Paieška pagal matmenis
Padangos keturračiams Roadguider

Padangos keturračiams Roadguider

Roadguider yra keturračių padangų prekės ženklas, kurį sukūrė Qingdao Qihang Tire CO., Ltd - padangų gamintojas, įsikūręs Pingdu, Qingdao, Kinijoje, įkurta 2000 metais. Įmonėje dirba daugiau nei 400 žmonių.

Roadguider keturračių padangos yra sertifikuotos pagal USA DOT, CCC, REACH ir EMARK standartus ir taip pat atitinka ISO normas.

Gamintos iš geriausių Indonezijos ir Tailandijos kauciukų, Roadguider keturračių padangos yra kruopščiai testuojamos, siekiant užtikrinti nuoseklų kokybę.

Transportinės / Visiems keliams

Vasarinės
Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
AD TYRES (Padangulyderis.lt) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisPadangulyderis.lt. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
LiveChat
Whatsapp Messenger