Padangos Powertrac

„Powertrac Tyre Co, Ltd.“ yra „POWERTRAC“ prekių ženklo pardavimų bendrovė, priklausanti „Shandong HAOHUA“ padangų gamyklai.

„Shandong HAOHUA“ yra profesionali TBR ir PGR padangų gamybos įmonė, įsteigta 2011 m. HAOHUA yra įsikūrusi Veifange, Šandongo provincijoje. Ji apima daugiau kaip 106 hektarus ploto ir joje dirba apie 6 000 darbuotojų. Bendri HOAHUA gamyklos gamybos pajėgumai yra 25 mln. PGR vienetų ir 5 mln. TBR vienetų. Šiuo metu ji pagamina 40 000 PGR ir 8 000 TBR vienetų kasdien.

HAOHUA produktai yra sėkmingai parduodami pasaulyje ir bendrovė turi CCC, ECE, DOT, GCC, SMARK, INMETRO ir kitus sertifikatus.

Automobilių padangos Powertrac

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Powertrac

Naršykite mūsų plačią Powertrac modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

4x4 / SUV

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.