Paieška pagal matmenis

Kas yra restauruota padanga ?

Restauravimas – tai technologija, kurios dėka galima pailginti padangų ilgaamžiškumą. Restauravimo metu nusidėvėjęs protektorius pakeičiamas nauju, išsaugant tą patį padangos karkasą.Ši operacija taikoma tik pakartotinio naudojimo padangoms (PUR).

Restauruotos padangos : ar galima jomis pasitikėti ?

Visos restauruotos padangos kruopščiai patikrinamos. Nuo 2002 metų sausio mėnesio prieš jas parduodant atliekami tokie pat eksploatacinių savybių ir saugumo testai, kaip naujoms padangoms. Užrašas « retread » (restauruota) yra privalomas.

Privalumai Trūkumai
Ekonomiškos

(40 % pigesnės nei naujos padangos)
Triukšmas
Restauruotų padangų triukšmo lygis dažniausiai yra šiek tiek didesnis
Ekologiškos
(mažiau išmetamų padangų)
Stabdymas
Eksploatacinės savybės gali būti šiek tiek prastesnės, palyginti su naujomis padangomis

Restauravimas pirmiausia skirtas sunkiasvorių transporto priemonių rinkai (85 %). Lengvieji automobiliai sudaro tik 12 % visų pardavimų.

Geriausios restauruotų padangų markės

Padangų Lyderis jums rekomenduoja kelias padangų markes, labiausiai pagarsėjusias restauravimo srityje.

Marangoni Italų markė puikiai įvaldžiusi restauruotų padangų gamybos procesą. Ji garantuoja naujoms padangoms nenusileidžiančias eksploatacines savybes. Pripažintas restauravimo lyderis. Marangoni suteikia garantiją nuo bet kokių pažeidimų, jei padanga naudojama normaliais keliais važinėti, ir nuo gamybos defektų.
Blackstar Blackstar markė iš Prancūzijos užsiima padangų restauravimu. Ji yra šios srities lyderė ir ypač garsėja restauruotomis padangomis visureigiams.
Laurent Markė užsiima pramoniniu padangų restauravimu. Ji yra prancūzų grupės Michelin filialas.
Goodyear - Dunlop Sunkiasvorio transporto padangų restauratorius. Optimali kokybė.
Insa Turbo Restauruotų padangų rinkoje ši markė veiklą pradėjo 1988 metais. Ji garsėja pažangiomis technologijomis, kurių dėka pagaminamos aukštos kokybės restauruotos padangos.

Kas yra restauravimas ?

Restauravimas yra metodas, kurį sudaro trys atskiri etapai :

1 Valymas Ši operacija atliekama jau pašalinus nudilusį protektorių. Operacijos metu specialia įranga nuvalomos pažeistos padangos karkaso dalys.
2 Atstatymas Atstatymo etapo metu pakeičiamo per valymą pašalintos dalys naujomis dalimis (sluoksniai, sutvirtinimai).
3 Restauravimas Per restauravimo fazę ant protektoriaus dedama nauja guma. Operacijai naudojamas kompiuteris.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
AD TYRES (Padangulyderis.lt) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisPadangulyderis.lt. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
LiveChat
Whatsapp Messenger