Paieška pagal matmenis
Automobilių padangos GT-Radial

Padangos GT-Radial

GT-Radial turi septynias padangų gamyklas Kinijoje ir 1 Indonezijoje, atitinančias pagrindinius pasaulinius gamybos proceso kokybės ir saugumo kriterijus. GT-Radial gamyklose gaminamos padangos Michelin ir Nokian vardu. GT-Radial siūlo visą padangų asortimentą transportiniams automobiliams, visureigiams, lengviesiems automobiliams.

GT-Radial tarp padangų gamintojų užima 9-ąją vietą pasaulyje. GT-Radial ilgus metus tiekė padangas General Motor. GT-Radial padangos turi visus produkto kokybę patvirtinančius sertifikatus : ISO9001:2000, ISO/TS16949:2002 ir ISO14001 dėl aplinkosaugos.

GT-Radial mokslinius tyrimus bei plėtrą vykdo daugiau nei 500 darbuotojų.

Perkamiausi profiliai

Lengviesiems automobiliams

4 sezonams

Visureigiams / SUV

4 sezonams

Furgonams

GT-Radial technologija

Daugiau nei 60 metų patirtis

Daugiau nei 60 metų patirtis
Daugiau nei 60 metų Giti Tire, GT Radial prekės ženklo kūrėjas, veikia padangų pasaulyje, kuriame jis išsiskiria kaip vienas iš pasaulio lyderių. Giti Tire turi daugiau nei 35 000 darbuotojų visame pasaulyje. Įmonė turi ultramodernius gamybos objektus Kinijoje ir Indonezijoje. Ji prekiauja maždaug 70 000 pardavimo vietose, išsidėsčiusiose daugiau nei 130 šalyse, turizmo, SUV, komercinių ir sunkvežimių padangomis. Garsių automobilių prekių ženklai, tokie kaip Dacia, Renault, Peugeot ir Citroën, naudoja GT Radial padangas kaip originalią įrangą. Šis elementas rodo pasitikėjimą, kurį šie gamintojai skiria mūsų produktams.
Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
AD TYRES (Padangulyderis.lt) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisPadangulyderis.lt. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
LiveChat
Whatsapp Messenger