ratlankiai

Ratlankio veržlių prisukimas

Rato montavimas yra itin subtilus etapas, kurį atliekant reikia laikytis automobilio saugumo taisyklių. Savo automobilio vadove rasite paaiškinimus, kaip pasikeisti ratą.

Kai prisukate veržles, būtina patikrinti jų švarą. Neturi likti jokių dulkių ar akmenukų, kurie galėtų paveikti sukimą ar pažeisti varžto sriegį.

Veržlę pradėkite sukti ranka, nenaudodami didelės jėgos. Kai veržlės jau savo vietoje, pabaikite jas priveržti naudodami dinamometrinį raktą arba kryžminį veržliaraktį, laikydamiesi nustatyto sukimo eiliškumo (atsižvelgiant į veržlių skaičių) :


Jei nesilaikysite šios tvarkos, ratlankis gali sugadinti automobilį, nes ratas bus netinkamai pritvirtintas prie ašies.

Tik nesistenkite priveržti veržlių, koja bandydami pasukti raktą ar veržliaraktį ! Jei per stipriai priveršite, galite sugadinti ašies varžto sraigtą. Nepamirškite, kad ašies remontas jums brangiai kainuos.

Pritvirtinę veržles, galite drąsiai tęsti kelionę. Tačiau nuvažiavę 50 km/100 km nepamirškite jų dar kartą patikrinti. Judėjimo metu susidarančios vibracijos gali šiek tiek atlaisvinti veržles.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.