Paieška pagal matmenis
Padangos keturračiams Carlisle

Padangos keturračiams Carlisle

Carlisle padangų prekės ženklas jau daugelį metų garsėja savo patirtimi ir gaminių kokybe. Ypač gerai vertinama keturračiams skirtų padangų gama.

Carlisle gamindamas padangas stengiasi užtikrinti eksploatacinių savybių, tokių kaip lankstumas, efektyvumas posūkiuose, atsparumas smūgiams ir prakiurimas, kokybę.
Visos Carlisle padangos keturračiams pagamintos Jungtinėse Amerikos Valstijose. Markė siūlo pilną padangų gamą, pagamintą ISO sertifikuotose gamyklose.

Perkamiausi profiliai

Transportinės / Visiems keliams

Laisvalaikio / Pasivažinėjimo

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
AD TYRES (Padangulyderis.lt) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisPadangulyderis.lt. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
LiveChat
Whatsapp Messenger