Padangos Heidenau

Padangų rinkoje pasirodęs daugiau nei prieš 60 metų, Heidenau bėgant metams pelnė tvirtą reputaciją padangų gamybos srityje. Nuo 1994 metų įmonė Heidenau GmbH & Co. KG projektuoja padangas dviratėms motorizuotoms transporto priemonėms (motociklams, mopedams, motoroleriams, enduro motociklams ir kt.). Šioje srityje turėdamas nemenką patirtį ir žinių, Heidenau siekia patenkinti klientų poreikius, prisitaikyti prie besikeičiančios rinkos ir reaguoti į atsirandančias naujas tendencijas. Heidenau sėkmę lemia nuolat tobulinami gaminiai. Heidenau padangų galima įsigyti daugiau nei 40 šalių.

Motociklų padangos Heidenau

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Heidenau

Naršykite mūsų plačią Heidenau modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

Trail

Vasarinės

Varžybos / Lenktynės

Vasarinės

Kroso / Trialo lenktynės

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.