Dažnai užduodami klausimai

Ar internete parduodamos padangos yra tokios pat, kaip pas mano montuotoją ?

Taip, mūsų svetainėje parduodamos padangos yra naujos ir visiškai tokios pat, kokias galite įsigyti jūsų autoservise. Be to, padangulyderis.lt tiekia padangas daugybei autoservisų ir platintojų Lietuvoje.


Kur montuoti internete pirktas padangas?

Dėl montavimo problemų neturėtų kilti, pateikdami užsakymą mūsų svetainėje galite pasirinkti autoservisą, kuriame montuosite ir į kurį mes pristatysime jūsų padangas. Taip pat galite jas užsisakyti į namus ir montuoti viename iš mūsų svetainėje siūlomų autoservisų.


Per kiek laiko pristatomos padangos?

Kiekvienos padangos pristatymo laikas nurodomas prekių krepšelyje. Mūsų pristatymas – greitas ir patikimas.


Kas atsitinka, jei pristatymo metu manęs nėra namuose?

Jokiu problemų. Vežėjas paliks jums pranešimą su informacija, kaip galite su juo susisiekti ir susitarti dėl pristatymo kitu laiku. Jei nereaguosite į paliktą pranešimą, vairuotojas vis tiek atveš padangas dar kartą. Jei jūsų vis dar nebus, padangas bus galima atsiimti per 15 dienų iš sandėlio, esančio arčiausiai pristatymo vietos.


Ar apmokėjimas yra saugus?

Mokėjimo saugumu rūpinasi mokėjimo sprendimų ekspertas HIPAY. HIPAY prižiūri mokėjimus internetu, todėl apmokėdami mūsų interneto svetainėje jūs nepatiriate jokios rizikos. Be to, mūsų svetainėje naudojama 3D secure sistema, visiškai užtikrinanti operacijų saugumą


Ar turite sandėlyje interneto svetainėje rodomų padangų ?

Taip, savo svetainėje siūlome įsigyti tas padangas, kurias jau turime sandėlyje, todėl jas galime greitai pristatyti.


Ar galiu sekti savo užsakymo būseną?

Taip. Mes galime jums nurodyti kiekvieno siuntinio numerį, kad galėtumėte sekti užsakymo vykdymo būseną.


Jei mano padangos pristatomos į autoservisą, ar man bus pranešta, kai padangos bus pristatytos?

Taip. Priėmę jūsų padangas, autoserviso darbuotojai turi jums paskambinti ir susitarti dėl susitikimo. Jums taip pat bus pranešta užsakymo vykdymo būsena, jei naudojate sekimo numerį.