Paieška pagal matmenis

Pirkti "run flat" padangas internetu

Su "run flat" padangomis važiuosite visiškai ramiai: nepaisant sprogusios padangos, dėl "run flat" technologijos 80 km/val. greičiu visiškai ramiai nuvažiuosite 80 km. Su šios rūšies padangomis gali būti tik tos transporto priemonės, kuriose patvirtintas "run flat" naudojimas. Priklausomai nuo gamintojo "run flat" pavadinimas gali skirtis: "Michelin" – "ZP", "Bridgestone" – RFT ir EXT, "Hankook" – HRS, DSST– "Dunlop", SSR – "Continental", kt. Mūsų tinklalapyje jas rasti galėsite pažymėję langelį "RUN FLAT". Palyginti su klasikine padanga, šio tipo padangų šonai sustiprinti, dėl to automobilis ir toliau išlaikomas ir valdomas nepaisant to, kad visiškai nebėra slėgio ar nėra jo dalis.

Ar "run flat" padangos triukšmingos?

Ne, "run flat" padangos nėra triukšmingesnės už klasikines padangas.

Ar esant "run flat" padangoms sunaudojama daugiau degalų?

Ne, "run flat" padangos nedaro jokios įtakos degalų sunaudojimui palyginti su klasikinėmis padangomis.

Ar "run flat" padangas sunkiau sumontuoti?

Taip, ne visi mūsų montavimo centrai turi "run flat" padangų montavimo įrangą. Padangos šonas sustiprintas, dėl to montavimo įrangai kyla papildomų reikalavimų. Jums reikės atvykti į pritaikytą partnerių centrą. Tai jums aiškiai nurodome montavimo centrams skirtuose puslapiuose.

Ar "run flat" padangos sunkesnės?

Taip, jos sveria 10–15 % daugiau nei klasikinės padangos.

Ar su "run flat" padangomis ne taip patogu?

"Run flat" padangos kietesnės nei klasikinės padangos. Jos absorbuoja mažiau kelio nelygumų. Mažiau komforto yra tik teoriškai, tikrame kelyje skirtumo pajusti beveik neįmanoma.

Kokias "run flat" padangas pirkti savo automobiliui?

 • Pirelli Pzero
 • Pirelli Cinturato P7
 • Bridgestone Driveguard
 • Bridgestone Potenza S001
 • Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2
 • Continental ContiSportContact 5
 • Hankook Ventus S1 EVO K107
 • Michelin Primacy MXM4
 • Uniroyal Rainsport 3
 • Yokohama Advan Sport V103S
 • Kumho Ecsta PS71

Populiariausi dydžiai:

Visose veiklos srityse per pastaruosius metus buvo padaryta nuostabių inovacijų. Automobilių pasaulis nėra šios evoliucijos išimtis. Po padangų defektų taisymo priemonių, dabar madingi padangų defektų taisymo priemonės. Taip, šiandien egzistuoja runflat padangos, kurios gali veikti kilometrais net jei jos yra pradurtos. Bet ar tai nėra tiesiog prekybinis argumentas? Kaip juos atpažinti? Kokie svarbūs kriterijai, renkantis šio tipo padangas? Padangulyderis.lt jums viską pasako apie šias padangas, kurios gali radikaliai pakeisti jūsų vairavimo įpročius.

Runflat padanga, atspari defektams

Jas rasite įvairiais pavadinimais: runflat padangos (arba run-flat arba runflat), padangos su plokščiu važiavimu, MOE padanga, padanga su nešančiais šoniniais paviršiais... Kad galėtumėte važiuoti nepaisant defekto, jos yra su stipriu padu ir šoniniais paviršiais, kurie gali palaikyti automobilio svorį be oro slėgio. Padu, susijęs su ratlankio kraštu, nenukrenta, net jei guma yra pradurta.

Priešingai nei paplitusios klaidingos idėjos, runflat nėra nepraduriamos padangos.

Runflat padangų privalumai

Tarp priežasčių, kurios skatina automobilininkus rinktis padangas su nešančiais šoniniais paviršiais, pirmoji yra didesnis saugumas, kurio jie mėgaujasi vairuodami. Iš tikrųjų, su šio tipo padangomis įmontuotomis ant jūsų ratų, jūs visiškai kontroliuojate savo automobilį, net esant staigiam slėgio praradimui. Su runflat padanga galite važiuoti be baimės 80 km su maksimaliu 80 km/h greičiu. Tai visiškai pakanka greitai rasti mechaniką, kuris galėtų jums padėti. Visada geriau galėti pasiekti autoservisą, nei turėti keisti savo padangą vienam kelyje, toli nuo visko.

Kitas runflat padangos privalumas yra tas, kad jums nereikia turėti atsarginio rato arba padangų defektų taisymo priemonės.

Šio tipo padangų silpnybės

Pirmas dalykas, kurį galima priekaištauti runflat padangoms, yra jų pirkimo kaina, kuri paprastai yra 20-25 % didesnė nei įprastų modelių kaina. Jos montavimas taip pat kainuoja daugiau, ir ne visi autoservisai yra aprūpinti įranga, reikalinga jų montavimui ant automobilių.

Kitas dalykas, kurį galima apgailestauti, yra tai, kad runflat padangos nėra taisomos. Kai jos patiria defektą, labai nerekomenduojama jas vėl naudoti. Todėl jums tiesiog reikės atlikti naujus pirkimus. Jei norite gauti daugiau informacijos apie pradurtas padangas, sekite mūsų vadovą.

Paskutinis dalykas, runflat padanga dėl savo labai standaus šoninio paviršiaus yra mažiau komfortiška nei įprasta padanga, ji sukuria šiek tiek daugiau triukšmo ir kietumo kelyje.

Kaip atpažinti runflat padangas?

Jas lengva atpažinti pagal užrašus "Run Flat", "RFT" (kuris reiškia Run Flat Type) ir R/F, kuriuos didžioji dauguma gamintojų uždeda ant jų šoninio paviršiaus.

Kai kurie gamintojai, norėdami skirtis, renkasi naudoti individualius žymėjimus savo plokščiai važiuojančioms padangoms. Tai yra priežastis, kodėl yra skirtingų pavadinimų. Štai keletas iš jų:

 • Run On Flat, naudojamas Dunlop ir Goodyear;
 • ZP (Zero Pressure) pas Michelin;
 • SSR arba Self Supporting Runflat iš Continental;
 • EMT arba Extended Mobility Tire pas Goodyear;
 • MOE arba Mercedes RunOnFlat Extended pas Mercedes;
 • DSST (Dunlop Self-supporting Technology)…

Be to, jei ant padangos šoninio paviršiaus rasite užrašą, pavyzdžiui, SST (Self Supporting Tyre), Euforia (pas Pirelli), EXT, MOE (Mercedes), žinokite, kad tai yra runflat padangos modelis.

Kaip pasirinkti plokščiai važiuojančią padangą?

Įprastinė padanga nėra renkama atsitiktinai. Dar labiau reikia atkreipti dėmesį, kai domimasi modeliu su specialia technologija. Matmenys, apkrovos ir greičio indeksai, taip pat jūsų vairavimo įpročiai gali jums padėti.

Gamintojo rekomenduojami matmenys

Kiekvienas modelis turi unikalias savybes, nurodytas ant jo šoninio paviršiaus. Tai yra aukštis, plotis ir skersmuo. Techninės specifikacijos modelio, kurį turėsite pasirinkti, būtinai turi būti tokios pačios kaip ir originalių padangų.

Ar žinote, kaip rasti šią informaciją? Susidomėkite savo dabartinių padangų užrašais. Galite rasti raidžių ir skaičių seką tokiu formatu: 205/55R16 91V. Šiame pavyzdyje 205 reiškia plotį milimetrais, 55 - šoninio paviršiaus aukštį, išreikštą procentais nuo pločio, o 16 - ratlankio skersmenį coliais.

Padangos palaikomas svoris ir maksimalus greitis

Apkrovos ir greičio indeksai atitinkamai nurodo maksimalią apkrovą ir greitį, kurią gali atlaikyti padanga.

Atkreipkite dėmesį į šiuos du parametrus savo saugumui. Iš tikrųjų, pasirinkus runflat padangų modelius su per mažais apkrovos ar greičio indeksais, padidėja sprogimo ir avarijų rizika (dėl sumažėjusio vairavimo komforto). Be to, jei neįrengsite savo automobilyje padangos su tinkamu apkrovos ir greičio indeksu, gali būti nubausti bauda.

Informaciją apie šiuos indeksus taip pat rasite ant originalaus modelio šoninio paviršiaus. Atsižvelgiant į mūsų ankstesnį pavyzdį, jie atitinkamai yra atstovaujami skaičiumi 91 (tai yra 615 kg) ir raide V (tai yra 240 km/h).

Pasirinkite padangas, kurios gerai sukibę su gruntu

Padangos reaguoja skirtingai, priklausomai nuo to, ar jos važiuoja sausame, drėgname, snieguotame, slidžiame ar užšalusioje kelio dalyje. Sausose trasose labiausiai tinka vasaros arba 4 sezonų padangos.

Kai temperatūra nukrenta, tradicinės padangos dažnai nebegali užtikrinti pakankamo sukibimo su gruntu. Laimei, yra specialiai sukurtos runflat padangos, kurios pritaikytos drėgnoms ir snieguotoms kelio sąlygoms. Tai yra būtent žiemos padangos, lengvai atpažįstamos pagal du žymėjimus M+S (Mud and Snow) ir 3PMSF (sniego gūžys, apsuptas 3 kalnų viršūnėmis). Jos turi specialią raštą, kuris leidžia greitai pašalinti vandenį ir puikiai prisitaikyti prie žiemos sąlygų. Dėl jų specifinių lamelių, jos juda be slinkimo ant užšalusio asfalto ir sniego.

Mūsų runflat padangų pasirinkimas

Rinkoje yra daugybė runflat padangų. Siekdami palengvinti jums užduotį, Padangulyderis.lt padangų ekspertai iš mūsų katalogo atrinko atskirus modelius. Pasirinkimą rasite šio puslapio viršuje. Norėdami gauti daugiau rezultatų, prašome įvesti savo matmenis į viršutinės puslapio dalies parinkiklį. Nepamirškite pažymėti runflat langelį.

DUK

Šiame mūsų išsamiame plokščiai važiuojančių padangų vadove mes atrinkome kai kurias dažniausiai užduodamas automobilininkų klausimus.

Kaip sužinoti, ar mano automobilis gali būti aprūpintas runflat padanga?

Ne visi automobiliai gali naudoti padangas su nešančiais šoniniais paviršiais. Tik automobiliai, kurie yra suprojektuoti ir pristatyti su šiais padangų modeliais, gali juos naudoti. Jie yra aprūpinti TPMS arba SSPP (slėgio kontrolės sistema). Taigi, slėgio nuostoliai gali būti nedelsiant aptikti.

Ar galiu pakeisti savo runflat padangas įprastais modeliais ir atvirkščiai?

Taip, galima atlikti šį keitimą. Atkreipkite dėmesį, kad reikės numatyti defektų taisymo priemonę.

Ar galiu priekyje įdiegti du tradicinius ratus ir naudoti tuos, kurie yra su Run Flat technologija, gale?

Šių dviejų padangų tipų derinimas ant tos pačios ašies yra draudžiamas.

LiveChat
Whatsapp Messenger