Kas yra ratlankio ofsetas ?

Ofsetas yra atstumas (matuojamas milimetrais) nuo ratlankio simetrijos plokštumos iki ratlankio lietimosi prie stebulės plokštumos.

Lietame ratlankyje ofsetas yra fiksuotas ir negali būti keičiamas. Tuo tarpu surenkamame ratlankyje, ofsetą galima reguliuoti ir pritaikyti keliems automobiliams.

Svarbu atkreipti dėmesį į šiuos faktus :

  • Kuo ofsetas didesnis, tuo arčiau ašies bus jūsų ratlankis. Todėl jei ofsetas per didelis, ratas gali liestis į stabdžio suportus arba amortizatorius.
  • Kuo ofsetas mažesnis, tuo labiau į ratlankius spaudžia ratą. Todėl jei ofsetas per mažas, važiuojant ar atliekant posūkį jūsų ratlankis gali liestis į kėbulą.

Ant automobilio galima montuoti ratlankį, kurio ofsetas skiriasi nuo pradinio ofseto. Tačiau ofseto variacijos priklauso nuo kiekvieno automobilio, atsižvelgiant į erdvę, esančią prie ašies.

Nulinis ofsetas

Ofsetas yra nulinis kai lietimosi plokštuma yra ratlankio simetrijos plokštumos viduryje.

Teigiamas ofsetas

Teigiamas ofsetas yra tuomet, kai lietimosi plokštuma yra labiau išsikišusi į automobilio išorę nei ratlankio simetrijos plokštuma.

Neigiamas ofsetas

Neigiamas ofsetas yra tuomet, kai lietimosi plokštuma yra arčiau jūsų automobilio ašies, palyginti su ratlankio simetrijos plokštuma.


Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
AD TYRES (Padangulyderis.lt) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisPadangulyderis.lt. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
LiveChat
Whatsapp Messenger