Padangos Kleber

Kleber padangų rinkoje – jau daugiau nei šimtmetį. Šis itin garsus gamintojas priklauso Michelin grupei. Kleber automobilių vairuotojams garantuoja saugumą ir ramybę. Quadraxer ir Dynaxer HP2 yra garsiausi Kleber profiliai, pritaikyti visiems automobilių tipams. Kleber visada bendradarbiavo su didžiausiais automobilių gamintojais. Kai Renault pradėjo gaminti miesto automobilius, Kleber buvo pirmasis sertifikuotas šių automobilių padangų gamintojas.

Automobilių padangos Kleber

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Kleber

Naršykite mūsų plačią Kleber modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

4x4 / SUV

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.