Padangos Viatti

„Viatti“ padangos gaminamos laikantis išskirtinių Vokietijos technologijų taisyklių.
Vidutinės kainos „Viatti“ padangos kuriamos pagal Europos kokybės standartus. Šis naujas ženklas susieja saugumą ir komfortą. Šios padangos buvo daug kartų sėkmingai išbandytos ir įvertintos.

„Viatti“ padangos gaminamos laikantis išskirtinių Vokietijos technologijų taisyklių. Priešingai nei daugumos Europos prekių ženklų prekės, jos visiškai atitinka Rusijos eismo sąlygas. Jų gamintojai jau ankstyvuose kūrimo etapuose atsižvelgė į vietos sąlygų ypatumus, todėl atsirado iš esmės naujas produktas, kuris užtikrina, kad visais laikotarpiais ir visomis kelių sąlygomis būtų itin patogu vairuoti. Siekiant užtikrinti geresnę jų sklaidą visoje šalyje, buvo nuspręsta jų gamybos vietą pasirinkti pačioje Rusijoje. Pagrindine projekto įgyvendinimo vieta pasirinkta padangų komplekso įrenginiai „PAO Tatneft“. „Viatti“ padangų gamybos linija aprūpinta pažangiausia įranga iš Vokietijos, o gamybos procesas beveik 100 % automatizuotas, todėl nebelieka žmogiškojo faktoriaus poveikio.
Po dvejų metų griežtų bandymų įvairių tipų keliuose Europoje ir Rusijoje 2010 m. rugpjūčio mėn. „Viatti“ padangos pirmą kartą buvo oficialiai pristatytos visuomenei Maskvos tarptautiniame automobilių salone.

Automobilių padangos Viatti

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Viatti

Naršykite mūsų plačią Viatti modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

Automobiliai

Žieminės

Furgonai

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.