Paieška pagal matmenis

Pirkti vasarines padangas internetu

Mūsų tinklalapyje rasite daugiau nei 100 siūlomų markių ir tūkstančius vasarinių padangų sandėlyje geriausiomis kainomis.

Ar žinote, kada reikia pasikeisti savo vasarines padangas?

Kai pagrindinis jūsų padangų griovelis tampa mažesnis nei 3 mm, jų savybės suprastėja: tampa nestabiliomis šlapiame kelyje, blogiau sukimba su keliu, padidėja stabdymo kelias, sumažėja važiavimo efektyvumas…

Mūsų tinklalapyje rasite platų vasarinių padangų pasirinkimą. Kad palengvintume jums paiešką, asortimentą suskirstėme į 3 rūšis:

 • "Premium" asortimentas: juo apimami tokie populiariausi gamintojai, kaip "Michelin", "Continental Goodyear", "Bridgestone", "Pirelli" ir kt.
 • "Quality" asortimentas: juo apimami tokie gerą reputaciją turintys bet dažnai antroje eilėje esantys gamintojai ar tokie "Premium" priklausantys gamintojai, kaip "Uniroyal", "Barum", "Kleber", "Firestone" ir kt.
 • "Budget" asortimentas: juo apimami Azijos gamintojai arba tie, kurių kaina yra žemų kainų skalėje: "Ling Long", "Westlake", "Landsail", "Hifly", "Goodride" ir kt.

Ar pigios padangos geros?

Kad ir kokia būtų jūsų padangų kaina, jos visos patvirtintos atlikus tuos pačius bandymus ir atitinka Europos standartų reikalavimus. Remiantis specializuotais leidiniais ir gausiais teigiamais mūsų klientų vertinimais, pigių padangų savybės yra pakankamos. Nėra priežasčių jų baimintis.

Kur pigiausiai nusipirkti vasarines padangas?

Padangulyderis.lt stebi konkurentus ir kasdien atsižvelgia į žemiausias kainas, kad visus metus galėtumėte pirkti žemiausiomis kainomis! Palyginkite atsiliepimus, palyginkite kainas, perskaitykite geriausioms vasarinėms padangoms skirtą vadovą ir išsirinkite. Pristatoma jūsų pasirinktu adresu arba į kurį nors mūsų partnerių montavimo centrą. Jūs visada būsite tikri, kad Padangulyderis.lt vasarines padangas rasite už geriausią kainą.

Kokias vasarines padangas pirkti savo automobiliui?

 • Goodyear Efficientgrip Performance
 • Hankook Ventus Prime 3 K125
 • Hankook Kinergy ECO K425
 • Dunlop Sport Bluresponse
 • Michelin Energy Saver +
 • Michelin Primacy 4
 • Firestone Roadhawk
 • Kleber Dynaxer HP3
 • Uniroyal Rainsport 3
 • Falken Ziex ZE310 Ecorun
 • Vredestein Sportrac 5
 • Landsail LS388
 • Nexen N'Blue HD Plus
 • Linglong GreenMax HP010
 • Rovelo RHP-780P
 • Goodride Sport SA-37

Populiariausi dydžiai:

Automobilio padangų kokybė ir savybės prisideda prie vairavimo komforto ir keleivių saugumo. Dėl šios priežasties svarbu pasirinkti padangas, kurios yra pritaikytos kiekvienam sezonui. Taigi, kai atėjo vasaros sezonas, vasaros padangos tampa būtinos, kad prisitaikytų prie klimato sąlygų. Norite sužinoti daugiau? Šis išsamus gidas suteiks jums daug informacijos, kuri padės jums viską sužinoti apie vasaros padangas, kad galėtumėte teisingai pasirinkti ir jas tinkamai naudoti.

Vasaros padanga: kas jai yra ypatinga?

Vasaros padanga yra sukurtas taip, kad suteiktų labai gerą sukibimą su keliu pavasario iki rudens metų laikotarpiu. Iš tikrųjų tai yra standartinė padanga, kuri dažniausiai lydi naujus ar naudotus automobilius pristatymo metu.

Vasaros padangos savybės

Norėdami atskirti vasaros padangas nuo kitų padangų tipų, nagrinėjame tris pagrindinius parametrus:

 • Protektoriaus raštą. Iš tikrųjų vasaros padangos protektorius turi mažiau griovelių ir mažiau gilių raštų nei žiemos padanga.
 • Naudojamos medžiagos skiriasi nuo žiemos padangos, ji skirta veikti esant temperatūrai virš 7 °C, sausame ir drėgname paviršiuje. Žemiau šios temperatūros, vasaros padanga praranda savo efektyvumą.

Protektoriaus raštas

Vasaros padangose yra mažiau griovelių nei žiemos padangose. Ši struktūra leidžia joms geriau sukibtis su keliu, teigiamai veikiant stabdymą.

Mažiau protektoriaus ant protektoriaus suteikia didesnį sukibimą su sausu paviršiumi. Tačiau vis tiek būtina atidžiai patikrinti raštų gylį naudojant nusidėvėjimo indikatorių. Su nusidėvėjusiomis vasaros padangomis, vandens plūdžio rizika smarkiai padidėja.

Ar yra žymėjimų vasaros padangoms?

Automobilio ratai gali turėti įvairių specifinių žymėjimų. Tai gali būti piktograma su trimis viršūnėmis ir snaige, 3PMSF (žiemos padangoms), arba užrašas ALL SEASON. Tačiau, priešingai nei kiti modeliai, vasaros padangos neturi jokių tipinių žymėjimų, rodančių sezoną, per kurį turėtų būti naudojamos. Galite rasti žymėjimų sąrašą, kuris gali būti ant padangų šono, mūsų vadove.

Vasaros padangų privalumai

Palyginti su žiemos ar 4 sezonų modeliais, kai susiklosto optimalios naudojimo sąlygos, vasaros padanga leidžia geriau vairuoti. Dėl savo savybių, ji:

 • Gerai stabdo ant sauso kelio palyginti su žiemos ar 4 sezonų padanga (mieste stabdymo atstumas sumažėja beveik 2 metrais)
 • Suteikia daugiau komforto dėl mažesnio triukšmo lygio
 • Leidžia mažiau sunaudoti degalų

Vasaros padangų trūkumai

Kai aplinkos temperatūra nukrinta žemiau 7 laipsnių, šio tipo padangos nebėra rekomenduojamos. Tokiomis sąlygomis guma tampa kietesnė ir mažiau elastinga. Todėl jos sukibimas su keliu mažėja. Tada rekomenduojamos žiemos arba 4 sezonų padangos, kad būtų užtikrintas jūsų saugumas.

Kokio dydžio vasaros padangas pasirinkti?

Ar turite 4x4, miesto automobilį ar SUV, jūs neturėtumėte pasirinkti bet kokio dydžio padangų savo automobiliui.

Norėdami sužinoti, kokio dydžio padangas turėtumėte pasirinkti, peržiūrėkite savo automobilio dokumentus, durų stulpą arba degalų bakelio dangtelį. Ten yra gamintojo rekomenduojami dydžiai.

Štai pavyzdys: 195/65 R15 91 T. Šis užrašas rodo, kad padanga turi:

Kiek vidutiniškai kainuoja vasaros padangos?

Labai sunku nurodyti padangos kainą, nes ji priklauso nuo daugelio dalykų:

 • Padangos dydis
 • Pasirinkta prekė (nuolaidos, kokybė, prabanga)

Svarbiausia yra pritaikyti padangą, kurią perkate, prie jūsų naudojimo ir lūkesčių. Vairuoti su 30€ kainuojančia kinų padanga nėra jokių problemų, jei savo automobilį naudojate tik mieste mažiems atstumams nuvažiuoti. Jei, priešingai, tikimasi išskirtinių rezultatų trasoje su šio tipo padanga, jūs būtinai būsite nusivylę.

Ar galima naudoti vasaros padangas žiemą?

Jūs jau šiek tiek spėjate atsakymą, ar ne? Jei visur yra sniego, ledo, arba jei nuolat šąla, atėjo laikas įdiegti žiemos ratus arba visų sezonų modelį. Vasaros padangų naudojimas tokiomis sąlygomis yra pavojingas, nes jos blogai pagreitina, blogai stabdo, lengviau slenka ir praranda trauką.

Kiekviena padanga turi savo savybes, ir jei vasaros padanga yra sukurta taip, kad puikiai sukibtų su keliu esant karštam orui, ji labai blogai atlaikys sniegą ar nuolatinį lietų.

Kada reikia keisti jūsų vasaros padangas?

Pirmasis veiksnys, kurį galite atsižvelgti perkant naujas padangas, yra jūsų dabartinių ratų amžius. Rekomenduojama neviršyti 10 metų, net jei manoma, kad jų nusidėvėjimas nėra didelis. Iš tikrųjų naudojama guma praranda efektyvumą, todėl galite turėti padangą, kuri yra labai toli nuo ribos, bet su visiškai neveiksminga guma. Be to, po 5 metų reguliaraus naudojimo, bent kartą per metus turėtumėte leisti profesionaliam mechanikui patikrinti jūsų padangas.

Norėdami rasti savo padangų amžių, turite pažiūrėti padangos DOT, esantį ant padangų šono.

Be to, standartinio modelio tarnavimo laikas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip jo konstrukcija, automobilio tipas, ant kurio jis yra įdiegtas, klimatas, kelių būklė, taip pat jūsų vairavimo stilius. Duobės, per didelis greitis, staigūs startai ir stabdymai gali jį pažeisti. Esant normaliam naudojimui, numatoma, kad pakeitimas bus reikalingas kas 20–40 000 km vidutiniškai.

Padangose esantis nusidėvėjimo indikatorius padeda jums sužinoti, kada reikia pakeisti padangas. Tai bus atvejis, jei šis indikatorius, kuris paprastai yra ant protektoriaus (maždaug 1,6 mm gylyje), bus pasiektas.

Jeigu ratų šonai arba vožtuvų dangteliai yra pažeisti, jei protektoriuje yra 1 cm ar didesnė skylė arba išvarža, turėtumėte apsvarstyti jų kuo greitesnį pakeitimą.

Galiausiai, dar vienas simptomas, kuris gali jus įspėti, tai vairavimo komforto sumažėjimas. Tai gali pasireikšti, pavyzdžiui, automobilio vibracija, sumažėjusiu kelių laikymu arba mažiau tikslus stabdymas. Prieš ilgą kelionę (pvz., atostogų keliones), patikrinkite savo padangų būklę. Jei abejojate, ar reikia remonto ar pakeitimo, nedvejokite pasikonsultuoti su profesionalu.

Ką galutinai reikia atsiminti apie vasaros padangas?

Paprastai jūsų automobilis pristatomas su standartinėmis vadinamosiomis "vasaros padangomis", standartiniais modeliais, kurie leidžia jums patogiai vairuoti savo automobilį išskyrus žiemos mėnesius. Šios padangos yra puikios važiuojant bet kokiu keliu, tiek mieste, tiek greitkelyje, kai temperatūra yra didesnė nei 7° ir jūsų regione nėra dažnai lietaus. Jei sunku nuspręsti, kokio tipo padangas pasirinkti, nedvejokite susisiekti su mumis. Su jūsų automobilio modeliu ir jo naudojimu, galime jums patarti, kokio tipo padangas pirkti.

Niekada neužmirškite, kad nepaisant to, kokio tipo padangas naudojate, būtina reguliariai tikrinti jūsų padangų slėgį. Net geriausia padanga, jei ji naudojama netinkamai, negali suteikti optimalių rezultatų.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
AD TYRES (Padangulyderis.lt) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisPadangulyderis.lt. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
LiveChat
Whatsapp Messenger