Paieška pagal matmenis

Pirkti padangas sportiniams, plento motociklams

Padangulyderis.lt jums siūlo labai didelį padangų asortimentą skiltyje "Padangos sportiniams, plento motociklams". Stebime konkurentų kainas ir nuolat prisideriname prie mažiausių, kad galėtumėte pirkti geriausiomis kainomis.

Nemokamas pristatymas nusipirkus 1 motociklo padangą mūsų tinklalapyje.

Kokios geriausios padangos plento motociklams?

 • Michelin Pilot Road 4 GT
 • Continental Contiroadattack 2 Evo
 • Pirelli Angel GT
 • Bridgestone T30 Evo
 • Dunlop Sportmax Roadsmart 2
 • Dunlop Roadsmart 3
 • Metzeler Roadtec Z8 Interact
 • Metzeler Roadtec 01
 • Avon Storm 3D X M

Kokios geriausios padangos sportiniams motociklams?

 • Continental Sport Attack 3
 • Dunlop SportSmart 2 Max
 • Metzeler Sportec M7 RR
 • Michelin Pilot Power 3
 • Bridgestone S21
 • Pirelli Diablo Rosso III

Populiariausi dydžiai:

Sportinėms kelių motociklams skirtos padangos ne tik padeda judėti. Jos taip pat prisideda prie vairuotojo saugumo, vairavimo komforto ir optimalaus balanso užtikrinimo. Dėl šios priežasties geriau rinktis aukštesnės kokybės padangas. Kada reikia keisti sportinio kelių motociklo padangas? Kokios padangų rūšys yra pasirinkimo galimybės? Kaip jas tinkamai prižiūrėti?

Įvairūs sportinio kelių motociklo padangų tipai

Gamintojai rinkoje siūlo daugybę padangų, atitinkančių įvairius poreikius ir motociklininkų pageidavimus:

 • Kelių padangos;
 • Sportinės kelių padangos;
 • Sportinės gumos;
 • Visureigio padangos.

Kelių padangos yra sukurtos ilgiems maršrutams. Jos atitinka asmenų, daug laiko praleidžiančių viešosiose keliuose, poreikius.

Sportinės kelių padangos yra daug universalesnės ir efektyvesnės nei paprastos padangos. Jos yra pagamintos taip, kad galėtų atsilaikyti didelėms apkrovoms (bagage, keleivis) ir tam tikriems kelių apribojimams. Tai yra labai ištvermingos padangos, su kuriomis galite važiuoti su pasitikėjimu.

Sportinės padangos turi gumas, kurios nėra taip atsparios kaip sportinio kelių motociklo padangos. Tačiau jos pasižymi unikalia jautrumo savybe, suteikdamos optimalią vairavimo patirtį. Jų struktūra leidžia vairuotojui jausti mažiausias kelio nelygumus. Dėka šios realiuoju laiku gaunamos informacijos, jis gali geriau numatyti savo motociklo elgseną. Šios gumos dažniausiai skirtos trasos vairavimui.

Visureigio padangos yra puikios kelionės draugės. Jos turi platius padėklo elementus, kurie leidžia joms puikiai sukibti su bet kokio tipo paviršiumi (smėlingu, purviniu, laisvu, uolėtu…). Šios padangos yra labai efektyvios posūkiuose. Jos taip pat suteikia puikų stabdymą. Paprastai sportiniams motociklams skirtos visureigio gumos nėra patvirtintos naudoti keliuose.

Kada reikia keisti sportinio kelių motociklo padangas?

Sportinio kelių motociklo padangų keitimas gali būti būtinas tam tikrose situacijose. Keitimas taip pat gali būti atliekamas iš anksto, numatant artėjančią problemą.

Padangos pradūrimo ar plyšimo atveju

Padangą, kuri buvo suplėšyta dėl plokščio aštraus daikto, reikia pakeisti. Tokiomis aplinkybėmis neįmanoma atlikti ilgalaikio remonto. Jei daug kartų buvo remontuota pradūrusi padanga, geriausia vėl atlikti keitimą.

Taip pat atkreipkite dėmesį į savo ratų šoninių sienelių būklę. Jei jose yra daug įtrūkimų, tuomet reikėtų apsvarstyti pakeitimą.

Neįprastų vibracijų atveju

Blogos būklės ratas gali sukelti nuolatines vibracijas motociklo vairuotojo rankenose, taip apsunkindamas vairavimą. Tai gali būti dėl padangos išbėrimo ar deformacijos. Abiem atvejais geriausias sprendimas yra pakeisti pažeistą įrangą.

Padangos nusidėvėjimo atveju

Reguliariai tikrinkite savo padangų protektoriaus juostą, kad įvertintumėte jų nusidėvėjimo laipsnį. Kai gumos storis sumažėja iki 1 milimetro, padangą reikia pakeisti. Draudžiama važiuoti su padangomis, kurios pasiekė tokią didelę nusidėvėjimo stadiją.

Kaip pasirinkti sportinio kelių motociklo padangas?

Sportinio kelių motociklo padangų pasirinkimas nėra lengva užduotis. Tačiau tai įmanoma, atsižvelgiant į tam tikrus parametrus:

 • Jūsų originalios įrangos matmenys;
 • Motociklo gamintojo rekomenduojami greičio ir apkrovos indeksai;
 • Sezonas;
 • Grunto tipas;
 • Funkcionavimas (be kameros ar su kamera).

Matmenys

Norint pasirinkti sportinio kelių motociklo padangas, būtina atsižvelgti į transporto priemonės gamintojo rekomenduojamus padangų matmenis. Tai yra labai svarbu, nes per didelių padangų naudojimas gali neigiamai paveikti jūsų motociklo elgseną.

Norėdami rasti savo originalių padangų matmenis, kreipkitės į informaciją, įrašytą ant jų šono. Nepriklausomai nuo padangos prekės ženklo, matysite įrašą tokiu formatu: 190/55-17 75W.

Pirmieji trys skaičiai atitinka padangos plotį milimetrais, aukščio ir pločio santykį bei ratlankio skersmenį. Jums tereikia juos nurodyti pardavėjui, kad rastumėte naują padangą su tomis pačiomis matmenimis.

Be to, galite nuspręsti prikti įrangą, kurių matmenys skiriasi nuo jūsų originalių padangų matmenų, jei manote, kad tai naudinga. Tačiau šiuo atveju taip pat reikės užtikrinti, kad jūsų naujos gumos nepažeistų gamintojo nustatytų normų (ribų).

Greičio ir apkrovos indeksai

Gumoje esantis greičio indeksas yra raidinis skaičius, nurodantis maksimalų greitį, kuriuo ji gali važiuoti. Pavyzdžiui, jei padangos greičio indeksas yra W, tai reiškia, kad ji gali atlaikyti maksimalų 270 km/h greitį. Kartais ant kai kurių ratų matome užrašą ZR. Tai tiesiog reiškia, kad šios padangos gali važiuoti greičiau nei 240 km/h.

Kalbant apie apkrovos indeksą, jis nurodo maksimalų svorį, kurį padanga gali atlaikyti. Pavyzdžiui, 75 apkrovos indeksas reiškia, kad ratas gali atlaikyti maksimalią 387 kg apkrovą.

Šią informaciją galite rasti ant savo originalių ratų šono, po matmenimis.

Yra griežtai nerekomenduojama (ir teisiškai draudžiama) montuoti įrangos su greičio ir apkrovos indeksais, kurie yra mažesni nei jūsų originalių ratų. Tačiau galite naudoti padangas su didesnėmis vertėmis.

Sezonas

Žiemos vairavimas nesukelia tokių pačių problemų kaip vasaros vairavimas. Tai turite atsižvelgti renkantis sportinio kelių motociklo padangas. Jei dažnai važiuojate žiemą, galite pasirinkti įrangą, kurios šone yra M+S žymėjimas. Šis žymėjimas rodo, kad padanga gali važiuoti snieguotomis trasomis. Tačiau, jei jūsų išvykos apsiriboja vasaros laikotarpiu, tuomet galite pasirinkti standartines sportinio kelių motociklo padangas.

Kokie yra geriausi sportinio kelių motociklo padangų prekės ženklai?

Sportinio kelių motociklo padangų sektoriuje kai kurie gamintojai išsiskiria savo meistriškumu ir labai aukštu lygiu. Jų produktai apima inovatyvias technologijas, kurios gerina vairuotojų komfortą ir vairavimo patirtį. Šiuo metu geriausi sportinio kelių motociklo padangų prekės ženklai yra:

Michelin neabejotinai yra vienas didžiausių padangų sektoriaus prekės ženklų. Jo aukščiausios klasės sportinio kelių ir sportinio motociklo padangos puikiai sukibdamos tiek su drėgnais, tiek su sausais paviršiais. Be to, prekės ženklas turi didelę rinkos dalį.

Bridgestone taip pat yra labai prestižinis prekės ženklas tarptautiniu mastu. Jo garsas nėra toli nuo Michelin. Bridgestone siūlo labai ilgaamžiškus sportinio kelių motociklo padangų modelius, kuriuos galite naudoti ilgą laiką. Jo produktai taip pat yra vertinami dėl jų puikių sukibimo ir stabilumo savybių.

Continental yra vienas iš gamintojų, kurių sportinio kelių motociklo padangos yra labiausiai perkamos Europoje. Jo ratų savybės yra našumas ir ilgaamžiškumas. Jos pasižymi komfortu ir saugumu vairavimo metu.

Metzeler taip pat yra labai vertinamas motociklininkų prekės ženklas, nors jis nėra toks garsus kaip Michelin, Bridgestone ar Dunlop. Jis siūlo labai pažangias padangas, kurios lėtai nusidėvi ir kurių našumas ant nelygių paviršių yra puikus.

Šių prekės ženklų padangų įsigijimas leidžia jums aprūpinti savo sportinį ar kelių motociklą aukščiausios kokybės padangomis.

Taip pat yra ir kitų mažiau žinomų prekės ženklų, kurie siūlo kokybiškas padangas labai konkurencingomis kainomis. Galima paminėti: Avon Tyres, Duro, Kenda Tyres, Mitas, Maxxis… Jei negalite įsigyti premium klasės prekės ženklo padangos, galite kreiptis į šiuos gamintojus. Jų padangos yra prieinamos mūsų svetainėje.

Kaip tinkamai prižiūrėti savo padangas?

Norėdami išlaikyti savo sportinio kelių motociklo padangas geros būklės, vengkite kiek įmanoma staigių stabdymų. Jie sukelia greitą jūsų gumų nusidėvėjimą. Dėl tos pačios priežasties turėtumėte vengti driftavimo, jei turite paprastas padangas. Be to, stenkitės subalansuoti savo ratus, kai montuojate naujas padangas, kad jos iš vidaus nesunaikintų per anksti.

Taip pat svarbus yra jūsų padangų slėgis. Nuolat per mažai arba per daug išpūstos padangos labai greitai nusidėvi. Primename, kad sportinio kelių motociklo padangų slėgis paprastai svyruoja nuo 2 iki 2,5 barų.

Apskritai, renkantis padangas sportiniam motociklui, reikia atsižvelgti į tam tikrus kriterijus. Nepriklausomai nuo jūsų asmeninių pageidavimų šiuo klausimu, galite naršyti Padangulyderis.lt katalogą, kad rastumėte aukštos klasės padangas, kurios atitiks jūsų poreikius.

LiveChat
Whatsapp Messenger