Aliuminiai ratlankiai : suteikite savo automobiliui išskirtinę išvaizdą

Padangų specialistas PadangųLyderis jums siūlo platų ratlankių pasirinkimą jūsų automobiliui.

Turėdami sandėlyje beveik šimto markių ratlankių, mes esame pasiryžę visiškai patenkinti jūsų lūkesčius ir pasiūlyti jums geriausios kainos garantiją. Siekdami prisitaikyti prie skirtingų biudžetų ir skonių, siūlome pilną gamintojų katalogą, kurį rasite mūsų svetainėje. Pasinaudokite mūsų patirtimi ir susipažinkite su kiekvienos markės charakteristikomis bei privalumais, skaitydami mūsų specialistų paruoštus detalius gaminių aprašymus. Mes pateikiame labai daug nuotraukų, kad galėtumėte išsirinkti ratlankius geriausiomis sąlygomis.

Nesvarbu, ar turite nedidelį miesto automobilį, ar sportinį sedaną, ar galingą visureigį, būtinai rasite nebrangius ratlankius, kurie labiausiai tiks jūsų automobiliui. Sutaupykite savo laiko, vienu kartu PadangųLyderis svetainėje įsigydami ratlankius ir padangas už patrauklią kainą. Suteikite savo automobiliui išskirtinę išvaizdą.

Aliuminiai ratlankiai

Visos aliuminio ratlankių prekės ženklai

Taigi nusprendėte atnaujinti savo automobilį – jūsų ratlankiai apgadinti arba susidėvėję, todėl norite įsigyti naujus. Siūlome keletą patarimų, kurie padės išsirinkti tinkamus ratlankius.

Skersmuo

Kuo didesnis jūsų ratlankių skersmuo, tuo šauniau atrodys jūsų automobilis. Pasirinkus didesnio skersmens ratlankius sumažės padangų šoninės sienelės aukštis. Šoninės sienelės aukštis svarbus pakabai – jei ratlankių skersmenį padidinsite per daug, gali sumažėti važiavimo patogumas. Sumažinus šoninės sienelės aukštį sumažės riedėjimas. Taigi būtina rasti kompromisą.

Plotis

Ratlankių būna įvairių pločio padangoms. Šiuos dydžius rasite mūsų matmenų lentelėje. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus ratlankių plotį ar skersmenį būtina išlaikyti originalių ratlankių matmenų ekvivalentą.

Stipinų rūšys

Apie ratlankių stipinus dažnai pamirštame pagalvoti, tačiau jie irgi svarbūs. Siauri stipinai leidžia stabdžiams greičiau atvėsti. Paprastos konstrukcijos ir normalių tarpų tarp stipinų ratlankis leidžia plaunant automobilį lengvai nuvalyti stabdžių kaladėlių dulkes.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.