Paieška pagal matmenis
Automobilių padangos Horizon

Padangos Horizon

Daugiau kaip 10 metų „Horizon Tire“ pardavinėja savo padangas visoje JAV teritorijoje.

Didžiausi originalios įrangos gamintojai, platintojai ir mažmenininkai „Horizon“ laiko paslaugų pasirinkimo, patikimumo ir produktų kokybės teikėju.

„Horizon“ yra apsidraudusi JAV draudimo bendrovėje dėl visų parduodamų produktų.

Pagrindinis veiklos modelis – tiesioginis vežimas konteineriais į bet kurią paskirties vietą Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Jungtinėse Amerikos Valstijose (Pietų Kalifornijoje, Teksase, Naujajame Džersyje ir Džordžijoje) esančiuose platinimo centruose yra daugiau kaip 4 hektarus užimančių atsargų, kad būtų galima nedelsiant surinkti prekes arba pristatyti konteinerius ten, kur pageidauja pirkėjai.

„Horizon“ turi filialus Kinijoje, Pekine ir Kingdao, kad palengvintų gamybą ir galėtų apsirūpinti žaliavomis iš Ramiojo vandenyno juostoje esančių padangų gamintojų.

„Horizon“ prekiauja produktais, pagamintais gamyklose, kurioms taikoma labai griežta kokybės kontrolė pagal šiuos standartus: ISO/TS 16949 (kokybės valdymas), ISO 9001 (kokybės valdymas), ISO 14001 (aplinkos valdymas), ISO 10012 (priemonių valdymas), DOT, E-Mark, CCC, E-Sound, INMETRO, GCC, ECE-SW ir prieš tai galiojusį RAH.

Lengviesiems automobiliams

Vasarinės
LiveChat
Whatsapp Messenger