Padangos Sumitomo

„Sumitomo Tires“ yra „Sumitomo Rubber Industries, Ltd.“ (SRI) eksporto prekių ženklas ir vienas labiausiai klestinčių ir įtakingiausių padangų gamintojų pasaulyje.
Padangų pramonėje „Sumitomo“ turi gerą reputaciją, susijusią su novatorišku projektavimu, tiksliąja inžinerija ir aukšta produktų kokybe. „Sumitomo“ yra pasaulinis prekės ženklas, kuris aktyviai konkuruoja dėl savo produktų vertės ir jų eksploatacinių savybių realioje rinkoje.
Istorinio įkūrėjo Masato Sumitomo principais, kuriais buvo pabrėžiamas patikimumas ir pasitikėjimas, vadovaujamasi jau daugiau kaip 400 metų, o „Sumitomo“ tęsia šią didžią tradiciją.
„Sumitomo Tires“ tikslas – sukurti nenuginčijamą pridėtinę vertę vartotojams, išliekant ištikimiems praeities tradicijoms ir sutelkiant dėmesį į ateities galimybes.

Automobilių padangos Sumitomo

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Sumitomo

Naršykite mūsų plačią Sumitomo modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

Automobiliai

Vasarinės
Žieminės

Furgonai

Vasarinės
Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.