Leidėjas

Šią svetainę tvarko AD TYRES INTERNATIONAL SLU.
Įmonė įsikūrusi adresu C. Prat de la Creu, 59-65, AD500 Andorra la Vella, Andorra.
VAT LT100010434310, Capital 1.000.000 EUR · Recording Date : 30/05/2016
Publication director: Hugo LACASSE · Email: cm(a)adtyre.com · Phone: +376 810 888
Svetainę talpina: AD TYRES INTERNATIONAL SLU, C. Prat de la Creu, 59-65, AD500 Andora la Vela, Andora, Telefonas: +376 810 888, El. paštas hosting@adtyre.com.
Dedikuotuose serveriuose, kuriuos nuomoja OVH Gmbh +49 681 906730 Christophstraße 19, 50670 Kelnas, Vokietija.

Atsakomybė

Visa šioje svetainėje pateikiama informacija yra nauja. AD TYRES INTERNATIONAL SLU nesuteikia jokių, tiesioginių ir netiesioginių, garantijų ir neprisiima jokios atsakomybės už šios informacijos naudojimą. AD TYRES INTERNATIONAL SLU neprisiima atsakomybės nei už šioje svetainėje pasitaikančius netikslumus, nei už klaidas ar neatitikimus. Vartotojas pats atsako už tokios informacijos naudojimą. AD TYRES INTERNATIONAL SLU pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti bei atnaujinti svetainę. AD TYRES INTERNATIONAL SLU negali būti laikoma atsakinga už bet kokią, tiesioginę ir netiesioginę, žalą, patiriamą dėl šioje svetainėje pateiktos informacijos turinio. Už šioje svetainėje pateikiamų kitų svetainių nuorodų turinį AD TYRES INTERNATIONAL SLU neprisiima jokios atsakomybės. Tik vartotojas yra atsakingas už jų naudojimą.

Autorinės teisės

Visai šiai svetainei taikomi Andorrane teisės aktai. Visos autorinės teisės yra saugomos, įskaitant vaizdinius dokumentus bei nuotraukas.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.