Paieška pagal matmenis

Pirkti laisvalaikio, pasivažinėjimo padangas keturračiams

Padangulyderis.lt jums siūlo labai didelį padangų asortimentą skiltyje "Laisvalaikio, pasivažinėjimo padangos keturračiams". Stebime konkurentų kainas ir nuolat prisideriname prie mažiausių, kad galėtumėte pirkti geriausiomis kainomis.

Nemokamas pristatymas nuo 2 nusipirktų padangų keturračiui mūsų tinklalapyje.

Kokios geriausios laisvalaikio, pasivažinėjimo padangos keturračiams?

 • Carlisle Trail Wolf
 • Carlisle Mud Wolf
 • BKT AT-112
 • BKT AT-110
 • SUN F A041
 • SUN F A031
 • SUN F A027
 • SUN F A017
 • SUN F A011
 • SUN F A013
 • SUN F A004
 • Kenda K585 Bounty Hunter HT Radial
 • Kenda K530 Pathfinder

Populiariausi dydžiai:

Keturių ratais varomas automobilis (quad) turi turėti tinkamus padangas, kad galėtų važiuoti įvairiais paviršiais. Pavyzdžiui, norint važiuoti trasoje, quad automobilio padangos būtinai turi būti su protektoriais. Jie, be kita ko, leidžia lengvai pašalinti dirvą ir nuolaužas, kad galėtumėte judėti. Kaip pasirinkti laisvalaikio / trasos quad padangas? Kada reikia keisti ratus, kad nebūtumėte pavojingi? Atraskite visas atsakymus šiame vadove.

Laisvalaikio / trasos quad padangos: savybės

Laisvalaikio / trasos quad padangos yra su protektoriais, kurie suteikia gerą sukibimą su dauguma paviršių. Šios padangos puikiai tinka suaugusiųjų ir vaikų transporto priemonėms. Laisvalaikio / trasos quad padangos taip pat vadinamos mišrios quad padangomis, nes jos leidžia lengvai pereiti nuo trasos į kelią, pvz., pasivaikščiojimams. Tai yra priežastis, kodėl jie dažnai yra patvirtinti kelių eismui. Labai universalūs, jie suteikia optimalų naudojimo komfortą minkštiems ir dirvotiems paviršiams.

Kada turėčiau keisti savo quad padangas trasai?

Yra dvi situacijos, kurios gali paskatinti jus keisti savo keturių ratais varomo automobilio padangas.

Kai jūsų padangos yra nusidėvėjusios

Su kiekvienu nuvažiuotu kilometru, quad padangų guma palaipsniui nusidėvi. Šis nusidėvėjimas pasireiškia protektorių palaipsniui dingimu , kurie padengia šių ratų važiuojamąją dalį. Tai paprastai sukelia transporto priemonės sukibimo praradimą ir jūs negalite saugiai vairuoti. Stabdymo laikotarpis taip pat tampa ilgesnis nei įprastai, nes stabdžių kaladėlės tampa neveiksmingos.

Kitas būdas patikrinti jūsų quad padangų būklę yra stebėti nusidėvėjimo žymeklių lygį, kurie yra jų važiuojamojoje dalyje, tarp protektorių. Jei jie pasiekti, tai reiškia, kad jūsų padangos yra visiškai nusidėvėjusios. Tada turite jas pakeisti, kitaip gali būti nubausti kelių eismo kontrolės metu, jei to nepadarysite. Tačiau mes nerekomenduojame laukti, kol jūsų gumos pasieks nusidėvėjimo žymeklių lygį, prieš keisdami jas. Kai tik jūsų protektoriai pradeda apvalėti, galvokite apie naujų ratų montavimą į savo transporto priemonę. Taip, jūs nepastebėsite per didelio našumo sumažėjimo ar silpnos traukos.

Kai jūsų quad padangos yra pradurtos

Kai naujos padangos yra pradurtos ir neįmanoma jų remontuoti, turite atlikti pakeitimą. Jūs galite susidurti su pradūrimu, jei aštrus daiktas prasiskverbia į vieną iš jūsų ratų ir jį plyšta šone. Tai gali sukelti padangos struktūros išvaržą ar deformaciją, todėl vairavimas tampa sunkus, o net neįmanomas (po slėgio praradimo).

Be to, kadangi quad padangos paprastai neturi kameros, rekomenduojama jas pakeisti jei jas jau daug kartų remontavote. Taip išvengsite blogo kelio laikymo ir daugelio nemalonių situacijų.

Kaip sužinoti mano originalių laisvalaikio / trasos quad padangų matmenis?

Žinoti savo originalių laisvalaikio / trasos quad padangų matmenis bus labai naudinga perkant naujus ratus. Galėsite naudoti šią informaciją, kad greitai rastumėte tai, ko jums reikia, naudodamiesi Padangulyderis.lt paieškos įrankiu. Quad padangos matmenų nurodymai yra ant jos šono. Jie atrodo taip: 22/10-12.

Šie skaičiai atitinka:

 • Rato aukštį;
 • Padangos plotį (nuo vieno šono iki kito);
 • Ratlankio skersmenį.

Visos šios vertės išreikštos coliais. Tai yra šiek tiek kitokia notacija nei automobilių padangų matmenys.

Ar galiu pakeisti savo laisvalaikio / trasos quad padangų matmenis?

Trumpas atsakymas į šį klausimą yra taip. Tačiau yra tam tikrų taisyklių, kurias reikia laikytis, kai nusprendžiate pirkti padangas, kurių matmenys skiriasi nuo tų, kurias rekomenduoja jūsų quad gamintojas.

Pirma, turite užtikrinti, kad matmenų keitimas būtų atliekamas tiek priekyje, tiek gale. Kitaip tariant, jei nusprendžiate padidinti savo galinių padangų aukštį vienetu, turite tai padaryti ir priekinėms padangoms, kad atkurtumėte pusiausvyrą. Jei to nepadarysite, galite destabilizuoti savo transporto priemonę, kas sukels drastišką elgsenos pasikeitimą. Tada jums bus sunku ją kontroliuoti.

Antra, atsiminkite, kad keisdami savo quad padangų matmenis, neturėtumėte viršyti (daugiau ar mažiau) vieno vieneto pločio ir 2 vienetų aukščio.

Pavyzdžiui, jei jūsų originalūs ratai yra 25/8-12 matmenų, galite pasirinkti naujas padangas 27/9-12 matmenų.

Be abejo, taip pat turėsite užtikrinti, kad jūsų naujos padangos nelies quad rėmo virš ratų.

Kaip pasirinkti laisvalaikio / trasos quad padangas?

Norėdami gerai pasirinkti laisvalaikio / trasos quad padangas su gera ilgaamžiškumu iš esamų rinkos gaminių, štai kai kurie esminiai kriterijai:

 • Patvirtinimas;
 • Profilio forma;
 • Plyų (arba sluoksnių) skaičius;
 • Protektorių konfigūracija.

Patvirtinimas

Jei norite visapusiškai mėgautis savo quad automobiliu viešose gatvėse, turite pasirinkti patvirtintą quad padangą. Kodėl tai svarbu? Pirma, nes tai būtina važiuojant viešaisiais keliais. Jei vairuojate quad automobilį su nepatvirtintomis padangomis viešoje gatvėje, gali būti nubaustas bauda kelių eismo kontrolės metu. Be to, jūs nebusite saugus, nes nepatvirtintos kelių padangos nebuvo skirtos šiam naudojimui. Galiausiai, jei įvyktų avarija, jūsų bylą gali atmesti jūsų draudimo bendrovė.

Taigi, kaip atpažinti quad modelius, patvirtintus kelių naudojimui, iš padangų asortimento, parduodamų prekyboje? Užtenka patikrinti, ar jie turi E4 užrašą ant šonų. Mes rekomenduojame visada rinktis šio tipo padangas.

Profilio forma

Quad padanga trasai gali turėti plokščią arba išgaubtą profilį, priklausomai nuo jūsų pageidavimų. Paprastai ratai, turintys plokščią profilį, gerai sukibdami su keliu, leidžia transporto priemonei padidinti trauką. Tačiau tai yra padangos, kurios labai sumažina vairavimo komfortą ir apsunkina krypties keitimą. Todėl mes nerekomenduojame jų rinktis, jei ieškote padangų savo priekiniams ratai. Kita vertus, jie yra labai efektyvūs, kai jie yra montuojami gale.

Išgaubto profilio padangos puikiai prisitaiko prie įvairių rūšių paviršių (dėl jų formos) ir nepadarė transporto priemonės vairavimo sunkesniu. Tačiau jie suteikia ribotas sukibimo ir traukos galimybes. Šios padangos turi būti montuojamos priekyje ant jūsų quad.

Plyų skaičius

Plys yra stiprinimo sluoksniai, kurie yra integruoti į padangos korpusą. Kuo jų daugiau, tuo jūsų ratas bus tvirtesnis ir atsparesnis. Vis dėlto atminkite, kad jei pasirinksite naują padangą su daug plysų, prarasite lankstumą, o tai gali paveikti jūsų vairavimo komfortą. Taigi, ar jūs vertinate lankstumą ir komfortą? Ar atsparumą ir stabilumą? Pasirinkimas priklauso nuo jūsų pageidavimų.

Protektorių konfigūracija

Protektoriai yra esminiai naujos laisvalaikio ar trasos quad padangos komponentai. Tai yra tai, kas leidžia transporto priemonei tinkamai judėti. Todėl turite atidžiai išnagrinėti jų konfigūraciją, renkantis. Vengkite bet kokia kaina laisvalaikio / trasos quad padangų, kurių protektoriai (individualiai) išsiskleidžia per visą važiuojamosios dalies plotį. Tai yra bloga konfigūracija, kuri neleidžia greitai pašalinti smėlio, purvo ir nuolaužų. Rinkitės gomas, kurių protektoriai yra įvairių formų ir dydžių.

Užsisakykite savo padangas internetu per Padangulyderis.lt

Norėdami, kad galėtumėte visapusiškai mėgautis savo aistra, Padangulyderis.lt pateikia platų laisvalaikio / trasos quad padangų asortimentą iš visų patikimų prekių ženklų. Nepriklausomai nuo jūsų transporto priemonės specifikacijų, mūsų kataloge rasite suderinamus ratus. Kaip internetinės padangų prekybos specialistai, mes platiname garsių gamintojų produktus, tokius kaip Kenda, SUN F, Carlisle, Maxxis, Cheng Shin

Padangulyderis.lt siūlo didelių prekių ženklų padangas be papildomų mokesčių. Mes nuolat atsižvelgiame į mūsų konkurentų taikomas kainas, kad galėtume pasiūlyti mažiausias rinkos kainas.

Siuntimo išlaidos yra nemokamos, jei perkate 2 ar daugiau padangų. Be pigių padangų pardavimo, mes taip pat galime suteikti pagalbą montuojant jūsų naujus ratus už geriausią kainą. Iš tikrųjų, jūs galite apsilankyti Padangulyderis.lt partnerio autoservise. Mes turime partnerystę su daugybe montavimo centrų (daugiau nei 50), esančių visoje Lietuvoje.

Norėdami sutaupyti laiko, galite užsakymą pristatyti tiesiai į partnerio autoservisą, esantį netoli jūsų namų. Kai tik jūsų padangos atvyks, su jumis bus susisiekta dėl susitikimo paskyrimo. Be padangų montavimo, autoserviso meistrai gali atlikti ir daugybę kitų jūsų keturratės transporto priemonės remonto darbų.

Todėl nedelsdami pasirinkite geriausias jūsų transporto priemonei tinkančias padangas iš mūsų platus produktų asortimento, kad galėtumėte mėgautis labai geru kokybės ir kainos santykiu.

LiveChat
Whatsapp Messenger