Kenda

Kenda K3201 Mastadon HT
30X10 R14 63M 8PR

Kategorija :
Transportinės / Bet kokiems keliams
4/5 (2 atsiliepimai)
Kaina už vienetą
200,29 
Sandėlyje
  • Saugi transakcija
  • Daugiau nei 50 montavimo partnerių
Charakteristikos
Markė
Kenda
Modelis
K3201 Mastadon HT
Matmenys
30X10 R14 63M Keisti
Ypatybės
8PR
Kategorija
Transportinės / Bet kokiems keliams
Klientų atsiliepimai
2 atsiliepimai
EAN
4713309156731
HSN
25713066
Aprašymas

Jūsų nauji UTV šalia šalia esantys padangos jau čia! Kenda K3201 Mastadon HT padangos, kurios priklauso visiškai naujai Mastodon serijai, buvo sukurtos būti pranašiausiomis padangomis sunkioms takoms ir sunkiam reljefui, skirtoms naudoti ATV, UTV ir SXS šalia šalia esantiems modeliams. Bėgimo juostos modelis, įkvėptas lengvųjų sunkvežimių padangų, užtikrina itin švelnų važiavimą įvairiomis paviršiumis, nuo kieto iki vidutinio. Pagamintos, kad puikiai veiktų tiek dykumos sąlygomis ir dideliu greičiu, tiek uolėtuose ir siauruose reljefuose. 8 sluoksnių radialinis danga suteikia optimalų atsparumą dūrimui, užtikrinant kokybišką važiavimą, lygų profesionalų.

DUK: Montavimas

Jums pateikiamos dvi pristatymo galimybės užsakymo metu:

Pristatymas į jūsų pasirinktą adresą: galėsite atnešti savo padangas į vieną iš mūsų partnerių centrų, kad atliktumėte montavimo paslaugą.

Pristatymas į montavimo stotį: partneris susisieks su jumis gavus jūsų užsakymą, kad sutartų dėl susitikimo ir atliktų montavimo paslaugą.

Partnerių tarifai nurodomi užsakymo metu. Taip galėsite pasirinkti patogiausią ir naudingiausią variantą.

Mūsų partneriai
Pristatymo mokesčiai yra nemokami perkant porą padangų ir visada nemokami motociklų padangoms.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Mūsų mokėjimo būdai
Užsakymą galite apmokėti naudodamiesi šiais mokėjimo būdais:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
2 klientų komentarai
4 iš 5 žvaigdučių
Kokybė/Kaina
5/5
Stabilumas
5/5
Triukšmas
2.5/5
Patvarumas
5/5
Pravažumas
4.5/5
Sukibimas su asfaltu
3.5/5
Atsparumas prakiurimui
4/5
Vibracijos
3.5/5
Klientų atsiliepimai

Norėdami įvertinti šią prekę, iš pradžių turite atlikti užsakymą. Informuojame, kad svetainėje palikti atsiliepimai yra kontroliuojami. Atsiliepimai yra rūšiuojami tik chronologine tvarka.


Atsiliepimas iš hordos
4/5

Labai geras eksploatavimo laikas, puikus elgesys gilynneje purvoje. Tačiau jis visiškai netoleruoja asfalto, labai triukšmingas ir slidus, be to, greitai nusidėvi šiomis sąlygomis. Tikras visureigis padangas, kur jis puikiai pasirodo.

Kelio tipas: Bekelė - Važiavimas: Sportinis - Automobilis: Can-am X3 - Nuvažiuoti kilometrai: 4000 km
Atsauksme publicēta 2024-01-21 no hordos pēc pirkuma pieredzes 2023-09-16 Versta atsiliepimą pateikė hordos 2024-01-21, remiantis pirkimo patirtimi 2023-09-16 - Lithuanian: žiūrėti originalą (vengrų) žiūrėti išverstą versiją (lietuvių)
Ar dar kartą pirktumėte šias padangas ? Taip
Atsiliepimas iš Murphy
4/5

Šitas padangas tikrai gera padanga. Atspari pataikymams. Ši padanga turi gerą kilometro/dėvėjimo santykį. Vienintelis trūkumas yra tas, kad ji drebės, jei jūs nekeisite jų laiku iš priekinės į galinę pusę, stabdant jos susidėvi nelygiai ir tai sukelia virpesius. Ji turi gerą sukibimą visose sausose ir drėgnuose paviršiuose. Labai rekomenduojama.

Kelio tipas: Bekelė - Važiavimas: Sportinis - Automobilis: Can Am Maverick
Atsauksme publicēta 2021-05-07 no Murphy pēc pirkuma pieredzes 2020-05-17 Versta atsiliepimą pateikė Murphy 2021-05-07, remiantis pirkimo patirtimi 2020-05-17 - Lithuanian: žiūrėti originalą (olandų) žiūrėti išverstą versiją (lietuvių)
Ar dar kartą pirktumėte šias padangas ? Taip
Prieiga prie pagalbos

Darbo laikas: Pimadienį - penktadienį 10h-18h

Norite gauti informacijos apie mūsų svetainę arba produktus? Mūsų prekybos komanda jums suteiks informaciją nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 10:00 iki 18:00 val.

Duomenų apsauga

Jūsų asmens duomenų apsauga mums yra labai svarbi.

Labai svarbu užtikrinti visos jūsų dalijamos informacijos konfidencialumą ir saugumą.
Kaip vieną iš mūsų pagrindinių prioritetų, mes įgyvendiname griežtas priemones, kad užtikrintume jūsų duomenų apsaugą.
Todėl kviečiame jus susipažinti su mūsų išsamia privatumo politika, kurioje rasite visą informaciją apie jūsų asmens duomenų rinkimą, naudojimą ir apsaugą.

Įsipareigojame gerbti jūsų privatumą ir atsargiai tvarkyti jūsų duomenis.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.