Automobilių padangos

Kas yra demonstracinės padangos ?

Tai tokios padangos, kurios jau buvo montuotos ir demontuotos ir kuriomis buvo nuvažiuoti bent keli kilometrai. Jos galėjo būti panaudotos šiais atvejais :

  • Automobilių parodoje
  • Atliekant bandymus gamintojo gamykloje
  • Uždėtos ant sunkvežimiu ar traukiniu transportuojamo automobilio

Demonstracinėms padangoms gamintojas suteikia tokią pat garantiją, kaip naujoms padangoms. Išlikęs griovelių gylis yra mažiausiai 99%.

Demonstracinės padangos pagal eksploatacines savybes prilygsta naujoms padangoms, bet padeda sutaupyti, nes jų kaina gali būti iki 10% mažesnė, tuo pačiu užtikrinant optimalų saugumą.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.