Padangos Metzeler

Nuo 1892 metų gamintojas Metzeler gamina padangas motociklams. Jis siekia kuo labiau patenkinti motociklininkų lūkesčius ir poreikius. Įmonė, kurią įkūrė Robert Friedrich Metzeler, savo veiklos pradžioje gamino padangas su daugiasluoksne guma. 1979 metais Metrzeler nusprendė gaminti padangas tik motociklams. Metzeler žinomas kaip pirmasis Europoje "bekamerių" padangų gamintojas. Su naudojamomis naujomis medžiagomis ir novatoriškų modelių protektoriais, taip pat naujomis gumos sudėtinėmis dalimis Vokietijos markė visada buvo techninės plėtros priešakyje.Metzeler padangas parduoda Pirelli grupė.

Motociklų padangos Metzeler

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Metzeler

Naršykite mūsų plačią Metzeler modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

Trail

Kroso / Trialo lenktynės

Vasarinės
Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.