Padangos General Tire

General Tire Tire padangų rinkoje pasirodė 1915 metais. Jis gamina padangas su itin efektyviu protektoriumi. General Tire Tire padangos jums suteiks komfortišką ir saugų stabilumą ir leis pajusti, kad visiškai valdote savo automobilį.

General Tire Tire išsiskiria moderniu ir novatorišku dizainu – iki šiol į sėkmę vedusiu raktu. General Tire Tire siūlo aukštos kokybės padangas lengviesiems, transportiniams automobiliams ir visureigiams.

Automobilių padangos General Tire

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai General Tire

Naršykite mūsų plačią General Tire modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

Furgonai

Vasarinės

General Tire technologija

RTM įrenginys (Replacement Tire Monitor)
RTM įrenginys (Replacement Tire Monitor)

Skirta įspėti vairuotoją, kad atėjo laikas keisti padangą, RTM technologija garantuoja jūsų saugumą.

VAI (Visualusis Nukrypimo Indikatorius)
VAI (Visualusis Nukrypimo Indikatorius)

Padangos tarnavimo laikotarpis yra žymiai pagerintas dėka VAI (Visual Alignment Indicator) technologijos. Per pirmuosius 1000 kilometrų, ji aptinka bet kokį nereguliarų protektoriaus nusidėvėjimą, kuris kiltų dėl neteisingo išlyginimo.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.