekės gavimo. Klientas privalo išsiimti taloną už atitinkamą užsakymą, kad galėtų susisiekti su aptarnavimo po pardavimo tarnyba arba gali nusiųsti faksą arba laišką ("AD TYRES INTERNATIONAL SLU" Carrer Bonaventura Armengol num 10, AD500 Andorra la Vella, Andora).

Klientas padengs visas prekių grąžinimo išlaidas pasinaudodamas savo teise atšaukti, tik įsigyto produkto suma ir siuntimo išlaidos bus pilnai grąžintos.

Bendrovė negali susigrąžinti jokio sumontuoto rato, nebent pristatymo atsisakoma dėl žalos gabenant.

Produktai turi būti grąžinti savo originalioje pakuotėje, nepanaudoti ir nepažeisti.

Siuntimo grąžinant mokesčiai visada atimami iš galutinės pinigų už užsakymą grąžinimo sumos.

Produktai gali būti grąžinti toliau nurodytais būdais

  • "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" gali suaorganizuoti prekės grąžinimą, o tada grąžinti pinigus Pirkėjui per daugiausiai 15 dienų nuo prekės gavimo sandėlyje dienos atskaičius 25 eurų siuntimo grąžinant mokestį už prekę.
    Jei prekė buvo sumontuota arba naudota, nebus apdorotas joks pinigų grąžinimas.
  • Klientas gali nuspręsti grąžinti prekes pats padengdamas išlaidas. Tokių atveju, Klientas pirmiausia privalo informuoti "AD TYRES INTERNATIONAL SLU", kad gautų grąžinimo adresą, kuriuo produktai turi būti išsiųsti atgal. Tokiu atveju, Klientas prisiima visą atsakomybę už gabenimą iki vietos, kurioje produktas atvyksta į "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" sandėlį. Bendrovė negali būti laikoma atsakinga už nuostolį arba žalą grąžinimo metu. Jei produktas grąžinamas į sandėlį, "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" apdoroja visą grąžinimą. Klientui visada bus atlyginama tomis pačiomis priemonėmis, kaip užsakymas buvo apmokėtas: banko kortele, "PayPal" arba banko pavedimu.
    Jei mokėjimai buvo atlikti banko pavedimu, Kliento bus paprašyta pateikti banko duomenis.

12. Garantijos

"AD TYRES INTERNATIONAL SLU" yra teisiškai įsipareigojusi pateikti teisinių atitikčių ir paslėptų defektų garantijas.

Klientas garantija gali pasinaudoti per dvejus metus nuo pristatymo datos. Jis gali nuspręsti gauti naują prekę arba susigrąžinti pinigus; nauja prekė suteikiama, jei ji yra. Jei Klientas mano, kad padanga brokuota, jis turi teisę paprašyti atlikti padangos ekspertų vertinimą.

Padanga būtinai bus grąžinta gamintojui, kad įvertintų ekspertai. Už transportą grąžinant yra atsakinga "AD TYRES INTERNATIONAL SLU".

Ekspertų vertinimas gali užtrukti iki kelių mėnesių (mažiausiai 3 mėnesius). Šiuo laikotarpiu Bendrovė negali siųsti naujo produkto Klientui arba grąžinti jam pinigus be ekspertų vertinimo rezultato.

Kai ekspertų vertinimas bus atliktas, Klientas gaus ekspertų vertinimo ataskaitą, informuojančią jį apie rezultatą. Gavus rezultatą, negalima atsižvelgti į jokią pretenziją.

Jei ekspertų vertinimas nustatys klaidą, Klientui bus grąžinti pinigai, o kitu atveju, Bendrovė turės išsiųsti sąskaitą faktūrą Klientui už vertinimo išlaidas, kurios yra 35 eurai už padangą.

Klientui pinigai bus grąžinti tokiois pačiomis priemonėmis, kaip buvo apmokėtas užsakymas.

Jei ekspertų vertinimo rezultatas yra neigiamas, atitinkama padanga bus sunaikinta arba grąžinta Klientui.

"AD TYRES INTERNATIONAL SLU" visiems savo Klientams garantuoja, kad produktai atitnka Europos teisės aktus ir yra patvirtinti važinėti keliais (nebent interneto svetainėje būtų nurodyta kitaip, pavyzdžiui, keturračių padangoms).

Klientas privalo įsitikinti, kad įsigytos padangos ir ratlankiai atitinka jo transporto priemonės gamintojo aprašymą.

Klientas privalo laikytis gamintojo aprašymo ir rekomendacijos dėl transporto priemonės saugumo ir patikimumo, ypač dėl padangų ir ratlankių dydžio, pripūtimo ir padangų slėgio bei padangų montavimo ir laikymo sąlygų.

"AD TYRES INTERNATIONAL SLU" jokiu atveju negali būti laikoma atsakinga už Kliento pasirinkimą perkant produktą, už netinkamą produkto sandėliavimą arba naudojimą netinkamomis sąlygomis. Klientas privalo įsitikinti, kad užsakyti produktai yra suderinami su jo transporto priemone ir atitinka gamintojo aprašymą bei rekomendaciją.

Garantija nepadengia žalos dėl netinkamo padangų montavimo arba įprasto susidėvėjimo arba dėl pasekmių, sukeltų dėl netinkamo produktų naudojimo arba produktų būklės pablogėjimo dėl aplaidumo.

"AD TYRES INTERNATIONAL SLU" nesuteikia papildomos garantijos, išskyrus teisinės atitikties ir paslėptų defektų teisinę garantiją.

Bendrovė negali būti laikoma atsakinga už montavimo centrų, į kuriuos Klientas užsisakė padangas, montavimo, balansavimo ar kitas paslaugas, nes montavimo centrai niekaip nėra susiję su Bendrove. Montavimo centro ir Kliento verslo santykiams taikoma montavimo centro ir Kliento sutartis.


13. Intelektinės nuosavybės teisės

Visa su intelektinės nuosavybės teisėmis susijusi informacija, pavyzdžiui, prekės ženklai, produktai, srities pavadinimai, nuotraukos, vaizdo įrašai tekstai ir t. t. yra "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" intelektinė nuosavybė.

Šiomis bendrosiomis pardavimo sąlygomis nesuteikiamas intelektinės nuosavybės teisių perleidimas.

Šios prekės yra išskirtinė "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" nuosavybė ir jos negalima naudoti arba dauginti visos arba dalimis be išankstinio leidimo.


14. Force majeure

Įvykus nenumatytam įvykiui arba force majeure, kuris neleidžia "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" vykdyti savo įsipareigojimo Klientui, šis įsipareigojimas bus sustabdytas. "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" kuo greičiau informuos Klientą apie tokį įvykį.


15. Asmens duomenų apsauga

"AD TYRES INTERNATIONAL SLU" įsipareigoja saugoti padangulyderis.lt interneto svetainės vartotojų asmens duomenis. Visa asmeninė informacija yra siunčiama ir saugiai saugoma pas interneto svetainės prižiūrėtoją Prancūzijoje. "AD TYRES INTERNATIONAL SLU" gali prireikti rinkti asmeninius duomenis apie svetainės naudotojus ir perduoti juos partneriams.

Pagal 1998 m. JK duomenų apsaugos aktą (pataisytą), Klientai turi teisę prieiti, pataisyti ir ištrinti asmens duomenis (kaip nustatyta Duomenų apsaugos akte) arba neleisti jų apdoroti. Klientai gali tai padaryti išsiųsdami laišką toliau nurodytu adresu:


"AD TYRES INTERNATIONAL SLU"
Carrer Bonaventura Armengol num 10, AD500 Andorra la Vella, Andora
El. paštas: cm(a)adtyre.com - Telefonas: +376 810 888


16. Taikoma teisė ir jurisdikcija

Sutartinius santykius tarp Pardavėjo ir Kliento Vartotojo, esančio Europos Sąjungos teritorijoje, reglamentuoja valstybės narės, kurioje pastarasis yra įsisteigęs, teisė, atsižvelgiant į apsaugą pagal minėtos valstybės narės vartotojų teisę.

Duomenis, susijusius su Užsakymu, kompiuterizuoja Pardavėjo įstaiga Maltoje, asmens duomenų tvarkymui bus taikomi Maltos teisės aktai.

Bet kokiu kitu klausimu, kuriam netaikomos dvi pirmiau pateiktos sąlygos, papildomai bus taikoma Andoros teisė.

LiveChat
Whatsapp Messenger