Padangos Pirelli

Italų gamintojas Pirelli per kelerius metus tapo tarptautinės padangų rinkos lyderiu. Įkurtas 1872 metais, o 1992 metais įtrauktas į Milano vertybinių popierių biržą, Pirelli išsiskiria ilgomis pramonės tradicijomis ir visada mokėjo derinti naujoves su gaminio kokybe bei plačia pasiūla. Jau daugiau nei šimtmetį jis yra tapatinamas su inovacijomis ir geriausiomis technologijomis. Įmonė turi 19 po visą pasaulį išsibarsčiusių gamyklų ir vykdo savo veiklą daugiau nei 160 šalių. Norėdamas sumažinti poveikį gamtai, gamintojas sukūrė strategiją « green performance » ir sutelkė dėmesį į technologiškai pažangius, mažo poveikio aplinkai gaminius bei paslaugas. Pirelli jau daugelį metų dalyvauja Formulė 1 lenktynėse.

Automobilių padangos Pirelli

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Pirelli

Naršykite mūsų plačią Pirelli modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

Pirelli technologija

Seal Inside™
Seal Inside™

Pirelli revoliucijuoja vairavimą po padangos pradūrimo, sukurdami naują auto-remontuojamų padangų kartą, užtikrinančią saugumą ir leidžiančią tęsti kelionę net po to, kai padanga buvo pradurta, išlaikant puikų automobilio kontrolę.
Iš tikrųjų, su Seal Inside™ technologija, automobilis, kurio padanga yra pradurta išoriniu objektu, 85% atvejų gali tęsti kelionę, nes oro slėgis lieka nepakitęs. Ši evoliucija taip eliminuoja didžiąją daugumą nelaimingų atsitikimų, atsirandančių dėl oro slėgio praradimo pradurtoje padangoje.
Su Seal Inside™ padanga, pradūrimas neleis jums likti viduryje niekur: galite grįžti namo pakeisti savo padangą arba tiesiog nuvažiuoti į garažą.
Ši Seal Inside™ technologija gali būti naudojama visuose automobiliuose, priklausomai nuo padangos dydžio.

Fazė 1
Išorinis objektas, toks kaip vinis, yra apgaubtas hermetiku, esančiu padangoje.
Fazė 2
Jei objektas yra išstumiamas, hermetikas palaipsniui užpildo skylę, paliktą objekto.
Fazė 3
Kai objektas visiškai išeina iš padangos, skylė visiškai užpildoma ir užsandarinama, neleidžiant jokio slėgio praradimo.

Pirelli Triukšmo Mažinimo Sistema™ (PNCS)
Pirelli Triukšmo Mažinimo Sistema™ (PNCS)

Pirelli Triukšmo slopinimo sistema™ (PNCS) leidžia sumažinti triukšmą, kurį sukelia padangos kontakto su keliu metu. Riedėjimo triukšmas apima visas vibracijas, kurios skleidžiamos struktūroje ir plinta per transporto priemonę. Pirelli Triukšmo slopinimo sistema™ leidžia padidinti vairuotojo komfortą mažinant šį riedėjimo triukšmą.
Šios vibracijos tiesiogiai absorbuojamos patentuota Pirelli puta, tai minimizuoja triukšmą, patenkantį į transporto priemonės saloną, todėl komfortas yra didesnis nei naudojant įprastas padangas.
Su Pirelli Triukšmo slopinimo sistema™, emituojama dvi ar trys decibelai mažiau, tai reiškia bent du kartus mažiau triukšmo transporto priemonės viduje.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.