Padangos Goodyear

Goodyear yra daugiau nei šimtą metų patirties sukaupęs gamintojas, puikiai įvaldęs pažangiausias padangų gamybos technologijas. Jis sukūrė daugelį svarbiausių šio sektoriaus naujovių. Pavyzdžiui, padangos OptiGrip turi 20% trumpesnį stabdymo kelią, EfficientGrip trinties jėga sumažinta 13%, o padangų UltraGrip Performance 2 stabdymo kelias ant ledo yra 13% trumpesnis. Goodyear ambicingai siekia naujovių. Motyvuotos ir kompetentingos inžinierių komandos dėka, prekės ženklo mokslinių tyrimų ir plėtros departamentas dirba ypač efektyviai ir turi daug priemonių. Visos Goodyear padangos yra ilgų technologinių ir mokslinių tyrimų vaisius, siekiant pasiūlyti vartotojams geriausią kokybę.

Automobilių padangos Goodyear

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Goodyear

Naršykite mūsų plačią Goodyear modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

Goodyear technologija

Impulso kontrolės junginys
Impulso kontrolės junginys

Didesnis kiekis silicio buvo pridėtas prie gumos mišinio.
Stabdymo atstumas sutrumpėjo tiek sausoje, tiek drėgnoje dangos.

Galia Pagalvė
Galia Pagalvė

Karkasas ir protektorius yra stabiliai susiję.
Ypač tikslus vairavimas sausoje kelio dangoje.

ActiveBraking
ActiveBraking

Su ActiveBraking technologija, padidėja kontakto su žeme paviršius ir pagerėja stabdymas. Šiuo procesu aprūpintas padangas Eagle F1 Asymmetric 2 rodo gerokai geresnius rezultatus nei jos konkurentai, kurie yra rinkos lyderiai, su trimis metrais mažesniu stabdymo atstumu ant drėgno kelio ir dviem metrais mažesniu ant sauso kelio.

SealTech
SealTech

SealTech technologija leidžia užpildyti iki 5 mm skersmens skyles važiuojamojo paviršiaus lygmenyje. Todėl nebereikia skuboti keisti padangos, nes galima tęsti važiavimą naudojant šį įrenginį.

TaupantDegalus
TaupantDegalus

"EfficientGrip" pasižymi inovatyviu gumos mišiniu ir lengva gamyba, dėl kurios reikia mažiau energijos. Derinamas su "FuelSaving Technology", jis padeda sutaupyti degalų, mažinti jų vartojimą ir CO2 išmetimą.

Optimalus Padangos Našumas
Optimalus Padangos Našumas

Tread Optimal Performance technologija leidžia stebėti padangos nusidėvėjimą ir geriau jį valdyti.

SilentArmor
SilentArmor

Goodyear SilentArmor technologija užtikrina saugų vairavimą sunkiose vietovėse dėka sustiprintų šoninių sienelių, kurios padidina atsparumą pjūviams ir pradūrimams.

Adaptive SipeGrip
Adaptive SipeGrip

UltraGrip Performance 2 technologija leidžia mėgautis puikiais rezultatais, ypač žiemą. Ji pasižymi gumos mišiniu, kuris gali išlaikyti gerą sukibimą esant labai šaltam orui. Jos skerspjūvio grioveliai užtikrina trauką kalnuose ir kokybišką pagreitį. Derinant su Adaptive SipeGrip technologija, šis įrenginys padidina sukibimą ir gerina stabdymą ant sutankinto sniego ir ant ledo.

Active CornerGrip
Active CornerGrip

Suderintas su Active CornerGrip technologija, šis gumos mišinys iš varžybų pasaulio užtikrina aukštos kokybės sukibimą ir trauką. Dėka specialiai SUV svoriui pritaikyto padango, jis reiškia dinamišką vairavimą.

3D BIS technologija®
3D BIS technologija®

Su Goodyear 3D BIS Technology®, stabdymo atstumai yra sutrumpinti ir žiemos našumas yra puikus.

ActiveGrip
ActiveGrip

Nuolatinis slėgio padalijimas ant padangos, optimizuotos našumo charakteristikos ir pagerėjęs vairavimo stabilumas užtikrinami naudojant ActiveGrip technologiją.

SoundComfort Technologija
SoundComfort Technologija

Padengdami rato vidinę sienelę poliuretano puta, SoundComfort technologija suteikia iki 50 % garso mažinimą automobilio salone. Rato našumas išlieka panašios kokybės.

SmartWear
SmartWear

Dėka naujų gumos mišinių ir griovių, kurios atsiskleidžia naudojant, SmartWear technologija suteikia padangai didesnį atsparumą ir ilgaamžiškumą.

WearControl
WearControl

Trumpesni stabdymo atstumai ant drėgno kelio ir mažesnė kuro sąnauda užtikrinama naudojant WearControl Technology įrenginį.

MultiControl Ice
MultiControl Ice

Didesnis sukibimas ir geresnė vairavimo stabilumas ant ledo pasiekiami dėka MultiControl Ice technologijos, kuri užtikrina optimalų padangų protektorių kontakta su paviršiumi.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.