Paieška pagal matmenis
Pasirinktinai
Visos
Pasirinkite visus Ištrinti
0 / 17
Patvirtinti

Nebrangios keturračių padangos : didelis padangų pasirinkimas

PadangųLyderis jums siūlo itin platų keturračiams skirtų padangų asortimentą už patrauklią kainą.

Naudodami pasirinkimų valdiklį, raskite geriausiai jūsų keturračiui tinkančias padangas už prieinamą kainą ir pasinaudokite mūsų komandos patarimais bei patirtimi. Transportiniams, kelių ar lenktyniniams keturračiams: PadangųLyderis jus užtikrina, kad savo keturračiui rasite tinkamiausias padangas.

Markių sąrašas

Raskite visų rūšių padangas Keturračiai

Keturračių laisvalaikio padangos

Keturračių laisvalaikio padangos iš esmės skirtos naudoti ne dažnai. Puiki kaina ir komfortas važiuojant. Maži dygliai leidžia išlaikyti geriausią sukibimą važiuojant bet kokiais keliais.

Keliams patvirtintos padangos

Keturračių padangos, kuriomis leidžiama važiuoti asfaltuotu keliu , savo konstrukcija labai panašios į automobilių padangas. Geras sukibimas su sausa ir šlapia kelio danga. Puikiai tinka važiavimui keliu, tačiau be problemų įveiksite ir bekelės ruožus.

Sportinės padangos

Sportinės padangos dažniausiai montuojamos ant patvarių sportinių keturračių. Jos neprilygstamos ant bet kokios dangos. Jomis gali lėkti su vėjeliu visais keliais.

Profesionalios padangos

Jos skirtos profesionaliam naudojimui, o platus protektorius užtikrina maksimalų sukibimą su visų rūšių kelio danga. Profesionalios keturračių padangos yra labai patvarios ir stabilios, jos leidžia vežti ar tempti krovinius ant visų rūšių kelio dangos.

Nedidelė keturračių padangų paslaptis: kuo daugiau gumos sluoksnių, tuo padangos patvaresnės. Jei dažnai važinėjate akmenuotais takais, rinkitės padangas su kuo daugiau sluoksnių – taip sunkiau jas pradursite.

LiveChat
Whatsapp Messenger