Paieška pagal matmenis

Pirkti patvirtintas kelių padangas keturračiams

Padangulyderis.lt jums siūlo labai didelį padangų asortimentą skiltyje "Patvirtintos kelių padangos keturračiams". Stebime konkurentų kainas ir nuolat prisideriname prie mažiausių, kad galėtumėte pirkti geriausiomis kainomis.

Nemokamas pristatymas nuo 2 nusipirktų padangų keturračiui mūsų tinklalapyje.


Kokios geriausios patvirtintos keturračių padangos keliams?

 • Maxxis M-932 Razr
 • Maxxis MU-01 Zilla
 • Maxxis M-917 Bighorn
 • Maxxis M-933 Razr 2
 • Maxxis MU-10 Bighorn 2
 • Sun f A033
 • Sun f A043
 • Artrax AT-1206 MX Trax Racing
 • Kenda K530 Pathfinder
 • Kenda K587 Bearclaw HTR
 • Kenda K572 Road GO
 • ITP Holeshot XCR

Populiariausi dydžiai:

Jei norite pasinaudoti savo keturračio tikrosiomis galimybėmis, pirmiausia turite pasirinkti gerus padangas. Iš tikrųjų, tai yra nepatogu ir pavojinga važiuoti miesto gatvėmis su off-road padangomis skirtomis nelygiems takams. Norėdami naudoti savo keturračį kelyje, jums reikia padangų, patvirtintų atvirose keliuose. Šios padangos skiriasi nuo kitų padangų keliais aspektais. Šiame vadove sužinokite mūsų ekspertų patarimus, kaip rasti kokybiškas padangas.

Kokie yra keliuose patvirtintų keturračių padangų ypatumai?

Kaip rodo pavadinimas, keliuose patvirtinta keturračio padanga yra pritaikyta važiavimui viešojoje eismo juostoje. Šis padangų tipas panašus į automobilių standartines padangas. Nors jis nėra labai padengtas (priešingai nei tie, kurie randami sportiniuose keturračiuose), jis puikiai pritaikytas asfaltui ir jo grioveliai yra optimizuoti, kad lengvai nutekėtų kelių vanduo. Kita vertus, jis netinka ekstremaliems takams. Keliuose patvirtintą padangą galima atpažinti pagal E4 užrašą ant šonų.

Be specialiai kelių vairavimui skirtų padangų, galima rasti kitų, kurios yra « visų rūšių » ir kartais patvirtintos keliuose. Priešingai nei pirmosios, šios yra mažiau efektyvios. Kadangi jos skirtos tiek miesto vairavimui, tiek ekstremaliems takams, jų našumas kelyje yra vidutiniškas. Jos skirtos jums leisti legaliai pasiekti taką.

Kodėl reikėtų pasirinkti keliuose patvirtintas keturračių padangas?

Keturračių padangų modeliai, gavę patvirtinimą keliuose, suteikia puikią vairavimo patirtį ir stabdymo atstumai yra optimalūs. Tai prisideda prie kelių saugumo. Be to, tai leidžia jums važiuoti viešojoje eismo juostoje be baudos ar transporto priemonės sustabdymo grėsmės.

Be to, draudimas atsižvelgs į šį kriterijų atlygindamas jums avarijos atveju. Draudimo bendrovės laiko jus vieninteliu savo avarijos kaltininku, kai važiuojate atviroje eismo juostoje su netinkamomis padangomis.

Kada reikia pakeisti keliuose patvirtintą keturračio padangą?

Padangos yra vienintelės kontakto su žeme vietos tarp transporto priemonės ir žemės. Tačiau nepaisant jų svarbos, jos dažnai yra ignoruojamos kol pastebima rimta gedimo priežastis. Norėdami gerai vairuoti kelių keturračį, kuris veikia dyzelinu ar benzina, turite būti dėmesingi, kad žinotumėte, ar jau laikas pakeisti padangas ar ne. Kai kurios neprognozuojamos situacijos, tokios kaip padangos pradūrimas, verčia pakeisti padangas. Jei galima jas remontuoti, tai nėra visada akivaizdu. Jei padangos šonas yra plyšęs, vienintelė galima parinktis yra pakeisti padangą, nes šiuo atveju remontas neįmanomas.

Be gedimų, padangų nusidėvėjimas gali priversti jus jas pakeisti. Laikui bėgant, jūsų padangų protektoriai lėtai nusidėvi iki visiško išnykimo. Vairavimas su labai nusidėvėjusiomis padangomis kelia didelę riziką. Iš tikrųjų, kuo labiau keturračio padangos yra nusidėvėjusios, tuo mažiau yra tobula trauka. Mažiausias poslinkis gali sukelti avariją. Pagal Kelių eismo taisykles, nusidėvėjimo riba, kurios negalima viršyti, yra 1,6 mm. Jei guma pasiekia šį lygį, jūs rizikuojate gauti baudą atlikus kelių patikrą. Jūs taip pat keliame sau pavojų.

Žinoti ratų matmenis, kad galėtumėte pasirinkti savo keturračio padangas

Kad jūsų padangos būtų puikiai pritaikytos kelių vairavimui, jos turi atitikti gamintojo rekomenduojamus matmenis. Užtenka pasikonsultuoti su informacija, pateikta ant originalios padangos šono. Paprastai matmenys (coliais) yra nurodomi šiuo formatu: Aukštis X Plotis – Rato skersmuo. Šie matmenys skiriasi priklausomai nuo to, ar padangos yra priekyje ar gale.

Paimkime pavyzdžiui Honda TRX250R. Šio tipo keturračiui rekomenduojamos padangos yra 20×10-9 gale ir 22×7-10 priekyje.

Padangose nurodomi ne tik matmenys. Taip pat nurodomas plyšių skaičius. Jis paprastai svyruoja nuo 2 iki 8 ir nurodo įrangos ar šono storio standumą. Didelis plyšių skaičius reiškia atsparumą ir atsparumą plyšimams. Tačiau šiuo atveju padangos yra mažiau lankstūs ir bus mažiau patogios vartotojui.

Kalbant apie keliuose patvirtintas keturračių padangas su mažu plyšių skaičiumi, jos yra labai lankstūs ir lengvai atšoka nuo kelių su deformacijomis. Tačiau jie visiškai nėra standūs. Šie padangų tipai blogai atlaiko smūgius. Jie nuolat yra pažeidžiami plyšimų rizikai.

Ar galima pakeisti originalius matmenis?

Vienas ar kitas priežastis gali jus paskatinti pagerinti savo keturračio laikymąsi kelio, kad pagerintumėte vairavimo patirtį. Tokiu atveju, geriausias sprendimas yra pakeisti originalius padangų matmenis. Tai yra įmanoma tiek, kad nepridedame daugiau nei 2 vienetus aukščio ir 1 vienetą pločio. Viršijus šias matas, padangos gali trintis į transporto priemonės rėmą. Taigi, jei rekomenduojami matmenys yra 22x7-10, galite uždėti 24×8-10 matmenų padangas ant savo ratlankių.

Desequilibro rizika yra dažna, kai keičiami padangų matmenys. Norėdami tai sumažinti, neturėtumėte keisti tik vienos priekinės ar tik vienos galinės padangos matmenų, nepriklausomai nuo transporto priemonės tipo.

Protektoriai: svarbus kriterijus renkantis naują keturračio padangą

Protektorių formų rinkoje yra šimtai. Daugeliu atvejų vartotojai juos renkasi pagal jų išvaizdą. Tačiau naujos padangos pasirinkimas neturėtų apsiriboti tik protektoriaus išvaizda ar estetinėmis protektoriaus formomis.

Norėdami visiškai pasinaudoti savo transporto priemonės galimybėmis, reikia, kad padangos lengvai pašalintų vandenį, akmenis, purvą ar sniego ledą, kuris į jas patenka. Tai įmanoma tik su gerai išdėstytais protektoriais.

Pirkti geriausias padangas iš pripažintų prekių ženklų

Su didžiuliu keturračių padangų asortimentu ir prekių ženklais, pasirinkimas nėra paprastas. Norėdami padidinti savo šansus, pasirinkite vieną iš didelių prekių ženklų, kurie jau įrodė savo vertę. Pirkimas iš gerai žinomo gamintojo yra geros kokybės garantija.

Norėdami pirkti keliuose patvirtintas keturračių padangas, kurios turi gerą ilgaamžiškumą, Maxxis yra vienas iš geriausių prekių ženklų. Taip pat yra ir kitų rimtų gamintojų, tokių kaip Sun F, Kenda, Artrax ir Innova. Duro taip pat priklauso prekių ženklams, kurie siūlo labai gerą kokybės ir kainos santykį.

Pirkite savo kelių keturračio padangas iš Padangulyderis.lt

Internetu galima pirkti atsarginių dalių visoms keturračių prekėms. Padangulyderis.lt siūlo daugybę privalumų, pradedant nuo paslaugų patogumo. Su mūsų platforma, jums nereikia niekur važiuoti norint pakeisti savo keliuose patvirtintas keturračio padangas. Jei prekė yra prieinama, nuo užsakymo iki pristatymo, pirkimo procesas yra sklandus ir greitas.

Be to, mūsų produktų kaina yra mažesnė nei fizinių parduotuvių. Iš tikrųjų, galima sutaupyti iki 30 %, jei perkate iš Padangulyderis.lt o ne iš fizinių parduotuvių.

Su katalogu, kuriame yra beveik 200 skirtingų prekių ženklų, mes suteikiame galimybę rasti kelias paspaudimus padangą, kurią norite.

Be to, mes bendradarbiaujame su daugybe automobilių remonto dirbtuvių, esančių visoje Prancūzijoje. Jei norite, po pristatymo galime rekomenduoti patyrusį padangų montavimo specialistą, kuris dirba mūsų rekomendacijomis, ar esate Nižmėje, Paryžiuje, Liono, Tulūzoje, Rennes, Marseilyje, Kane, Nice ar kituose Prancūzijos miestuose. Mūsų partneriai taip pat gali atlikti remonto darbus jūsų keturračiui, jei tai būtina.

Kaip padidinti savo keturračio padangų tarnavimo laiką?

Vienas iš būdų tai padaryti yra išlaikyti optimalų oro slėgį jūsų keturračio padangose. Iš tikrųjų, padangų slėgis, ar jos naujos ar ne, turi didelę įtaką transporto priemonės laikymuisi kelyje ir varomajai jėgai. Esant per mažam slėgiui, transporto priemonės našumas sumažėja, ypač posūkiuose, ir padidėja degalų sąnaudos. Priešingai, jūsų ir kitų kelių vartotojų saugumas yra grėsmėje.

Per daug išpūstos padangos blogai prilimpa prie kelio ir neleidžia jums saugiai važiuoti. Dėl to, jos greitai nusidėvi ir gali sprogti be įspėjimo. Primename, kad patvirtintų modelių reikalaujamas oro slėgis svyruoja nuo 0,4 iki 0,9 baro.

Jei dažnai naudojate savo transporto priemonę, patikrinkite oro slėgio lygį kas mėnesį. Priešingu atveju, patikrinimas gali būti atliekamas kiekvieną kartą, kai norite išvykti.

Keliuose patvirtintos keturračių padangos skiriasi nuo kitų padangų tipų dėl jų lankstumo ir komforto, kurį jos suteikia vairuotojams. Jei norite pakeisti savo visureigio padangas ir pirkti padangas, kurios galėtų gerai traukti jūsų transporto priemonę ant kelio, nesivaržykite peržiūrėti Padangulyderis.lt katalogą, specializuotą pardavimo pad

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
AD TYRES (Padangulyderis.lt) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisPadangulyderis.lt. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
LiveChat
Whatsapp Messenger