Paieška pagal matmenis
Motociklų padangos Anlas

Motociklų padangos Anlas

Istorija

1960 m. įsteigta turkų įmonė ANLAS 1970 m. pradėjo investuoti į vietinę padangų gamybą. Oficialiai gamyba buvo pradėta 1976 m.

Žmogiškieji ištekliai

Įmonė ANLAS subūrė kvalifikuotas technikų ir gamybos specialistų grupes. Dėl patirties, įgytos per ilgus metus padangų pramonėje, visi įmonės darbuotojai yra kvalifikuoti darbo su kaučiuku ir padangomis specialistai. Keturiasdešimt metų gyvavimo suteikia įmonei galimybę turėti stiprią komandą.

Dėka ištikimų ir visose rinkose išsidėsčiusių pardavimų komandų, ANLAS įtvirtino glaudžius ryšius su platintojais ir klientais tiesiogiai vietose. Pardavėjai gali suteikti patirtį kaip grįžtamąjį ryšį realiu laiku dėl siūlomų produktų kokybės ir eksploatavimo.

Turėdama daug platintojų Turkijos teritorijoje (60 % rinkos) ANLAS daugelį metų dirbo puoselėdama bendrovės ateities viziją.

Gamyba

ANLAS patalpos, įsikūrusios pramoniniame Düzsce mieste, pusiaukelėje tarp Stambulo ir Ankaros, yra transeuropinių ir nacionalinių kelių kryžkelėje.

Įmonė užima 100 000 kvadratinių metrų plotą su neribota galimybe plėstis. Dabartinė gamykla ir jos pagalbiniai pastatai sudaro uždarą teritoriją (13 000 kvadratinių metrų).

Vietovėje taip pat yra cheminių ir fizinių medžiagų ir mišinių tyrimų laboratorijos ir bandymų centras, kur išbandomos padangos jų kūrimo metu ar tikrinama pagamintų produktų kokybė.

Perkamiausi profiliai

Kelių / Sportinės

Motoroleris

Enduro

Trail

Kroso / Trialo lenktynės

Vasarinės
LiveChat
Whatsapp Messenger