Susisiekite su mumis

Pasirinkite skyrių, prie kurio norite prisijungti.

Reikia patarimo, informacijos apie gaminį ir kt.

Pardavimų skyrius

Norite pranešti apie pristatymo problemą, panaikinti užsakymą, iškilo problemų su padangomis ir kt.

Garantinis aptarnavimas

Susisiekite su pardavimų skyriumi

Dėmesio !

Nusiskundimus dėl užsakymų siųskite į garantinio aptarnavimo skyrių, kur gausite atsakymą.

Darbo laikas: Pimadienį - penktadienį 10h-18h

Whatsapp Messenger

Norite gauti informacijos apie mūsų svetainę arba produktus? Mūsų prekybos komanda jums suteiks informaciją nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 10:00 iki 18:00 val.

Apačioje pasirinkite kategoriją, kuri geriausiai atitinka Jūsų užklausą

Susisiekite su garantinio aptarnavimo skyriumi

Mūsų garantinis aptarnavimas veikia sutrikimų formuliarų sistema. Norėdami atidaryti formuliarą, prisijunkite prie savo paskyros ir spauskite nuorodą : atidaryti sutrikimų formuliarą. Mūsų atstovai padarys viską, kad kuo greičiau išspręstų jūsų problemą.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
AD TYRES (Padangulyderis.lt) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisPadangulyderis.lt. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
LiveChat
Whatsapp Messenger