Padangos Falken

Falken padangas Japonijoje gamina Sumitomo Rubber Industries bendradarbiaudamas su amerikiečių konstruktoriumi Goodyear. Pirmoji Falken padanga, sukurta 1983 metais, buvo giriama už našumą ir inovacijas padangų sektoriuje. Falken siūlo aukšto lygio padangas, visiškai atitiksiančias jūsų reikalavimus. Falken padangos sukurtos siekiant pasiūlyti geriausią kokybės/kainos santykį.

Visos Falken padangos priklauso sportinių padangų kategorijai ir susikūrė itin teigiamą įvaizdį, Falken dalyvaujant automobilių sporte. Falken gamyboje taikomi aukščiausi kokybės standartai. Visos gamybos vietos sertifikuotos pagal ISO 9001 standartą. Be to, Sumitomo grupės gamyklos sertifikuotos pagal aplinkosaugos valdymo sistemos ISO 14001 standartą.

Automobilių padangos Falken

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Falken

Naršykite mūsų plačią Falken modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

Furgonai

Falken technologija

NEO-T01
NEO-T01

FALKEN neseniai sukūrė technologiją, taikomą labai aukštos tikslumo plokščiaratėms padangoms gaminti. Ši sistema, vadinama NEO-T01, kiekviena padanga projektuojama naudojant metalinį branduolį, vadinamą "former". Jis turi tikslią galutinės padangos dydį ir formą. Šio proceso specifika yra tai, kad jis naudoja "juostelės" techniką, kuri apima padangos dalis, riedėjimo juostą ir šoną, be persidengimo ar sandūros. Vulkanizacijos metu neregistruojama jokių deformacijų, o visos medžiagos yra automatiškai ir kompiuteriškai surinktos. NEO-T01 gamybos sistema reiškia nuoseklumą serijinei aukščiausios klasės padangų gamybai ir todėl aukštesnės kokybės.

4D-NANO DIZAINAS
4D-NANO DIZAINAS

Iš padangų tikimasi trijų esminių savybių: saugumo, mažos riedėjimo varžos ir ilgaamžiškumo. Sumitomo Rubber Industries Ltd. komandos atliko išsamius tyrimus padangų molekulinės struktūros srityje siekdamos optimizuoti jų našumą. Jų darbams jie naudojo dalelių greitintuvus ir simuliacijos programas. Taip jie galėjo stebėti, iki nanometro tikslumo, kaučiuko elementų, kurie sudaro padangas, molekulinę struktūrą. Jų analizės ypač sutelkė dėmesį į šilumos generavimą padangoje ir būdus, kaip ją kontroliuoti. Sinonimas energijos nuostolių ir dėl to riedėjimo varžos, bet ir nereikalingo kuro vartojimo, ši šiluma yra vienas iš jų darbų objektų. Šie tiksli molekulinės struktūros tyrimai lėmė pažangios 4D-Nano Design technologijos kūrimą, kuris padidina padangos našumą lietingomis sąlygomis, bet taip pat sumažina kuro vartojimą iki penkių procentų palyginti su įprastomis padangų kategorijomis.

Tyli Karkasa
Tyli Karkasa

Tai yra padangos, kurios yra pagrindinis triukšmo šaltinis automobilyje. Garso, kurį skleidžia riedėjimas, viršija variklio ar aerodinamikos garsą. Tai yra oro vibracija padangose, kuri sukelia šį reiškinį, dėl rezonanso reiškinio. FALKEN inžinieriai sukūrė konceptą, pagrįstą poliuretano putomis, kuris leidžia pašalinti šį garso trikdymą. Dėka sluoksnio, kuris dengia padangos vidų, vibracija yra sumažinta, taip pat ir triukšmas, kuris rodo iki dešimties decibelų mažiau. Ši labai atspari technologija veikia visą padangos tarnavimo laiką nekliudydama jos našumo.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.