PadangųLyderis : padangų specialistams tiekėjas

Kaip padangų profesionalui, PadangųLyderis suteikia jums galimybę įsigyti internete padangas su nuolaida : automobiliams, motociklams, keturračiams, sunkvežimiams, pramonės ir žemės ūkio transportui.

Jei norite tai padaryti, jums tereikia pateikti prašymą atidaryti jūsų profesionalo paskyrą. Kad galėtume patvirtinti jūsų paskyrą, mums reikalingi šie elementai : banko sąskaitos rekvizitai ir įmonės rekvizitai. Specialisto paskyrą susikurti gali tik padangų specialistai.

Patikrinus jūsų įmonės rekvizitus, jūsų paskyra bus aktyvinta ir jūs gausite elektroninė laišką su prisijungimo duomenimis.

Padangų didmeninė prekyba specialistams

Prisijunkite


Pamiršote slaptažodį ?

Susikurkite specialisto paskyrą

Jei norite atidaryti savo specialisto paskyrą ir pasinaudoti padangų pirkimo nuolaida, tereikia paspausti ant apačioje esančio laukelio. Paskyros kūrimui nesugaišite nė 5 minučių.

Kurti specialisto paskyrą

Prieiga prie pilno katalogo

Prekių kainos ir atsargos keičiasi keletą kartų per dieną. Nuolaidos taikomos visoms svetainėje PadangųLyderis prieinamoms kategorijoms.

Tvarkykite savo autoserviso duomenų lapą

Kaip montavimo centro partneris, PadangųLyderis jums suteikia galimybę bet kuriuo metu peržiūrėti jūsų autoserviso informaciją ir atnaujinti turinį (tarifus, darbo laiką, koordinates).

LiveChat
Whatsapp Messenger