Padangos Maxxis

Pripažintas už savo padangų kokybę ir patvarumą, gamintojas Maxxis taip pat labai populiarus tarp transportinių ir sportinių keturračių vairuotojų. Šį prekės ženklą galima išvysti daugelyje keturračių lenktynių. Gamintojas iš Taivano, sėkmingai gyvuojantis padangų rinkoje nuo 1967 metų, nuolat diegia naujoves ir investuoja į mokslinius tyrimus, siekdamas pagaminti dar geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminčias padangas.

Keturračių padangos Maxxis

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Maxxis

Naršykite mūsų plačią Maxxis modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.