Paieška pagal matmenis
Pasirinktinai
Visos
Pasirinkite visus Ištrinti
Visos markės
0 / 217
Patvirtinti
Visos
Pasirinkite visus Ištrinti
0 / 24
Patvirtinti

Visų markių padangos už mažesnę kainą

Į svetainę įtraukęs 200 markių, PadangųLyderis siūlo platų padangų automobiliam s pasirinkimą ir garantuoja geriausias rinkos kainas.

Mūsų tikslas yra suteikti jums galimybę įsigyti prestižinių gamintojų padangas, pavyzdžiui, Michelin, Hankook, Bridgestone ar Goodyear su vieninteliu šūkiu : garantuojame jums patraukliausias kainas. PadangųLyderis taip pat siūlo itin konkurencingas kainas už vidutinės klasės padangas Falken, Uniroyal, Nokian ar Vredestein. Mes taip pat turime mūsų svetainės lankytojų įvertintą itin gausų padangų už palankiausią kainą segmentą : Nexen, Tracmax ar Nankang.

Markių sąrašas

Raskite visų rūšių padangas Auto

Kaip pasirinkti tinkamas padangas?

Pirma, pasirinkite reikiamą dydį. Jis nurodytas ant padangos šono. Dydis reiškia aukštį, plotį, skersmenį, apkrovą ir greičio indeksą. Pavyzdys: 205/55 R16 91V.

Šią informaciją taip pat rasite savo aptarnavimo žurnale, ant degalų bako dangtelio ar durų rėmo.

Ar padangas būtina keisti?

Atminkite: jūsų padangos yra vienintelis dalykas, kuriuo automobilis liečiasi su keliu. Nuo jų būklės tiesiogiai priklauso transporto priemonės valdymas ir stabdymo kelias.

Nusidėvėjimo indikatorius yra protektoriaus griovelyje 1,6 mm gylyje. Jei padanga nusidėvi labiau, policija gali skirti jums baudą.

Apskritai padangai nusidėvėjus žemiau 3 mm, jos savybės pradeda blogėti. Tuomet kyla rimta akvaplanavimo grėsmė.

Pirkite padangas internetu

Pirkdami padangas internetu ne tik gausite geriausią kainą, bet ir galėsite rinktis iš daugybės prekių – tiek nerasite jokioje parduotuvėje (virš 300 prekės ženklų).

Pirkdami padangas internetu galite paskaityti mūsų klientų atsiliepimų. Juose daug informacijos apie važiavimo pojūtį, padangų naudojimo trukmę, komfortą ir pan..

Daugeliui žmonių padangų montavimas kelia nemažai rūpesčių. Nesijaudinkite – mes tuo pasirūpinsime. Mūsų partnerių servisų (tradicinių ir mobilių) tinklas mielai sumontuos internetu pirktas padangas. Užsakykite padangų pristatymą į pasirinktą servisą. Kai tik servisas gaus padangas, jie paskambins jums ir susitars dėl montavimo.

Kaip kuo ilgiau išlaikyti gerą padangų būklę?

Kelios nedidelės gudrybės padės sumažinti padangų dėvėjimosi greitį.

Svarbiausia – gerai prižiūrėkite savo automobilį. Be kitų dalykų tam būtina reguliariai tikrinti padangų slėgį. Taip pat padangos turi būti tinkamai išlygiuotos ir subalansuotos. Svarbu, kad važiuodami nejaustumėte jokios vairo vibracijos, o padangos nesidėvėtų nelygiai. Užteks kartą per mėnesį apžiūrėti padangas – iš karto matysite, ar jos suvestos teisingai.

Padangų dėvėjimosi greitis priklauso ir nuo jūsų vairavimo stiliaus. Staigiai greitėdami ar stabdydami, darydami posūkius mažu spinduliu padangas dėvite greičiau.

Galiausiai skirtingiems sezonams naudokite jiems skirtas padangas. Vasarinės padangos netinka temperatūrai žemiau 7 °C, o žieminės netinka temperatūrai virš 7 °C.

Ar universalios padangos yra kokybiškos?

Anksčiau dažnai kalbėta, kad universalios padangos nėra labai geros nei vasarai, nei žiemai. Tačiau viskas keičiasi, ir dabar daugelis universalių padangų ženklinamos 3PMSF (3 viršūnių kalno snaigės) ženklu. Šis ženklas parodo, kad padanga yra tinkama naudoti žiemą. Šiuolaikinės universalios padangos yra kokybiškos ir išties jomis galima važinėti ištisus metus.

4x4 / SUV padangos – kaip teisingai išsirinkti.

Visų keturių varomų ratų automobilių padangas būtina keisti vienu metu į 4 vienodas padangas. SUV, kuriais daugiausia važinėjama mieste, padangas galite keisti kaip paprastam automobiliui.

4x4 bekelės automobiliams rinkitės sustiprintos konstrukcijos ir šoninių sienelių padangas. Platesnės protektoriaus juostos ir gilesni grioveliai leis pasiekti geriausią sukibimą bet kokiomis kelio sąlygomis (purve, smėlyje ir pan.).

Ar ant turistinės priekabos ar karavano galiu montuoti standartines padangas?

Nepatariame montuoti standartinių padangų ant turistinės priekabos ar karavano. Karavano padangos ir turistinės priekabos padangos turi atlaikyti didesnę apkrovą, palyginti su standartinėmis, todėl svarbu įsigyti tinkamos rūšies padangas. Pasirinkus standartines padangas jos greičiau dėvėsis arba net sprogs neatlaikiusios didelės apkrovos. Geriau jau išleisti daugiau specialiai tam skirtoms padangoms.

Specialios padangos

Kai kurie automobilių gamintojai montuoja nebliūkštančias (runflat) padangas arba padangas su ratlankio apsaugu.

Pradūrę nebliūkštančią padangą dar galite 50 km/h greičiu nuvažiuoti 50 km.

Padangos su ratlankio apsaugu skirtos apsaugoti ratlankius manevruojant. Taigi ant ratlankių neliks jokių įbrėžimų net jei padangomis atsitrenksite į šaligatvio bortelį.

Jei jūsų šalyje žiemos atšiaurios, gali prireikti "Nordic" arba dygliuotų padangų.

"Nordic" padangos yra netgi efektyvesnės už žiemines padangas – jos pasižymi didesniu sukibimu ant sniego ar ledo, trumpesniu stabdymo keliu. Tai puikus tarpinis variantas prieš nusprendžiant įsigyti dygliuotas padangas.

LiveChat
Whatsapp Messenger