Ieškoti pagal automobilį

Kas yra ratlankio ofsetas ?

Ofsetas yra atstumas (matuojamas milimetrais) nuo ratlankio simetrijos plokštumos iki ratlankio lietimosi prie stebulės plokštumos.

Lietame ratlankyje ofsetas yra fiksuotas ir negali būti keičiamas. Tuo tarpu surenkamame ratlankyje, ofsetą galima reguliuoti ir pritaikyti keliems automobiliams.

Svarbu atkreipti dėmesį į šiuos faktus :

  • Kuo ofsetas didesnis, tuo arčiau ašies bus jūsų ratlankis. Todėl jei ofsetas per didelis, ratas gali liestis į stabdžio suportus arba amortizatorius.
  • Kuo ofsetas mažesnis, tuo labiau į ratlankius spaudžia ratą. Todėl jei ofsetas per mažas, važiuojant ar atliekant posūkį jūsų ratlankis gali liestis į kėbulą.

Ant automobilio galima montuoti ratlankį, kurio ofsetas skiriasi nuo pradinio ofseto. Tačiau ofseto variacijos priklauso nuo kiekvieno automobilio, atsižvelgiant į erdvę, esančią prie ašies.

Nulinis ofsetas

Ofsetas yra nulinis kai lietimosi plokštuma yra ratlankio simetrijos plokštumos viduryje.

Teigiamas ofsetas

Teigiamas ofsetas yra tuomet, kai lietimosi plokštuma yra labiau išsikišusi į automobilio išorę nei ratlankio simetrijos plokštuma.

Neigiamas ofsetas

Neigiamas ofsetas yra tuomet, kai lietimosi plokštuma yra arčiau jūsų automobilio ašies, palyginti su ratlankio simetrijos plokštuma.


LiveChat
Whatsapp Messenger