Paieška pagal matmenis
Pasirinktinai
Visos
Pasirinkite visus Ištrinti
0 / 26
Patvirtinti

Nebrangios motociklų padangos : visos esamos markės.

Padangų specialistas PadangųLyderis įsipareigojo patenkinti kiekvieną klientą ir suteikti jam galimybę pasirinkti iš – beveik trisdešimties motociklų padangų markių, kurių labiausiai prestižinės yra šios : Michelin, Pirelli, Dunlop ir daugelis kitų.

Norėdami būti tikri, kad jūs išsirinksite geriausiai jūsų motociklui tinkančias padangas už patrauklią kainą, mes pateikiame kiekvieno profilio charakteristikas ir specifikacijas, kad nesuklystumėte užsisakydami internetu.

Motokroso, kelių, enduro ar sportinių lenktynių motociklai – kiekvienam tipui rasite atidžiai parinktas tinkamas padangas už pačią geriausią rinkos kainą.

Markių sąrašas

Raskite visų rūšių padangas Moto

Plento ir sportinės motociklų padangos

Šios universalios padangos puikiai tinka kasdienai. Daugybės mažų griovelių raštas užtikrina tvirtą sukibimą su keliu bet kokiu oru. Šios ilgaamžės padangos gaminamos iš didesnio atsparumo gumos. Guma plento ir sportinių motociklų padangoms gaminama pagal naujas technologijas, todėl jos tinka ir žemai temperatūrai, tad įsigiję jas nieko nepralošite.

Žiedinių lenktynių padangos

Minkštesnės, minimalistinės ir kartais visiškai lygios žiedinių lenktynių padangos greitai įšyla ir užtikrina maksimalų sukibimą su keliu. Sausam orui geresnių nerasite, tačiau oro sąlygoms pablogėjus būkite atidesni. Jei padangų reikia lenktynėms, įsigykite šlapiai dangai skirtas padangas.

Enduro padangos

Šios padangos skirtos 80% laiko naudoti bekelėje, todėl puikiai tinka smėliui, purvui ir keliui su mažomis kliūtimis. Kai kurios enduro padangos pakankamai plačios, kad jomis būtų patogu važiuoti ir asfaltu.

Krosinės padangos

Naujausi krosiniai motociklai yra galingi ir sunkūs. Pamirškite senus modelius su daugybe dyglių – šiuolaikinės krosinės padangos vis labiau panašėja į įprastas plento padangas, tačiau jos tokios pat efektyvios ir kroso metu. Jos skirtos 30% laiko naudoti bekelėje, tad keičiantis kelio dangai sumažinkite slėgį padangose 0,5.

Individualios padangos

Individualios padangos yra neatsiejama motociklo išvaizdos dalis. Tačiau visuomet įvertinkite ir jų fizines savybes. Dažnai individualūs motociklai pasižymi didele trauka ir yra gana sunkūs, tad jų padangų rėmas labai stiprus. Gaminant tokias padangas naudojamasi naujausiais technologijų pasiekimais, kad jos būtų patogios ir užtikrintų gerą sukibimą. Posūkiuose važiuokite atsargiau.

Paspirtukų padangos

Pastaraisiais metais paspirtukai tapo labai galingi. O gamintojai prisitaikė prie tokios pažangos kurdami technologiškai sudėtingesnes padangas. Paspirtukams siūloma įvairių padangų – minkštos, kietos, dvisluoksnės gumos ar M+S padangų, todėl tikrai ką nors išsirinksite.

Minkštos gumos paspirtukų padangos užtikrina gerą sukibimą, tačiau greičiau dėvisi, palyginti su kietos gumos padangomis. Dabar gamintojai siūlo dvisluoksnės gumos padangas – jos kietesnės viduryje, tačiau minkštesnės šonuose geresniam sukibimui. Kai kurios paspirtukų padangos žymimos ženklu M+S, o tai reiškia, kad jos ypač tinka purvui ir sniegui.

Krosinės padangos

Rinkdamiesi tinkamas motokroso padangas, nepamirškite, kad kieta guma labiau tinka sausam akmenėtam keliui, o drėgnam keliui efektyvesnės padangos iš minkštos gumos.

LiveChat
Whatsapp Messenger