Paieška pagal matmenis

Pirkti enduro padangas

Padangulyderis.lt jums siūlo labai didelį padangų asortimentą skiltyje "Enduro padangos". Stebime konkurentų kainas ir nuolat prisideriname prie mažiausių, kad galėtumėte pirkti geriausiomis kainomis.

Nemokamas pristatymas nusipirkus 1 motociklo padangą mūsų tinklalapyje.

Kokios geriausios "enduro" padangos?

 • Michelin Enduro Competition III
 • Michelin Enduro
 • Metzeler Enduro3 Sahara
 • Metzeler Karoo Extreme
 • Dunlop D908 RR
 • Dunlop Geomax Enduro
 • Metzeler MCE 6 Days Extreme
 • Pirelli Scorpion PRO FIM
 • Bridgestone Gritty ED668

Populiariausi dydžiai:

Enduro yra motociklų sporto šaka, kuri kartais vyksta sudėtinguose ir techniškai sudėtinguose keliuose. Norint visiškai atsiduoti ir visiškai mėgautis jausmais, kuriuos ji teikia, nesikeldami pavojui, reikia gerai aprūpinti. Kalbant apie įrangą, padangos yra pagrindinės dalys, apibūdinančios enduro motociklą. Jų kokybė ir būklė labai veikia vairavimo komfortą ir kelio laikymąsi. Todėl jų negalima pasirinkti atsitiktinai. Reikia atsižvelgti į keletą kriterijų. Kuriuos? Sužinokite šiame vadove mūsų geriausius patarimus, kaip pasirinkti geriausias enduro padangas.

Kokios yra enduro padangų savybės?

Enduro padangos yra įranga, pagaminta iš dviejų labai efektyvių medžiagų: gumos ir silicio. Šių medžiagų naudojimas leidžia gamintojams gaminti padangas, kurių sukibimas su sausu ar drėgnu paviršiumi yra daug didesnis nei standartinės motokroso rato. Jie pasižymi dideliais padėklais (padangoje) ir labai sustiprinta raiščiu. Galiausiai, šios sportinės padangos turi technologiją, kuri mažina jų sukimosi pasipriešinimą.

Kada reikia keisti enduro padangas?

Paprastai yra dvi situacijos, kai galite keisti savo enduro padangas: padangų nusidėvėjimas ir ankstyvas sugadinimas po pradurtumo.

Esant nusidėvėjimui

Tai enduro padangų dideli padėklai, leidžiantys motociklistams patirti puikią vairavimo patirtį. Taigi, kai šie esminiai komponentai pradeda apvalėti, tai reiškia, kad prasideda gumos nusidėvėjimas. Kai kuriais atvejais šis nusidėvėjimas pasireiškia daugelio padėklų išplėšimu dėl trinties. Jei važiuojate su šio tipo padanga, jūsų motociklo našumas gali sumažėti labiau ar mažiau, priklausomai nuo teritorijos, kurioje vykstate enduro. Tai yra signalai, kurie turėtų jus įspėti apie jūsų padangų būklę.

Kitas būdas sužinoti, ar jūsų įranga turi būti pakeista, yra patikrinti nusidėvėjimo indikatoriaus būklę (mažos gumos guzai), esantį tarp padėklų ant važiuojamosios dalies. Jei raiščiai yra sugadinti, o nusidėvėjimo indikatoriai pasiekti, jūs teisiškai privalote pakeisti savo gumas, kitaip gresia bauda.

Taip pat turėkite omenyje, kad enduro padanga, kuri nusidėvi nereguliariai arba asimetriškai, turi būti pakeista kuo greičiau dėl našumo ir saugumo priežasčių. Stabdymo atstumai yra geriausi su gerais naujais padangomis, ir tai yra labai svarbu sportiniam vairavimui, ypač posūkiuose.

Po vieno ar kelių pradurtimų

Enduro praktika nevyksta lygiame kelyje ir kartais reikia važiuoti takais, kuriose yra aštrių daiktų. Jie bet kuriuo metu gali prasiskverbti į vieną iš jūsų aukštos kokybės padangų ir palikti gilų įpjovimą. Kai jokia taisymo priemonė nėra įmanoma, būtina pakeisti pradurtą detale.

Kokie kriterijai turi būti atsižvelgti renkantis enduro padangas?

Norėdami įsigyti geriausią enduro padangą, turite atsižvelgti į tam tikrus kriterijus. Svarbiausi yra: važiuojamosios dalies homologacija, jos matmenys, teritorija, kurioje važiuojate, ir įrangos prekė.

Homologacija

Homologacija yra vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos reikia patikrinti perkant enduro padangas. Kad galėtumėte saugiai vairuoti ir važiuoti atvirose trasose, jūsų įranga turi būti FIM patvirtinta. Šis sertifikatas suteikiamas padangoms, kurios sėkmingai atlaikė griežtus testus (atliekamus atitinkamų institucijų), leidžiančius įvertinti jų našumą. Daugeliu atvejų FIM patvirtintos padangos yra privalomos dalyvaujant enduro varžybose.

Jei nėra FIM sertifikato, patikrinkite, ar padanga, kurią ketinate pirkti, turi DOT numerį ant šono. Tai yra amerikiečių kilmės žymėjimas, kurį vis dažniau galima rasti ir Europoje pagamintose padangose. Jis informuoja apie gamyklą, iš kurios kilo įranga, jos matmenis ir gamybos datą. Jums to reikės dalyvauti kai kuriose varžybose.

E žymėjimas yra Europos homologacijos ženklas. Jis patvirtina, kad įranga atitinka Jungtinių Tautų Europos ekonomikos komisijos 30 reglamentą dėl padangų homologacijos.

Atkreipkite dėmesį, kad šios įvairios homologacijos nėra būtinos, jei varžybos vyksta tik pievose. Tokiu atveju galite pasirinkti bet kokį efektyvų ratą.

Matmenys

Jei tai pirmas kartas, kai keičiate padangą, galite pasikliauti savo originalių ratų matmenimis, kad pasirinktumėte ir įsigytumėte tinkamą padangą. Tai yra paprasčiausias ir greičiausias variantas. Tačiau, jei dėl vienos ar kitos priežasties norite ant savo ratlankių sumontuoti padangas, kurių savybės skiriasi nuo jūsų originalios įrangos savybių, galite nurodyti naujus matmenis savo pardavėjui. Tačiau stenkitės nesilaikyti įstatymo leidžiamų ribų, nes, be to, kad kyla baudos grėsmė, pigių ir netinkamų padangų montavimas į jūsų dviratį gali kelti pavojų kelyje.

Enduro padangos paprastai turi tokį formatą: 140/80-18 70R.

Čia pirmas skaičius (140) nurodo padangos plotį milimetrais. Antras skaičius (80) nurodo aukščio ir pločio santykį procentais. Trečia informacija nurodo ratlankio skersmenį. Jis matuojamas coliais.

Paskutinės dvi nuorodos (70R) atitinkamai nurodo apkrovos ir greičio indeksus. 70 apkrovos indeksas reiškia, kad nauja padanga gali išlaikyti didžiausią 335 kg svorį. R užrašas reiškia, kad padangos juosta gali važiuoti maksimaliu 170 km/h greičiu.

Taigi, jei abejojate dėl padangos našumo, galite pasikonsultuoti su greičio ir apkrovos indeksų lentelėmis (internetu), kad įsitikintumėte, ar produktas tikrai atitinka jūsų poreikius.

Teritorijos tipas

Teritorijos, kurioje dažnai važiuojate, savybės turėtų jums padėti pasirinkti enduro motociklo padangas. Jei daug laiko praleidžiate labai slidžioje, minkštoje ar drėgnoje teritorijoje, galite pasirinkti minkštą enduro padangą, kurioje yra atstumai tarp padėklų. Tai padės greitai pašalinti purvą, vandenį ir smėlį, nereikalaujant papildomų manevrų.

Jei enduro vyksta kietame paviršiuje, jums reikia kieta ir tvirta guma. Bet atsargiai, padėklai neturi būti per kieti, nes jie gali greitai sugesti po kelių stabdymų.

Visos universalios padangos (tarp minkštų ir kietų) puikiai tinka smėlingai teritorijai ir minkštiems paviršiams. Taip pat galite pasirinkti modelius, specialiai sukurtus smėlingiems keliams.

Prekė

Visi enduro padangų modeliai, esantys rinkoje, nėra vienodi. Kai kurios didelės prekės yra našesnės už kitas. Todėl turite atkreipti dėmesį į šį kintamąjį, renkantis. Pirmenybę teikite didelių gamintojų produktams, žinomiems dėl jų aukštos kvalifikacijos ir labai aukšto lygio kompetencijos. Šioje kategorijoje galima paminėti:

Įsigydami naujas padangas, pritaikytas jūsų transporto priemonei, iš vieno iš šių gamintojų katalogo, jūs turite garantiją, kad turėsite našią įrangą, kuri turi gerą kokybės ir kainos santykį.

Be abejo, yra ir daug kitų prekių, tokių kaip Continental. Kai kurios yra mažiau prestižinės, bet taip pat siūlo labai gerą enduro padangų kokybę. Bet kokiu atveju, atlikite išsamų tyrimą ir pasirinkite gamintoją, kuris geriausiai atitinka jūsų lūkesčius.

Kur pirkti enduro padangas?

Norėdami įsigyti enduro padangas, galite pasirinkti vieną iš dviejų galimybių: pirkti internetu arba parduotuvėje.

Kokie yra internetinio pirkimo privalumai?

Pirkdami enduro padangas internetu, galite gauti jas už geriausią kainą. Per kelias minutes galite palyginti skirtingų internetinių parduotuvių pasiūlymus ir pasirinkti tą, kuris yra pigiausias ir labiausiai atitinka našumo (kainos ir kokybės) reikalavimus.

Internetinėje pardavimo platformoje taip pat galite peržiūrėti atsiliepimus, kuriuos pateikė ankstesni pirkėjai, renkantis padangų modelį. Tai gali padėti jums priimti sprendimą.

Galiausiai, internete turite prieigą prie labai didelės padangų kolekcijos, kuri leis jums turėti daug pasirinkimo galimybių. Todėl neturėsite daryti pasirinkimo dėl apribojimų.

Įsigykite platų enduro padangų asortimentą Padangulyderis.lt

Padangulyderis.lt, ilgaamžių padangų pardavimo specialistas, pateikia platų labai našių enduro padangų asortimentą. Nepriklausomai nuo paviršiaus, kuriame važiuojate, mūsų kataloge, kuriame yra daugiau nei 5 000 padangų, rasite reikiamą įrangą. Mes turime modelių, patvirtintų keliui, ir visų rūšių modelių, kurie gali išlaikyti labai ilgus atstumus.

Be to, Padangulyderis.lt motociklų padangų kainos yra geriausios rinkoje. Geresnių pasiūlymų kitur nerasite.

Užsakę padangas, mes taip pat siūlome jums greito padangų montavimo paslaugą visoje šalies teritorijoje. Vienoje iš mūsų 4 000 montavimo centrų, jūs gausite greitą aptarnavimą. Jei reikia, artimiausias partneris gali atvykti į jūsų namus.

Keletas patarimų, kaip prailginti jūsų padangų tarnavimo laiką

Norėdami sulėtinti jūsų enduro padangų nusidėvėjimo greitį, galite taikyti keletą labai paprastų gudrybių:

 • Vengti kiek įmanoma dažnai važiuoti asfaltu;
 • Reguliariai tikrinti padangų slėgio lygį;
 • Kiek įmanoma vengti staigaus stabdymo;
 • Prieš išvažiuojant visada atlikti vizualinę ratų patikrą.

Apskritai, renkantis naujas enduro padangas, turite atsižvelgti į keletą kriterijų: padangų homologaciją, tereną, kuriame važinėjate, jūsų originalios įrangos matmenis, prekės ženklą... Jei norite įsigyti naujas didelių prekės ženklų padangas, dabar pasirinkite iš Padangulyderis.lt katalogo, apsilankykite partnerio montavimo centre ir mėgaukitės geriausiomis rinkos kainomis.

LiveChat
Whatsapp Messenger