Paieška pagal matmenis

Kur montuoti padangas ?

Padangos ant ratlankio montavimas atliekamas profesionalia įranga. Tai itin subtilus darbas, reikalaujantis specialios įrangos ir pasiruošimo. Todėl šią operaciją reikia patikėti profesionalams. Montavimas trunka maždaug 10 – 15 minučių ir kainuoja nuo 10 iki 25 eurų.

Nereikia jaudintis !

Pirmą kartą internete padangas perkantys klientai dažnai nerimauja, kad gali iškilti problemų dėl montavimo. Jie būkštauja, kad autoservisuose nesutiks priimti jų padangų arba autoservisų darbuotojai bus nepatenkinti, tačiau taip nėra !

Padangų pardavimas internetu demokratizuotas visoje Europoje ir autoservisai įpratę priimti bei montuoti internetu užsakytas padangas. Tai tapo įprasta, nėra jokių nepatogumų ar baimės, nes autoservisai už montavimą gauna nemažą pelną.

Kokią vietą pasirinkti ?

  • Galite rinktis vieną iš mūsų svetainėje siūlomų partnerių.

Internetinės padangų parduotuvės turi montavimo partnerių tinklą. Kai klientas pateikia užsakymą, autoservisas gauna laišką, kuriame pranešama, kad greitu laiku jiems bus atsiųstos kliento padangos. Priėmęs prekes autoserviso darbuotojas gali susisiekti su klientu ir susitarti dėl montavimo laiko. Kiekvieno autoserviso įkainius dažniausiai galima rasti interneto svetainėse.

  • Mūsų svetainėje nenurodytą autoservisą.

Internete pirktas apdangas galite montuoti jūsų pasirinktame autoservise su sąlyga, kad jame yra reikiama įranga. Montavimo kaina priklauso nuo to, kokį montavimo centrą pasirinksite. Dažniausiai kaina svyruoja tarp 15€ ir 25€ už ratą, įskaitant balansavimą.

Kai kurie autoservisai gali padidinti kainą, jei padangas įsigyjate ne pas juos. Geriausia vengti tokių vietų, nes geranoriški autoservisai neprašys mokėti daugiau nei priklauso.

  • Jūsų namus ar darbą : montavimas namuose

Pastaruosius kelerius metus išpopuliarėjo montavimas namuose, klientams siūlomos optimalios ir itin lanksčios sąlygos.

Vienu telefono skambučiu jūs galite susitarti, kad mobili montavimo stotis atvyktų į jūsų namus, jūsų darbą ar bet kokiu kitu adresu, kur gali atvažiuoti mobili montavimo stotis.

Jūsų paslaugoms mes turime mobilių montavimo stočių visoje šalyje. Paslaugų kaina yra ne didesnė nei montuojant autoservise.


Padangų Lyderis pirktas padangas galite montuoti kur tik pageidaujate.


Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
AD TYRES (Padangulyderis.lt) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisPadangulyderis.lt. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
LiveChat
Whatsapp Messenger