Padangos Michelin

Tarptautinėje padangų rinkoje Michelin yra vienas pagrindinių gamintojų. Visame pasaulyje garsėjantis kokybe ir išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis, Michelin daugybę kartų atliko reikšmingą vaidmenį Formulės 1 lenktynėse ir kituose aukšto lygio automobilių čempionatuose. Michelin taip pat yra daugiausia apdovanojimų visame pasaulyje pelnęs gamintojas. Labai svarbi finansinė galia, specifiškumas leido sukurti padangas, pasižyminčias novatoriškomis charakteristikomis ir technologijomis.
Gamintojas, savo veiklą pradėjęs Clermont-Ferrand mieste, pagamino daugiau nei 3500 padangų modelių, skirtų prestižiniams automobiliams. Taip pat Michelin tiekia pirmojo montavimo padangas daugybei automobilių gamintojų, pavyzdžiui, Audi, Bmw, Mercedes, Ferrari, Lamborghini... Gamintojui šiandien dirba 112 000 žmonių 18 šalių įrengtose 69 gamyklose.

Automobilių padangos Michelin

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Michelin

Naršykite mūsų plačią Michelin modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

Michelin technologija

Originalus montavimas
Originalus montavimas

"Michelin" padangos yra montuojamos originaliai ant didžiausių automobilių prekių ženklų transporto priemonių, tai yra vertės, kredito ir nuopelnų simbolis.

Track Connect
Track Connect

Michelin Track Connect technologija siunčia jūsų išmanųjį telefoną su automobilio padangų būkle reguliariau stebėti.

Selfseal
Selfseal

Michelin Selfseal technologija suteikia padangai galimybę automatiškai užsikimšti, užkirsti kelią skylei, atsiradusiai susidūrus su aštriu objektu, be jokio laukimo.

Akustinis
Akustinis

Michelin Acoustic reikšmingai sumažina triukšmo emisijas, taip gerokai pagerindamas vairavimo komfortą salone.

Acorus
Acorus

Michelin Acorus yra technologinė inovacija, sukurta optimizuoti didelių smūgių absorbciją, nekenkiant automobiliui, ratlankiams ar padangoms.

ZP Padangos
ZP Padangos

ZP padangos skirtos įrengti BMW, Mercedes, Cadillac ir Dodge markės transporto priemonėms ir leisti ramiai važiuoti net esant padangos defektui, iki 80 km, jei greitis yra išlaikomas ne didesnis kaip 80km/h. Pradurtą ZP padangą galima remontuoti tik vieną kartą ir tik profesionalo.

Premium Touch Baigimas
Premium Touch Baigimas

Samtinis įspūdis ant matomo rato pusės puošia jūsų transporto priemonę.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.