Paieška pagal matmenis
Motociklų padangos Shinko

Motociklų padangos Shinko

„Shinko Group“, įsteigta 1946 m. Japonijos Osakos mieste, pradėjo veikti kaip dviračių padangų ir padangų kamerų gamintoja. Šiuo metu grupė yra sparčiai auganti kaučiuko gaminių gamintoja.

1998 m. „Shinko Group“ įsigijo „Jokohama Rubber Co.“ priklausančią motociklų padangų technologiją ir formas ir pradėjo gaminti šias prekes su prekių ženklu „Shinko Tire“. Kadangi gamyba vykdoma Pietų Korėjoje, o kūrimo procesas – Japonijoje, bendrovei pavyko suderinti Japonijos projektavimo ir inžinerijos principus su Pietų Korėjos gamybos ir kokybės kontrolės standartais. Šiuo metu „Shinko Tire“ per mėnesį pagamina apie 200 000 motociklų padangų.

JAV „Shinko“ padangas importuoja „Western Power Sports, Inc.“ (WPS), kurios pagrindinė buveinė yra Aidaho valstijos sostinėje Boise. Bendrovė yra gerai įsitvirtinusi automobilių sporto rinkoje ir turi sandėlius Boise (Aidaho), Fresno (Kalifornija), Ashley (Indiana), Elizabethtown (Pensilvanija), Midlothian (Teksasas) ir Memfyje (Tenesis). „Shinko Tires USA“, bendradarbiaudama su „WPS“, didžiuojasi galėdama jums pristatyti „Cruiser“, „Schooter“, „Off Road“ ir „Dual Sport“ padangas, kurios priklauso „Shinko“ sportiniam asortimentui.

Nuolatiniai bandymai Jungtinėse Amerikos Valstijose ir „Shinko Tires“ gamyklos MTTP departamento vykdomi patobulinimai suteikia galimybę gaminti perspektyvias padangas, kurios atitinka šiuolaikinių pilotų poreikius. „Shinko Tire“ ir „WPS“ padangomis siekiama vienintelio tikslo - patenkinti visus jūsų lūkesčius.

Perkamiausi profiliai

Kelių / Sportinės

Vasarinės

Motoroleris

Vasarinės

Varžybos / Lenktynės

Vasarinės

Custom

LiveChat
Whatsapp Messenger