Paieška pagal matmenis

Pirkti padangas nedideliems sunkvežimiams (C tipo)

C tipo padangos skirtos transportinėms transporto priemonėms, kurių svoris mažesnis už 3,5 tonos. Tai didelės padangos, galinčios pakelti didelę apkrovą. Jų eksploatacija ridos atžvilgiu ilgesnė nei klasikinių padangų.

Kodėl kai kurios padangos turi 2 krovumo indeksus, pavyzdžiui: 215/65 R16C 109/107R ?

Ant kai kurių krovininių transporto priemonių galinės ašies yra 4 padangos. Tokiu atveju, pirmuoju indeksu nurodomas didžiausias krovumas esant sumontuotai vienai padangai, o antruoju indeksu nurodomas didžiausias krovimas esant sumontuotai sudvejintai padangai.

Kokias nedideliems sunkvežimiams skirtas padangas rinktis savo krovininiam automobiliui?

 • Continental ContiVanContact 100
 • Bridgestone Duravis R660
 • Pirelli Carrier
 • Michelin Agilis 51
 • Goodyear Efficientgrip Cargo
 • Hankook Vantra LT RA18
 • Yokohama BluEarth-Van RY55
 • GT-Radial Maxmiler EX
 • Landsail LSV88
 • Maxxis Vansmart MCV3+

Kokias nedideliems sunkvežimiams skirtas žiemines padangas rinktis savo krovininiam automobiliui?

 • Hankook Winter RW06
 • Pirelli Carrier Winter
 • Bridgestone Blizzak W810
 • Goodyear Cargo Ultra Grip 2
 • Michelin Agilis 51 Snow-ICE
 • Nokian WR C3
 • GT-Radial Maxmiler WT2
 • Cooper Weathermaster VAN
 • Laufenn I-Fit Van LY-31
 • Mastersteel Winter VAN +
 • Nexen Winguard WT1
 • Delinte WD2

Kokias nedideliems sunkvežimiams skirtas universalias padangas rinktis savo krovininiam automobiliui?

 • Goodyear Cargo Vector 2
 • Hankook Radial RA10
 • Continental VancoFourSeason
 • General Tire Eurovan A/S 365
 • Nokian Weatherproof C
 • Apollo Altrust All Season
 • Westlake SW613
 • Nankang AW-8 All Season VAN

Populiariausi dydžiai:

Kai atėjo laikas keisti automobilio padangas, visiems kyla klausimas: kaip pasirinkti tinkamą? Be abejo, galima pasirinkti bet kokias padangas, jei tik jos atitinka reikiamus matmenis. Tačiau svarbu atsižvelgti į tokias svarbias nuorodas kaip jūsų vairavimo įpročiai, norint įsigyti naują furgonų padangą, kuri užtikrintų saugų vairavimą. Šiame vadove sužinosite viską, ką reikia žinoti apie furgonų padangas.

Kada turėtumėte keisti savo furgono ratus?

Daugeliu atvejų, furgono padangos keičiamos tada, kai jos yra tokios nusidėvėjusios, kad automobilis tampa nebeveikiantis. Padangų būklė tiesiogiai veikia automobilio našumą. Jei jūsų ratai yra blogos būklės, pavyzdžiui, bus sunku efektyviai stabdyti. Taigi, be netikėtų gedimų, kaip antai padangos pradūrimas, nusidėvėjimas yra pakankama priežastis pakeisti padangas. Todėl labai svarbu reguliariai tikrinti jūsų automobilio ratų nusidėvėjimo būklę.

Norėdami sužinoti, ar jūsų padangos yra nusidėvėjusios, turite patikrinti nusidėvėjimo indikatorius, esančius padangos protektoriaus viduryje. Kai guma pasiekia nusidėvėjimo indikatorių lygį, tai reiškia, kad padangos turi būti nedelsiant pakeistos. Atkreipkite dėmesį, kad nuo to momento, kai jūsų furgono gumos protektoriaus gylis yra mažesnis nei 1,6 mm, jos bus laikomos nelegaliomis. Ši taisyklė taikoma visose Europos šalyse.

Tačiau ne tik guma nusidėvi. Padanga taip pat turi būti pakeista kai ji parodo plyšių ženklus galuose arba šonuose. Nusidėvėjusį ratą lengva pastebėti. Tereikia šiek tiek dėmesio.

Kokie kriterijai renkantis geriausias furgono padangas?

Prieš perkant naujas padangas, pirmiausia reikia žinoti automobilio gamintojo rekomenduojamus matmenis. Jei jūs jų nežinote, kreipkitės į automobilio naudojimo instrukciją. Jei neturite prieigos prie instrukcijos, galite patikrinti savo automobilio ratų matmenis durų rėme, vairuotojo pusėje. Tačiau tai nėra pakankama norint pasirinkti geriausią įrangą jūsų automobiliui. Štai keletas pagrindinių kriterijų, kuriuos turite atsižvelgti.

Kokiai sezonui norite pirkti padangas?

Ar kada nors klausėte, kodėl yra žiemos, vasaros ar visų sezonų padangos? Žinokite, kad klimato sąlygos yra lemiamas veiksnys renkantis automobilio padangas. Karštis, sniegas ar lietus skirtingai veikia jūsų ratus ir tuo pačiu jūsų vairavimo komfortą.

Jeigu vairuojate savo furgoną visus metus, rinkitės Visų Oro Sąlygų įrangą. Laikomas geru kompromisu tarp žiemos ir vasaros padangų, visų sezonų padangos yra sumaniosios konstrukcijos, kad užtikrintų gerą sukibimą su drėgnu, apsnigtu ar užšalusių paviršiumi. Todėl jos veikia visus metus.

Šis tipo protektorius leidžia sutaupyti laiko ir taip pat pinigų. Iš tikrųjų, su visų oro sąlygų gumomis, jums nereikia lankytis savo autoservise, kad pakeistumėte padangas naujojo sezono pradžioje, kas reiškia mažesnes išlaidas.

Kadangi jie skirti važiuoti visus metus, 4 sezonų padangos nėra patogesnės žiemą nei vasarą. Jų našumas yra vidutinis, nepriklausomai nuo sezono. Todėl geriau pasiimti žiemos gumas, jei jūsų furgonas dažnai naudojamas sniego metu. Idealiai tinkamos važiuoti per užšalusią ar apsnigtą kelio dangą, žiemos padangos turi platesnes ir gilesnes grioves, kurios skatina vandens ar sniego išmetimą akimirksniu. Žiemą šio tipo padangų našumas yra geresnis nei 4 sezonų padangų. Tas pats principas taikomas vasaros gumoms karštu metų laiku.

Atsižvelkite į savo vairavimo įpročius

Kaip vairuotojas, jūs tikriausiai turite savo vairavimo įpročius. Jei žmonės, kurie dažnai važiuoja ilgus atstumus, dažniau važiuoja dideliu greičiu, tai nėra taip dažna tarp tų, kurie dažnai vairuoja mieste. Pirmuoju atveju geriausia pasirinkti ratus, kurie gali užtikrinti jūsų saugumą net važiuojant greitai. Mieste, priešingai, reikėtų pasirinkti padangas, kurios turi pakankamai kietą gumą ir gali užtikrinti avarinį stabdymą, net ant drėgno miesto gatvės. Miesto ratai taip pat turi prisitaikyti prie miesto vairavimo ritmo, nepernelyg greitai nusidėvėdami. Šiuos elementus turite atsižvelgti prašydami patarimo iš pardavėjo.

Automobilio svoris: esminis veiksnys renkantis gerą įrangą

Šis kriterijus yra labai svarbus transporto furgonų vairuotojams. Čia reikia atsižvelgti į jūsų padangų apkrovos indeksą. Šis rodiklis nurodo maksimalią apkrovą, kurią jūsų ratai gali atlaikyti.

Jei turite lengvojo transporto priemonės, pavyzdžiui, Ford Transit Connect, kurio leistinas bendras svoris (PTAC) yra 2501 kg, galite pasirinkti padangas su 100 apkrovos indeksu.

Dideliems furgonams reikėtų pasirinkti ratus su didesniu apkrovos indeksu.

Padangų pirkimas internetu: kokios naudos?

Padangų pirkimas internetu suteikia jums keletą privalumų. Pirmasis yra finansinis. Padangų pirkimas internetu leidžia jums gauti dažniausiai mažesnę kainą nei fizinėse parduotuvėse. Be to, perkant internetu, jums nereikia važiuoti į pardavimo vietą. Iš bet kurios vietos ir keliais paspaudimais galite užsisakyti savo C tipo padangas iš Padangulyderis.lt ir pristatyti jas į savo namus.

Kitas didelis privalumas perkant internetu yra susijęs su dideliu produktų pasirinkimu. Padangulyderis.lt siūlo daugiau nei 200 padangų prekių ženklų, nuo prestižiškiausių, tokių kaip Hankook, iki mažiau žinomų. Tokio didelio katalogo negali pasiūlyti fizinė parduotuvė ar autoservisas.

Be to, pasirinkdami padangas internetinėje parduotuvėje, galite peržiūrėti klientų atsiliepimus, kurie lydi kiekvieną produktą, kad geriau nukreiptumėte savo pasirinkimą.

Kur montuoti jūsų furgono padangas?

Norėdami tinkamai sumontuoti savo C tipo padangas, kreipkitės į specializuotą autoservisą. Profesionalai gali atlikti kiekvieną jūsų padangų keitimo etapą su profesionalumu.

Jei nenorite važiuoti į remonto centrą, galite pasikviesti autoserviso darbuotojus į savo namus. Siekdami palengvinti vairuotojų kasdienybę, kai kurie autoservisai siūlo montavimo paslaugas namuose. Abiem atvejais vidutiniškai turėsite išleisti nuo 15 iki 30 eurų už ratą.

Jei sunku rasti specializuotą autoservisą, patariame pasikonsultuoti su savo pirkimo parduotuvės partneriais. Jei perkate internetu, pardavimo svetainė gali susisiekti su vienu iš savo partnerių dėl greito ir palankaus kainos pasiūlymo. Tai siūlo Padangulyderis.lt.

Perkant padangas mūsų parduotuvėje, galite jas pristatyti į vieną iš mūsų partnerių autoservisų. Profesionalas (stacionarus arba mobilus) susisieks su jumis gavus užsakymą, kad galėtumėte suderinti susitikimą. Jūs gausite kokybišką ir greitą paslaugą.

Padangų priežiūros patarimai, kad išlaikytumėte savo padangas

Norėdami išlaikyti savo naujas furgono padangas ir optimizuoti jų tarnavimo laiką, svarbu reguliariai jas prižiūrėti.

Pradėkite nuo to, kad dažnai tikrinkite oro slėgį. Visos per mažai arba per daug išpūstos padangos gali sukelti eismo avarijas. Tai taip pat veiksnys, kuris sumažina jūsų protektorių tarnavimo laiką.

Pūsdami savo padangas, patariame naudoti azotą vietoje suspausto oro. Šis dujas yra atsparus padangų perkaitimui, kas labai sumažina sprogimo riziką.

Jei norite ilgai laikyti savo furgoną, galvokite apie svorio sumažinimą, kurį padangos turi atlaikyti. Tam pakanka pakelti savo automobilį su domkratu.

Norėdami kuo labiau sumažinti padangų gedimus, atlikite patikrinimą prieš ilgą kelionę (jei tai nėra įprasta). Nors standartinis padangų tarnavimo laikas yra 10 metų, turėtumėte pradėti atlikti reguliarius patikrinimus po 5 metų naudojimo.

Atminkite, kad jūsų furgono padangų pasirinkimas priklauso ne tik nuo gamintojo rekomenduojamų matmenų. Norint rasti kokybiškus ratus, reikia atsižvelgti į įvairius veiksnius, tokius kaip: furgono leistinas bendras svoris, jūsų vairavimo įpročiai ir sezonas, per kurį dažniausiai važiuojate. Todėl, nepriklausomai nuo to, kokio tipo padangų jums reikia jūsų lengvajam komerciniam transportui, galite pasitikėti Padangulyderis.lt. Taip galėsite sumontuoti pigesnes ir aukštos kokybės padangas ant savo ratlankių.

LiveChat
Whatsapp Messenger