Automobilių padangos

Neįprastai sumažėjęs padangos slėgis

Smulkios deguonies dalelės natūraliai prasiskverbia pro padangos membraną ir per mėnesį slėgis sumažėja 0,1 baro. Todėl būtina reguliariai tikrinti padangų slėgį.

Jei jūsų padanga praranda daugiau nei 0.1 baro slėgio per mėnesį, vadinasi, padanga patiria neįprastą slėgio sumažėjimą.

Dažna neįprasto slėgio praradimo priežastis yra vožtuvas. Vožtuvai užtikrina sandarumą, sulaikydami orą padangoje. Tačiau laikui bėgant vožtuvų efektyvumas sumažėja dėl skirtingų padangų kaitimo ciklų ir nebeužtikrina tinkamo sandarumo.

Dėl šios priežasties padangų gamintojai ir kokybiški autoservisai rekomenduoja keičiant padangas pakeisti ir vožtuvus.

Nesvarbu, ar jūsų slėgio stebėjimo sistema (Tire Pressure Monitoring System TPMS) yra tiesioginė ar netiesioginė, jūsų autoservisas gali greitai ir nebrangiai pakeisti vožtuvą, tik nebijokite paprašyti.

Tiesioginė slėgio stebėjimo sistemos, prietaisų skydelyje realiu laiku perspėjanti vairuotoją apie slėgio praradimą, Europoje privaloma visiems automobiliams, pagamintiems po 2012 metų lapkričio 1 dienos.

Šis įstatymas sukurtas remiantis tuo, kad padangų slėgis yra svarbiausias jūsų saugumo ir jūsų automobilio eksploatacinių savybių elementas. Daugiau apie tai galite sužinoti perskaitę mūsų straipsnius padangų sąlyčio su keliu plotis ir padangų slėgis.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.