Paieška pagal matmenis

Pirkti padangas motoroleriui

Padangulyderis.lt jums siūlo labai didelį padangų asortimentą skiltyje "Padangos motoroleriams". Stebime konkurentų kainas ir nuolat prisideriname prie mažiausių, kad galėtumėte pirkti geriausiomis kainomis.

Nemokamas pristatymas jau 1 kartą nusipirkus padangas motoroleriui mūsų tinklalapyje.

Kokios geriausios padangos motoroleriams?

 • Michelin City Grip
 • Bridgestone Battlax scooter
 • Pirelli Diablo Scooter
 • Dunlop Scootsmart
 • Heidenau K66
 • Heidenau K66 M+S Snowtex
 • Bridgestone Hoop B02 Pro
 • Bridgestone Battlax TH01
 • Metzeler Feelfree

Populiariausi dydžiai:

Skuterio padangos linkusios greitai susidėvėti. Todėl svarbu jas tinkamai pasirinkti, kad galėtumėte jas naudoti ilgą laiką. Kokie kriterijai svarbūs renkantis geriausias skuterio padangas? Kaip jas prižiūrėti? Žemiau pateikiami praktiniai Padangulyderis.lt patarimai.

Kodėl svarbu atidžiai pasirinkti skuterio padangas?

Skirtingai nuo kitų dviračių, skuteris skirtas miesto eismui. Todėl gamintojams labiausiai rūpi vairuotojo komfortas. Tam, kiekvienas transporto priemonės aspektas, įskaitant ratų dizainą, buvo sumąstytas su išradingumu. Būtent dėl šios priežasties skuterio padangų matmenys yra žymiai mažesni nei klasikinių motociklų ratų. Tačiau, nors ši savybė leidžia vairuotojui jaustis patogiau kelyje, ji gali greitai tapti trūkumu, kai padangos pradeda susidėvėti. Be to, jei jūsų skuterio padangos nėra geros kokybės, lietingu laikotarpiu gali būti sunku vairuoti.

Todėl svarbu, kad jūs atidžiai pasirinktumėte skuterio padangas. Turėtumėte rinktis kokybę, o ne padangų kainą. Vienas geriausių būdų tai padaryti - pasirinkti pripažintų prekių ženklų padangas: Michelin, Dunlop, Pirelli, Bridgestone, Metzeler… Pasirinkdami šių prestižinių gamintojų padangas, kurias galite rasti Padangulyderis.lt, jūs turite garantiją, kad gausite aukščiausios kokybės detales, kurias naudosite ilgą laiką.

Be prekės ženklo, svarbūs yra ir kiti kriterijai, kurie turi būti atsižvelgti norint rasti jūsų dviratininko transporto priemonei tinkamas padangas.

Skuterio padangos: atsižvelgti į matmenis, kad pasirinktumėte tinkamas

Prieš pasirenkant bet kokias padangas, pirmiausia reikia žinoti jūsų skuteriui atitinkančius matmenis. Jei nežinote originalių matmenų, galite juos rasti skuterio naudojimo instrukcijoje.

Reikėtų pažymėti, kad skuterio abiejų ratų skersmuo nėra vienodas, todėl ir padangų matmenys nėra vienodi. Jei paimtume Honda Forza pavyzdį (vienas populiariausių skuterių Prancūzijoje), padangų matmenys yra 120/70-15 priekyje ir 140/70-14 galiniam rataui.

Pirmasis skaičius kiekvienoje nuorodoje nurodo gamintojo rekomenduojamą sekcijos plotį. Taigi, Forza atveju rekomenduojamas plotis yra 120 mm priekyje ir 140 mm gale. Tačiau galima naudoti platesnes padangas, jei jos netrinčia jūsų transporto priemonės rėmo. Kita vertus, siauresnės padangos gali pabloginti skuterio veikimą. Prieš pasirenkant kitokio dydžio padangas, nepamirškite pasikonsultuoti su savo mechaniku.

Antrasis skaičius atitinka padangų aukščio ir sekcijos pločio santykį. Honda Forza atveju, normalus aukštis turėtų būti 70 % pločio. Galiausiai, skaičiai 15 priekyje ir 14 gale nurodo padangų vidinį skersmenį.

Šie matmenys skiriasi nuo skuterio iki skuterio. Atminkite, kad projektuotojo rekomendacijos turi būti laikomasi, jei norite saugiai vairuoti. Iš tikrųjų, padangų dydžio esminis pakeitimas gali turėti įtakos jūsų skuterio maksimaliai greičiui, o netgi jo degalų sąnaudoms.

Žinoti apkrovos ir greičio indeksus

Kaip ir matmenys, apkrovos ir greičio indeksai yra informacija, kurią reikia atsižvelgti renkantis skuterio padangas. Pirmasis nurodo maksimalią apkrovą, kurią gali atlaikyti padanga.

Kalbant apie greičio rodiklį, tai yra raidinis kodas, leidžiantis įvertinti maksimalų greitį, kurį galite pasiekti su savo padanga. Pavyzdžiui, K indeksas ant gumos reiškia, kad ji gali važiuoti ne didesniu arba lygiu greičiu kaip 110 km/h.

Norėdami sužinoti, kokius apkrovos ir greičio indeksus turėtumėte pasirinkti, geriausias sprendimas yra pasikonsultuoti su originalia padanga.

Pasirinkite padangas pagal oro sąlygas

Saugiam ir patogiam vairavimui su gera kelio laikymosi savybe, turėtumėte pasirinkti skuterio gumas pagal sezoną. Padangas galima pasirinkti iš:

 • Vasaros skuterio padangos;
 • Žiemos skuterio padangos;
 • Visų sezonų skuterio padangos arba visų sezonų padangos.

Kaip rodo jų pavadinimas, vasaros padangos skirtos važiuoti sausais keliais vasaros metu. Šios gumos dažnai yra labai ilgaamžės, jei jas gerai prižiūrima.

Kalbant apie žiemos padangas (dažnai pažymėtas M+S), jos skirtos naudoti kai temperatūra nukrinta žemiau 7 °C. Guma yra minkšta ir leidžia išvengti slirgimo ant drėgno arba snieguoto kelio. Atkreipkite dėmesį, kad šis padangų tipas yra mažiau atsparus nei pirmasis, ypač jei esate pripratęs važiuoti mieste.

Nors jis nėra taip efektyvus kaip žiemos ar vasaros padanga, visų sezonų padanga yra pasirinkimas, jei nenorite keisti ratų tarp dviejų sezonų. Ji gali važiuoti sausame, snieguotame ar drėgname kelyje.

Kur pirkti skuterio padangas?

Kai žinote, kokio tipo skuterio padangos jums reikia, liko tik rasti pardavimo vietą. Tam yra keletas galimybių:

 • Pirkti prekės ženklo parduotuvėje;
 • Pirkti fizinėje parduotuvėje, specializuotoje pardavinėti kelių prekių ženklų atsarginių dalių;
 • Pirkti internetu.

Pirmoji galimybė gali būti patogi, jei jau turite savo prekės ženklo preferencijas. Tokiu atveju, užtenka apsilankyti artimiausioje Michelin arba Kenda (priklauso nuo jūsų pasirinkimo) parduotuvėje, su informacija apie skuterio padangas, kurių ieškote. Tačiau pirkimo kaina gali būti didelė.

Antrąją ir paskutinę galimybę turi daug bendro. Fizinėse parduotuvėse ir e. prekybos svetainėse galite pasirinkti iš kelių prekių ženklų. Tačiau, internetinis pirkimas yra geriausias sprendimas, atsižvelgiant į daugybę privalumų, kuriuos jis suteikia.

Pradžiai, internetinės padangų pardavimo svetainės siūlo platų įvairių prekių ženklų produktų asortimentą. Padangulyderis.lt siūlo daugiau nei 200 padangų prekių ženklų, nuo populiariausių iki mažiau žinomų plačiajai visuomenei. Mes suteikiame visą informaciją, kurios jums reikia, kad galėtumėte palyginti skirtingas prekes prieš užsakant. Padangų pirkimas internetu taip pat leidžia sutaupyti pinigų. Padangulyderis.lt nuolat stebime konkurentų kainas, kad galėtume pasiūlyti žemiausias rinkos kainas.

Be galimybės gauti didelių prekių ženklų produktus, kitas internetinio pirkimo privalumas yra galimybė užsisakyti ir pristatyti bet kur. Padangulyderis.lt pristatymo tarnyba atvyksta per maksimaliai 72 valandas, nepriklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos Prancūzijoje. Pagal jūsų poreikius, mes taip pat galime susisiekti su artimiausiu montavimo centru, kad skuterio padangų keitimas būtų atliktas pagal visus reikalavimus.

Kaip tinkamai prižiūrėti skuterio padangas?

Padangų susidėvėjimas yra pagrindinė skuterio padangų priešas. Norint prailginti jų tarnavimo laiką, reikia imtis tam tikrų priemonių. Kaip tai padaryti?

Padangų balansavimas montavimo metu

Dažnai matome, kaip privačiai asmenys pakeičia savo ratus patys, nesikreipdami į profesionalus. Be abejo, tai yra sprendimas, kuris sumažina jūsų išlaidas, bet mažiausia klaida gali kainuoti brangiai. Pavyzdžiui, jei balansavimas yra netinkamai atliktas, jūsų padangos greitai susidėvės ir po kelių mėnesių vėl turėsite jas pakeisti. Todėl būtina, kad šis reguliavimas būtų atliktas labai gerai montavimo metu, jei norite ilgai naudoti savo naujus ratus.

Po padangų montavimo taip pat rekomenduojame kurį laiką važiuoti ramiai, kad jūsų gumos galėtų tinkamai įsibėgėti. Iš tikrųjų, naujos gumos yra mažiau stabilios. Todėl reikia važiuoti maždaug 50-200 kilometrų, kol jos pasieks optimalų našumo lygį.

Dažnai reguliuokite savo įrangos oro slėgį

Oro slėgio lygis veikia padangų tarnavimo laiką ir net kelio laikymosi savybes. Jei slėgis yra per mažas, jūsų skuterio maksimalus greitis bus sumažintas, o tai sukels didesnį energijos suvartojimą. Tokiu atveju, padangos susidėvės labai greitai. Primename, kad rekomenduojama pūsti savo padangas su 1,9-2,5 barų slėgiu priekyje ir 2,5-2,9 barų slėgiu gale (priklauso nuo skuterio tipo).

Skuterio padangų oro slėgis greitai mažėja naudojant. Todėl po ilgų kelionių turėtumėte dažnai tikrinti šį veiksnį.

Ką reikėtų atsiminti apie skuterio padangas?

Važiavimas su nusidėvėjusiomis skuterio padangomis yra pažeidimas Kelių eismo taisyklėms. Jie taip pat padidina stabdymo atstumą. Jei pastebite, kad jūsų ratai yra susidėvėję, pakeiskite juos kuo greičiau. Padangulyderis.lt kataloge rasite įvairių modelių ir prekių ženklų naujų padangų, kurios atitinka jūsų dviratininko transporto priemonės matmenis ir kurios yra ilgaamžės.

LiveChat
Whatsapp Messenger