Paieška pagal matmenis

Pirkti padangas su ratlankio apsauga

Padangos su apsauginiu ratlankio borteliu šone turi įrašytą vieną šių žymų:

 • RFP pour Rim Fringe Protector
 • FP pour Fringe Protector
 • MFS pour Maximum Flange Shield
 • FR pour Felgen Ripen
 • FSL pour Felgenschutzleiste
 • ML pour Mit Leiste

Šie apsauginiai borteliai dažniausiai yra nedidelio dydžio padangose, nes ratlankiams tenka daugiau smūgių nei klasikinio aukščio padangoms.

Apskritai jos kainuoja kiek brangiau nei padangos be apsaugų. Numatykite 10–15 % didesnę kaina.

Kur rasti padangų su ratlankio apsauga?

Sandėlyje turime daugiau nei 5000 prekių su šia specifikacija. Čia populiariausių profilių sąrašas, kur siūloma ratlankio apsauga.

 • Michelin Pilot Sport 4
 • Michelin Pilot Super Sport
 • Pirelli Scorpion Verde
 • Pirelli Pzero
 • Goodyear EfficientGrip Performance
 • Goodyear UltraGrip 8 Performance
 • Continental PremiumContact 6
 • Continental SportContact 6
 • Dunlop Sport Maxx RT2
 • Dunlop SP Winter Sport 3D
 • Bridgestone Potenza RE050A Ecopia
 • Bridgestone Blizzak LM001
 • Sava Intensa UHP 2
 • Falken Azenis FK510
 • Hankook Ventus V12 EVO2 K120
 • Kleber Quadraxer 2
 • Kleber Krisalp HP3

Populiariausi dydžiai:

Ratų apsaugos padangos yra labai naudingos tam tikroms transporto priemonių kategorijoms. Jos turi specifines savybes, kurios padaro jas ypač patogias ir funkcionalias. Ar norite aprūpinti savo SUV ar kitą transporto priemonę šiomis inovatyviomis padangomis? Jei taip, tuomet esate tinkamoje vietoje. Šiame vadove mes siūlome praktinių patarimų, kurie padės jums tinkamai pasirinkti iš daugybės aukštos kokybės ratų apsaugos padangų mūsų kataloge.

Kokios yra ratų apsaugos padangų savybės?

Ratų apsaugos padangos yra įranga, pasižyminčia storesniu kraštu nei įprastos padangos. Šių padangų ir transporto priemonės ratlankio kontakto vietoje yra labai sustiprintas gumos sluoksnis. Jos atpažįstamos pagal šią savybę. Specialus žymėjimas taip pat leidžia jas atskirti tarp kitų padangų tipų. Šis užrašas paprastai skiriasi nuo gamintojo iki gamintojo.

Šiame lentelėje pateikiami dažniausiai pasitaikantys žymėjimai, jei norite pirkti ratų apsaugos padangas iš didelių prekių ženklų.

Užrašas

CPJ

FR

FP

FSL

RG

MFS

RFP

RPB

RP

Reikšmė

Ratlankio Apsaugos Žiedas

Flange Rim

Fringe Protector

Felgensch-utzleiste

Rim Guard

Maximum Flange Shield

Rim Flange Protector

Rim Protection Bar

Rim Protector

Gamintojai, kurie naudoja

Michelin

Continental, Semperit

Michelin, Goodyear

Bridgestone, Pirelli

Bridgestone

Dunlop, Falken

Goodyear, Yokohama, Avon

Yokohama

BFGoodrich, Hankook

Be to, rinkoje padangos su ratlankio apsauga kainuoja šiek tiek brangiau (vidutiniškai 10-15 %) nei standartiniai to paties dydžio modeliai.

Kokie yra ratų apsaugos padangų privalumai?

Kaip ir pavadinimas rodo, ratų apsaugos padanga leidžia išlaikyti ratlankio vientisumą ant kurio ji yra sumontuota. Iš tikrųjų, važiuojant mieste, ne retai padangos paslysta ant šaligatvio krašto ar kitos kietos paviršiaus po netinkamo manevro. Su įprastomis padangomis, kurios sumontuotos ant automobilių, šis tipo incidentai dažniausiai sukelia ratlankio nusidėvėjimą ar lengvą deformaciją. Jei nieko nedaroma, tai gali sukelti didesnes problemas ilgainiui: pavyzdžiui, visišką koroziją. Įrengdami savo transporto priemonę ratų apsaugos padangomis, jūs apsaugote save nuo šių problemų. Jei jūsų ratai trinasi prie šaligatvio krašto, smūgius sugeria sustiprintos gumos, o ne jūsų ratlankis.

Sustiprintas gumos kraštas taip pat apsaugo jūsų padangas, kai važiuojate per nelygias paviršius ir suteikia geresnį vairavimo komfortą. Jis sumažina plyšių ir išsipūtimo riziką, atsirandančią dėl staigių ir pernelyg didelių ratlankio ir padangos smūgių. Todėl jūsų ratai tarnaus ilgiau nei su standartinėmis padangomis be krašto.

Ant kokių padangų tipų yra ratlankio apsauga?

Principu, visi padangų tipai gali turėti sustiprinto krašto versijas. Gumos sustiprinimas neturi jokios įtakos kitoms padangų savybėms ir jų našumui. Tačiau praktikoje kai kurie padangų tipai reikalauja šios apsaugos daugiau nei kiti. Tai ypač pasakytina apie mažo profilio padangas.

Mažo profilio padangos yra automobilių priedai, kurių šono aukščio/plotis santykis yra labai mažas (mažesnis nei 50 %). Daugelis vairuotojų jas mėgsta, nes jos suteikia gerą vairavimo pojūtį. Tačiau dėl jų specifinių matmenų, tai daro ratus labai pažeidžiamus smūgiams ir poveikiams. Jie taip pat pažeidžia ratlankį, kuris gali patirti mažesnius ar didesnius pažeidimus po susidūrimo su kietu paviršiumi.

Kita vertus, jei įprastai naudojate aukšto profilio padangas (standartinis dydis), jums tikrai nereikės ratlankio apsaugos. Priežastis paprasta: didžiausioje vietoje aukšto profilio padangų guma viršija ratlankio kontūrą, suteikdama jam gerą apsaugą nuo smūgių.

Tačiau rinkoje galite rasti "aukšto dydžio" padangas su ratlankio apsaugos kraštais.

Kokie elementai turi būti analizuojami prieš pasirenkant padangas?

Renkantis ratų apsaugos padangas, turėtumėte atsižvelgti į keletą elementų.

Krašto tipas

Ne visos ratų apsaugos padangos turi tą patį krašto tipą. Kai kurie modeliai turi kraštą su iškyša, o kiti - be jos. Kuo skiriasi šie du kraštų tipai?

Kaip ir pavadinimas rodo, ratų apsaugos padanga su iškyša turi gumą, kuri išsikiša į išorę ten, kur ji liečiasi su ratlankiu. Ši guma yra gerai matoma ir apima visą padangos kontūrą. Tai yra dažniausiai pasitaikantis modelis.

Ratų apsaugos padangos be iškyšos turi sustiprinimą visoje savo vidinėje apimtyje. Šis sustiprintas kraštas beveik paralelus ratlankio kontūrui (jis jį labai šiek tiek viršija).

Šie abu kraštų tipai suteikia optimalią apsaugą jūsų transporto priemonės padangoms ir ratlankiams. Bet dėl didesnio užtikrintumo ir saugumo, rekomenduojame rinktis modelius su iškyša.

Kita vertus, jei norite įdiegti ratlankio apdailas, tuo pačiu maksimaliai apsaugodami juos, tuomet galite pasirinkti padangas su vidiniu sustiprinimu.

Prekės ženklas

Ne visos ratlankio apsaugos padangos, prieinamos rinkoje, suteikia tas pačias našumo savybes. Norėdami būti tikri, kad gausite aukščiausios kokybės įrangą, rinkitės didelių prekių ženklų, žinomų dėl jų meistriškumo, produktus. Padangulyderis.lt svetainėje galite rasti platų aukščiausios kokybės ratlankio apsaugos padangų asortimentą. Mes platiname prestižiškiausių padangų gamintojų produktus: Michelin, Pirelli, Goodyear, Continental, Dunlop, Bridgestone, Falken, Hankook, Kleber

Be šių garsių gamintojų, mes taip pat turime labai našias padangas iš mažiau žinomų prekių ženklų. Todėl mūsų kataloge tikrai rasite tai, kas jums tinka, nepriklausomai nuo jūsų biudžeto ir poreikių.

Kaip sumontuoti mano ratų apsaugos padangas?

Jums nereikia nerimauti dėl ratų apsaugos padangų, perkamų Padangulyderis.lt, montavimo. Mes turime partnerių servisus visoje šalyje, kurie gali sumontuoti aukštos kokybės padangas, skirtas apsaugoti ratlankius, ant galinio ar priekinio rato. Jums tereikia pasirinkti artimiausią partnerį patvirtinant užsakymą, o mes pristatysime jūsų įrangą ir priedus jo adresu. Gavęs užsakymą, jis susisieks su jumis ir suderins susitikimą.

Todėl nedelsdami pasirinkite iš mūsų katalogo ir mėgaukitės geriausiomis rinkos kainomis, tinkamai aprūpinant savo transporto priemonę ir apsaugant jos ratlankius.

LiveChat
Whatsapp Messenger