Paieška pagal matmenis
Automobilių padangos Superia

Padangos Superia

Pajuskite skirtumą ir mėgaukitės geru vairavimu su aukštos kokybės „Superia“ padangomis. Šiuolaikinės ir technologiškai pažangios padangos, kurias sukūrė Europos ir Azijos inžinieriai, užtikrinantys optimalius saugos, patogumo ir bendrų eksploatacinių savybių rezultatus. Padangos atitinka tarptautinius kokybės ir veiksmingumo standartus ir sertifikuotos pagal tarptautines taisykles. Dėl intensyvių mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros programų vykdymo „Superia“ padangos gali patenkinti visus dabartinius transporto priemonių vairuotojų lūkesčius tarptautinėje padangų rinkoje.

„Superia“ padangos kuriamos ir gaminamos pagal Europos ir tarptautines taisykles: E-mark, S-mark, REACH, M + S, 3PMSF (snaigės simbolis).

E-mark sertifikatu užtikrinama atitiktis minimaliems ES arba tarptautiniams (JT/EKE - Jungtinių Tautų Europos ekonomikos komisija) matmenų, apkrovos ir greičio standartams. S-mark sertifikatas (garso ženklinimas) patvirtina, kad padangų garso lygis atitinka Europos arba tarptautinius standartus (JT/EEK).

2007 m. paskelbtu REACH reglamentu (Europos Parlamento reglamentu dėl cheminių medžiagų registracijos, įvertinimo, autorizacijos ir apribojimo) ribojamas cheminių medžiagų, turinčių neigiamą poveikį žmonių sveikatai ir aplinkai, naudojimas. M + S ženklinimas („purvas ir sniegas“) – gamintojo pareiškimas, kad protektorius ir naudojama medžiaga užtikrina geresnes važiavimo purvu ir sniegu charakteristikas nei standartinės padangos. Pagal 3PMSF (snaigės simbolis trijų viršūnių kalne) žieminės padangos turi atitikti minimaliausius stabdymo ir sukibimo su sniegu reikalavimus.

Perkamiausi profiliai

Lengviesiems automobiliams

Visureigiams / SUV

Furgonams

4 sezonams
LiveChat
Whatsapp Messenger