Paieška pagal matmenis
Motociklų padangos Eurogrip

Motociklų padangos Eurogrip

TVS Eurogrip (TVA Srichakra Limited / TVS Group) yra vienas didžiausių dviračių padangų gamintojų Indijoje. Veikianti visame pasaulyje, prekės ženklas siekia pasiūlyti padangas, kurios pagerina vairavimą. Naudojant pažangiausią technologiją ir remiantis dešimtmečių patirtimi, TVS Eurogrip žino, kad motociklas yra daugiau nei tik transporto priemonė.

Įkurta 1985 m., TVS nuolat pristato naujas motociklų ir dviračių padangų serijas. Ji tiekia daugelio gamintojų serijinius modelius. 2021 m. buvo pristatyta nauja skuterių padangų serija Europos motociklininkams - Eurogrip Bee Connect. Ji neseniai atidarė tyrimų centrą Milane (Italija).

Baigtinės motociklų padangos, su rafinuotu dizainu, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų ("Dual Tread Compound", "Air Seal" technologija), daugybės kokybės testų rezultatas, žada vartotojams nepaprastą, stilingą ir patikimą patirtį, atitinkančią šiuolaikines tendencijas.

Kelių / Sportinės

Vasarinės

Motoroleris

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
AD TYRES (Padangulyderis.lt) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisPadangulyderis.lt. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
LiveChat
Whatsapp Messenger