Paieška pagal matmenis

Pirkti sportines lenktynines padangas keturračiams

Padangulyderis.lt jums siūlo labai didelį padangų asortimentą skiltyje "Darbinės, kelių padangos keturračiams". Stebime konkurentų kainas ir nuolat prisideriname prie mažiausių, kad galėtumėte pirkti geriausiomis kainomis.

Nemokamas pristatymas nuo 2 nusipirktų padangų keturračiui mūsų tinklalapyje.


Kokios geriausios darbinės, kelių padangos keturračiams?

  • Maxxis Big Horn
  • Sun F A-033
  • Innova Mud Gear
  • Carlisle ACT
  • Artrax Countrax

Populiariausi dydžiai:

Bendri naudojimo keturračiai paprastai yra sunkesni nei sportiniai ar laisvalaikio keturračiai. Jie taip pat važiuoja sunkesnėmis trasomis. Dėl šių priežasčių, renkantis padangas bendrojo naudojimo keturračiams, būtina pasirinkti specifinius modelius. Tarp jų, bendrojo naudojimo / visų trasų keturračių padangos yra tinkamas pasirinkimas. Kuo jos skiriasi? Kokios yra geriausios bendrojo naudojimo keturračių padangų prekės ženklai? Štai Padangulyderis.lt pateikiamas gidas, kuriame galite sužinoti viską apie bendrojo naudojimo / visų trasų keturračių padangas.

Padangų konstrukcija

Bendrojo naudojimo / visų trasų keturračių padangos turi būti pajėgios traukti sunkias krovas. Jos taip pat turi lengvai judėti ekstremaliomis trasomis, minkštomis, akmenuotomis ar purvotomis vietomis. Tam jų protektorius yra išskulptūruotas V formos raštais, ir turi labai didelius protektoriaus elementus, palyginti su kitų tipų keturračių padangomis.

Dėl protektoriaus elementų dydžio ir formos, bendrojo naudojimo keturračių padangos turi labai didelį sukibimą ir gebėjimą išvalyti nuosėdas. Taigi, jos gali lengvai judėti pėsčiųjų takais ir sunkiomis trasomis be problemų.

Kalbant apie jų profilį, jis paprastai yra apvalus. Taigi, padangos turi didelį stabilumą kalnuotose keliuose ir gerą atsparumą sunkiai važiuojamose trasose. Tačiau, kad transporto priemonės galėtų patogiai judėti keliuose, ne tik sunkiose trasose, šio tipo padangos turi gana plokščią profilį, nors jis yra mažiau plokščias nei sportinių keturračių padangų profilis.

Keturračių padangų reikalingas slėgis

Reikalingas keturračių padangų veikimui slėgis priklauso nuo padangų tipo. Bendrojo naudojimo keturračių padangoms reikia slėgio, kuris yra tarp 0,2 ir 0,5 baro, o kitų modelių reikalingos šios vertės:

  • Slėgis tarp 0,4 ir 0,9 baro kelių keturračių padangoms;
  • Slėgis tarp 0,4 ir 0,7 baro sportinių keturračių padangoms;
  • Slėgis tarp 0,2 ir 0,4 baro laisvalaikio keturračių padangoms.

Kaip interpretuoti įrašus ant bendrojo naudojimo / visų trasų keturračių padangos?

Norėdami pirkti keturračių padangas, atitinkančias jūsų transporto priemonės charakteristikas, turite iššifruoti nurodymus, esančius ant jums dominančio modelio, ir palyginti juos su modeliu, kurį šiuo metu naudojate. Pavyzdžiui, ant modelio šono galite perskaityti žymėjimą: 25 x 10 – 12. Tai reiškia jo matmenis. Pirmas skaičius atitinka aukštį, antras - padangos plotį, o trečias nurodo ratlankio skersmenį.

Rasite ir kitų nurodymų, tokių kaip E4, kuris nurodo, kad padanga yra patvirtinta kelių eismo taisyklėms. nPR (n atstovauja skaičiui) nurodo modelio sluoksnių skaičių. Bendrojo naudojimo / visų trasų keturračių padangoms sluoksnių skaičius paprastai yra 6, o kai kurie modeliai turi 4 sluoksnius. Todėl galite matyti 6PR arba 4PR.

Jei neteisingai nustatote savo dabartinių padangų matmenis ar turite abejonių, nedvejokite kreiptis į Padangulyderis.lt komandą.

Ar galima pakeisti bendrojo naudojimo keturračių padangų matmenis?

Renkantis padangas, svarbu visada pasirinkti tokius egzempliorius, kurių matmenys yra pritaikyti transporto priemonės ratlankio skersmeniui. Kartais, retais atvejais, reikės pakeisti ratlankį, kad jis atitiktų naujas padangas, kurias norite įsigyti.

Tačiau, net ir su jūsų dabartiniais ratlankiais, galima pakeisti naudojamų padangų matmenis. Didesnės aukščio ir pločio reikšmės gali pagerinti vairavimo stabilumą.

Keisdami bendrojo naudojimo / visų trasų keturračių padangų matmenis, didinkite tiek priekį, tiek galą vienodai. Taip išvengsite nesubalansuotumo, kuris gali pabloginti vairavimo komfortą ir kelti pavojų.

Be to, keičiant bendrojo naudojimo ar visų trasų keturračių padangų matmenis, turėkite omenyje, kad paprastai ratlankis toleruoja daugiau ar mažiau 2 taškus aukščiui ir 1 tašką pločiui. Tačiau, net laikydamiesi šios taisyklės, įsitikinkite montavimo metu, kad naujos padangos nepaliestų transporto priemonės mechaninių dalių.

Pavyzdžiui, jei originalūs matmenys yra 25 x 8 – 12, galite pasirinkti naujus modelius su matmenimis 26 x 9 – 12.

Kada reikia keisti bendrojo naudojimo keturračių padangas?

Daugybė ženklų gali jums rodyti, kad laikas pakeisti jūsų visureigio ar žemės ūkio mašinos keturračių padangas. Padangų pradūrimas yra gana retas šio tipo ratams. Tačiau, būkite atidūs stebėdami šiuos nusidėvėjimo požymius.

Kai jie susidėvi, keturračių padangų protektoriaus elementai palaipsniui išnyksta. Todėl vairavimo metu trauka mažėja, o tai gali būti pavojinga. Kaip ir klasikinėms padangoms, teisinė nusidėvėjimo riba yra 1,6 mm, jei jūsų transporto priemonė sveria mažiau nei 3,5 tonos. Daugelyje modelių, lengvai atpažįstamas nusidėvėjimo indikatorius, pažymėtas TWI, bus naudingas patikrinant protektoriaus nusidėvėjimo laipsnį.

Be protektoriaus elementų nusidėvėjimo, gali atsitikti, kad bendrojo naudojimo / visų trasų keturračių padangos šonas plyšta. Tokiu atveju reikia pakeisti padangą, nes ją remontuoti neįmanoma.

Galiausiai, pakeiskite abu to paties ašies padangas, jei jų nusidėvėjimo skirtumas yra per didelis (daugiau nei 5 mm).

Kokios yra pagrindinės bendrojo naudojimo / visų trasų keturračių padangų prekės ženklai?

Atsižvelgiant į didelį svorį, kurį jie turi traukti, ir sunkias trasas, kuriomis važiuojama, keturračių padangos turi būti aukštos kokybės. Tam Padangulyderis.lt siūlo geriausias padangas, atrinktas iš patikimų prekės ženklų katalogų.

Viena iš gerai žinomų prekės ženklų yra Maxxis. Mūsų pasiūlymuose rasite šio gamintojo geriausiai parduodamą produktą: Maxxis Big Horn. Jis turi kampuotus ir gerai išdėliotus protektoriaus elementus ant protektoriaus ir padangos šonų. Ši konfigūracija leidžia jam puikiai veikti purvotose zonose ar akmenuotose trasose ir išlaikyti maksimalią trauką nepaisant kliūčių.

Sun F yra kita didelė prekės ženklas, kurios modelis A-033 yra labai populiarus. Su agresyviomis ir nedirekcinėmis protektoriaus formomis, tai yra išskirtinė off-road padanga, suteikianti maksimalų sukibimą su paviršiumi ir minkštą vairavimą.

Innova katalogas taip pat siūlo aukštos kokybės bendrojo naudojimo / visų trasų keturračių padangas. Purvotose trasose, su daug kliūčių, Innova Mud Gear profilio savaiminio valymo savybės suteikia gerą našumą.

Galite pasirinkti ir tokius prekės ženklus kaip Carlisle (su ACT, All Condition Tire, patvirtintu kelių eismo taisyklėms modeliu) ir Artrax (su Countrax padanga). Šie gamintojai siūlo produktus, kurie turi gerą kainos ir kokybės santykį.

Profesionalų atliekamas padangų montavimas

Padangulyderis.lt siūlo nemokamą pristatymą perkant 2 vienodas padangas, per 24-72 valandas. Siekdami padėti jums lengvai sumontuoti savo padangas, mes bendradarbiaujame su maždaug 50 autoservisų Lietuvoje. Ne visi moka montuoti keturračių padangas, todėl reikia pažymėti keturračių filtrą.

Naudojantis mūsų partnerių tinklu, paprastai galite rasti padangų montavimo centrą už mažiau nei 5 km nuo jūsų namų geriausiomis kainomis. Taip pat siūlome ir kitas naudingas paslaugas jūsų komerciniam transportui, žemės ūkio mašinoms ar keturračiams, naudojamiems nuotykiams, priežiūrai.

Be paties montavimo, profesionalus autoserviso darbuotojas taip pat atliks balansavimą ir vožtuvų keitimą. Balansavimas yra privalomas lengvųjų automobilių padangoms, kad būtų išvengta vibracijų. Tačiau keturračių padangoms ši procedūra yra rekomenduojama tik tuomet, jei važiuojate keliu. Gerai atliktas vožtuvų keitimas užtikrina padangos sandarumą. Vožtuvas taip pat patiria didelį spaudimą vairuojant. Todėl kokybiškas vožtuvų keitimas yra svarbus, kad galėtumėte saugiai važiuoti.

Kaip prailginti naudingąjį keturračių padangų tarnavimo laiką?

Visureigiai SSV, žemės ūkio transporto priemonės ir keturračiai, naudojami nuotykiams keliuose ir takuose, važinėja blogos būklės keliais ir takais. Tai pagreitina padangų nusidėvėjimą. Tačiau, be to, jūsų padangų ilgaamžiškumas priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant jūsų vairavimo stilių ir greitį, padangų apkrovą ir padangų gumos kokybę. Todėl net ir pasirinkus aukštesnės kokybės gumas turinčias padangas, kaip tas, kurias parduoda Padangulyderis.lt, nevairuokite perpildyto transporto priemonės.

Taip pat svarbu bent kartą per mėnesį patikrinti padangų slėgį. Tinkamas slėgis padeda išvengti padangų sprogimo ir ankstyvo nusidėvėjimo, taip pat transporto priemonės kontrolės praradimo.

Pastebėjus didesnį ar mažesnį slėgio kritimą, galite kreiptis į vieną iš mūsų prekės ženklo partnerių centrų. Profesionalas tada patikrins, ar nėra mažų perforacijų ar oro nutekėjimo (vožtuvas, padangos/kameros kontakto zona...) ir laiku atliks galimas taisymo darbus.

Baigiant, norėdami įsigyti padangas internetu keturračiams, komercinėms transporto priemonėms ir SSV, pasitikėkite Padangulyderis.lt ir mūsų patikimais partneriais.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
AD TYRES (Padangulyderis.lt) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisPadangulyderis.lt. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
LiveChat
Whatsapp Messenger