Paieška pagal matmenis

Pirkti žiemines padangas internetu

Esant žemesnei nei 7 °C temperatūrai, žieminės padangos efektyvesnės nei vasarinės padangos.

Žieminių padangų guma yra specialiai tirta, kad būtų atspari šalčiui, teiktų puikų sukibimą ir stabilumą sunkiausiomis oro sąlygomis: esant plikledžiui, sniegui, lietui ir vėjui. Esant +7 ° C ir iki –40 °C, padangos protektorius nekietėja, jūs važiuojate saugiai.

Kokie žieminės padangos privalumai?

Be to, kad yra speciali guma, protektoriaus grioveliai gilesni, padangoje yra papildomos lamelės, kad, esant žemesnei nei 7 °C temperatūrai gautumėte optimalų efektyvumą:

 • Sumažėjęs stabdymo atstumas.
 • Geresnis sukibimas apsnigtame, plikledžiu padengtame ar slidžiame kelyje.
 • Geresnis stabilumas.
 • Geresnis valdymas.
 • Mažesnė akvaplaningo rizika.

Ką reiškia 3PMSF ir M+S ženklinimas?

3PMSF ("3 Peak Mountain Snow Flake",– angl. kalnas trimis viršūnėmis su snaigės ženklu) yra vienintelis patvirtinimas, kuriuo jums garantuojamas žieminių padangų, su kuriomis galima važinėti nepažeidžiant įstatymų, efektyvumas, kai tam tikru laikotarpiu jais reikalaujama naudoti žiemines padangas.

Ženklinimas M+S reiškia "mud" ir "snow" (purvą ir sniegą), tai rodo, kad jūsų padangomis galima važiuoti esant sudėtingomis oro sąlygomis, tačiau jos nėra sertifikuotos kaip žieminės padangos.

Visos 3PMSF padangos paženklintos M+S.

Ar galima rinktis mažesnį žieminės padangos greičio indeksą?

Taip, leidžiama rinktis viena raide mažesnį greičio indeksą palyginti su jūsų vasarinėmis padangomis. Jei, pavyzdžiui, jūsų vasarinės padangos dydis yra 205/55 R16 91V, galite uždėti 205/55 R16 91H žiemines padangas.

Kita vertus, negalite keisti krovos indekso.

Kokios markės žiemines padangas pirkti savo automobiliui?

Dauguma gamintojų gamina žiemines padangas, populiariausių profilių sąrašas čia:

 • Dunlop Winter Response 2
 • Michelin Alpin 5
 • Aeolus SnowAce 2 AW08
 • Kumho WinterCraft WP51
 • Sava Eskimo S3+
 • Goodyear UltraGrip 9
 • Hankook i*cept RS 2 W452
 • Vredestein Snowtrac 5
 • Yokohama W.drive V905
 • Falken Eurowinter HS01
 • Firestone Winterhawk 3
 • Nokian WR D4

Populiariausi dydžiai:

Sniego grandinės

Norintiems saugiai važiuoti apsnigtais keliais, PadangųLyderis siūlo didelį sniego grandinių pasirinkimą už patrauklią kainą.

Žiūrėti grandines

Ratlankių + padangų paketas

Jūsų komfortui ir saugumui, PadangųLyderis siūlo žieminių padangų + ratlankių paketą už gerą kainą.

Kurti paketą

Mūsų patarimai

Temperatūrai nukritus žemiau 7°C, būtina automobiliui uždėti žiemines padangas, kurios yra efektyvesnės ir patikimesnės.

Kai prasideda pirmieji sniegai, kelias baltėja ir tampa tikra ledo ritulio aikštele. Tada tampa sunku išlaikyti gerą vairavimo stabilumą su įprastais padangomis. Norėdami išvengti bet kokio nepatogumo, turite aprūpinti savo transporto priemonę labiausiai tinkamomis padangomis šiam metų laikotarpiui: žieminėmis padangomis. Kas tai yra? Kodėl jos naudingos? Kaip galite pasirinkti tinkamas? Visą tai paaiškinsime šiame vadove.

Kas yra žieminė padanga?

Padangos laikomos "žieminėmis", kai jos atitinka visas sąlygas efektyviam ir saugiam naudojimui žiemos metu. Iš esmės tai yra padangos, kurių vairavimo stabilumo charakteristikos yra geresnės nei vasaros padangų, kai oras yra šaltas (temperatūra žemesnė nei 7°C), kai lyja, sninga arba yra šaltis.

Jokia Prancūzijos teisės aktų nuostata neprivalo jūsų vairuoti su šiomis priemonėmis žiemos metu. Tačiau jų naudojimas yra labai rekomenduojamas, kai temperatūros pradeda kristi žemiau 7 laipsnių. Todėl turėtumėte jomis aprūpinti, pageidautina nuo spalio iki kovo, ypač jei gyvenate kalnuotame regione.

Paprastai gamintojai pataria transporto priemonių savininkams atlikti keitimą perėjus prie žiemos laiko. Iš tikrųjų reikia labiau pasikliauti oru.

Kaip atpažinti žieminę padangą?

Žiemos padangas lengva atpažinti. Jūs tikriausiai jau pastebėjote užrašą "M+S" ant kai kurių padangų. Šis anglų kalbos užrašas (mud + snow) lietuvių kalba reiškia "purvas + sniegas". Tai yra privaloma žiemos padangų sertifikacija. Ji taip pat randama ant kai kurių vasaros padangų modelių.

Taigi, ne visi produktai, turintys šį ženklinimą, būtinai skirti naudoti šaltuoju metų laikotarpiu. Modeliai, tikrai pritaikyti žiemos sąlygoms, yra tie, kurie atitinka 3PMSF (3 Peaks Mountain Snow Flake) standartą. 3PMSF ženklinimo padangos yra specialiai sukurtos atlaikyti šaltį, sniegą ir šaltį. Tai yra tikros žiemos įrangos, specialiai sukurtos leisti jūsų transporto priemonei važiuoti, kai oras yra šaltas ir drėgnas. Juos lengva atpažinti pagal 3 kalnų viršūnes, kurios supa sniego pusnį, įkalta į jų šonus.

Retesni produktai, kurie turi ICE (nordiškos padangos) užrašą, taip pat pritaikyti ekstremaliai šaltam orui. Jie dažniausiai randami šiaurės Europos regionuose. Jie yra efektyvesni nei 3PMSF sertifikuoti modeliai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie padangų ženklinimą, galite peržiūrėti mūsų straipsnį šia tema.

Kodėl naudoti žiemos padangas?

Važiavimas su sniego padangomis yra naudingas dėl kelių priežasčių. Viena iš svarbiausių yra vairavimo saugumas. Dėl jų gumos sudėties, žiemos padangos nesukietėja, kai oras tampa šaltas. Todėl jos užtikrina geresnį sukibimą su keliu ir labai gerą stabdymą ant snieguotų arba užšalusių kelių. Tieki posūkiuose, tiek tiesioje trasoje, jūs turėsite labai gerą vairavimo komfortą.

Be to, naudojant šią įrangą, pritaikytą žemoms temperatūroms ir sniegui, galite pratęsti savo vasaros padangų tarnavimo laiką. Jos turi polinkį susidėvėti daug greičiau, kai jas naudojate žiemą. Laikydami juos šiltai garaže per šį laikotarpį kiekvienais metais, sutaupysite pinigų.

Įvairūs žiemos padangų tipai ir jų naudojimas

Žiemos padangos yra prieinamos trijose skirtingose ​​kategorijose. Skiriamos šios modelių grupės:

 • Klasikiniai
 • Aukštos našumo
 • Nordiški arba su įkaltais

Norėdami pasirinkti tinkamą žiemos padangą, svarbu žinoti, kaip veikia kiekvienas modelis.

Klasikinės žiemos padangos

Klasikinės žiemos padangos yra tos, kurios turi pagrindinę sertifikaciją (M+S). Su jų protektoriais ir daugybe lamelių, jos užtikrina geresnį sukibimą su slidžiais keliais. Jos tinka lengviesiems automobiliams, SUV, 4x4 ir komercinėms transporto priemonėms.

Galite pasirinkti šiuos padangų modelius, jei žiemos temperatūros jūsų regione nėra ekstremalios. Tai paprastai yra pigiausios.

Aukštos našumo modeliai

Žiemos padangos su aukštu našumu turi gerokai geresnes savybes nei ankstesnės. Jų šonuose dažniausiai matome 3PMSF užrašą.

Su jų stipresniu sukibimu, šios žiemos padangos užtikrina puikų vairavimo stabilumą net esant dideliam greičiui. Jos taip pat turi geresnes stabdymo savybes, tiek ant ledo, tiek ant sniego.

Galite pasirinkti šiuos padangų modelius, jei žiemos temperatūros jūsų regione yra gana ekstremalios. Tai garantuoja, kad turėsite kasdien naudojamą transporto priemonę.

Nordiškos arba su įkaltais padangos

Štai žiemos padangų modeliai, tinkantys pačioms ekstremaliausioms žiemos sąlygoms (iki -40 °C). Jie užtikrina puikų jūsų automobilio valdymą net esant gausiam ledo sluoksniui ar labai storam sniego sluoksniui. Juos labai lengva atpažinti pagal jų protektorių, kuris yra padengtas metalinėmis ašmenimis (nuo 100 iki 500). Būtent dėl šių ašmenų jie yra taip efektyvūs ir gerai sukibę su keliu.

Tai yra tinkami modeliai vairuotojams, gyvenantiems geografinėse zonose, kuriose yra didelis sniego kiekis.

Saugumo sumetimais, kai šios žiemos padangos yra sumontuotos ant transporto priemonės, neleidžiama važiuoti greičiau nei 90 km/h. Ši riba sumažinama iki 60 km/h sunkvežimiams ir transporto priemonėms, pervežančioms pavojingas prekes.

Kokie yra kiti jūsų žiemos padangų pasirinkimo kriterijai?

Norėdami pasirinkti našias padangas, nepakanka atsižvelgti į savo poreikius ar biudžetą. Taip pat turi būti atsižvelgta į kitus esminius kriterijus:

 • Greičio indeksas;
 • Matmenys;
 • Europos etikečių ženklai.

Greičio indeksas

Žiemos sezonu teisė leidžia jums naudoti įrangą, kurios greičio indeksas yra mažesnis (viena raidė mažiau) nei jūsų transporto priemonėje numatytos padangos.

Matmenys

Akivaizdu, kad turite atsižvelgti į savo originalių padangų matmenis, kai nusprendžiate sumontuoti kitas. Tai yra pirmoji informacija, kurią turite nurodyti, norėdami užsisakyti. Kaip galite nustatyti savo padangos matmenis? Ant jos šono matysite panašų į šį užrašą, pavyzdžiui: 225/55 R17.

Skaičius 225 nurodo padangos plotį milimetrais. Prieš R esantis skaičius yra aukštis, išreikštas procentais nuo pločio. O paskutinis skaičius (čia 17), išreikštas coliais, informuoja jus apie jūsų padangos vidinį skersmenį.

Taip pat galite tiesiogiai rasti gamintojo rekomenduojamas pradines reikšmes savo automobilio naudojimo instrukcijoje arba automobilio durų atidarymo vietoje.

Europos etikečių ženklai

Jei norite aprūpinti savo automobilį geriausiomis žiemos padangomis, turite kreiptis į jų etiketes. Padangų etiketavimas Europoje tapo privalomas nuo 2012 m. lapkričio mėn. Per šias etiketes gaunate vertingos informacijos apie žiemos padangų našumą. Europos etiketės informuoja apie šias tris charakteristikas:

 • Triukšmo lygį arba padangos riedėjimo triukšmą (decibelais);
 • Sukibimo su drėgnu keliu laipsnį (nuo A iki F);
 • Riedėjimo pasipriešinimą (nuo A iki G), kuris veikia degalų sąnaudas.

Kiek žiemos padangų reikia sumontuoti geriausiam našumui?

Priklausomai nuo jūsų biudžeto, galite pasirinkti sumontuoti tik dvi sniego padangas ant savo transporto priemonės per žiemos sezoną. Tai bus geriau nei nieko. Tačiau norėdami gauti optimalias sukibimo ir stabdymo charakteristikas ant kelių per žiemą, rekomenduojama sumontuoti 4 žiemos padangas. Tai leis jums išvengti kai kurių vairavimo stabilumo problemų, kurios yra labai dažnos, kai ant tos pačios transporto priemonės sumontuojamos skirtingo tipo padangos.

LiveChat
Whatsapp Messenger