Generic

Generic Smūginis padangų pripūtimo infliatorius

5/5 (1 atsiliepimai)
Kaina už vienetą
148,49 
Sandėlyje
  • Pristatymas 27 birželio - 01 liepos
  • Saugi transakcija
Aprašymas

Smūginis padangų pripūtimo infliatorius su plienine talpa skirtas palengvinti lengvųjų automobilių, komercinių transporto priemonių, sunkvežimių, visureigių padangų pripūtimą.
Įmontuotas manometras, kuris rodo talpos slėgį, su įpurškimo vožtuvu ir apsauginiu vožtuvu. Naudodami pripildykite talpą ir įpurškite ant ratlankio ir padangos krašto.
Smūginis padangų pripūtimo infliatorius turi būti naudojamas su filtruotu ir nesuteptu oru.

1 kliento komentaras
5 iš 5 žvaigdučių
Įvertinkite šią prekę

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais klientais.

Parašykite kliento atsiliepimą
Klientų atsiliepimai

Atkreipkite dėmesį, kad svetainėje paliekamiems atsiliepimams atliekama kontrolės procedūra. Peržiūros išvardijamos tik chronologiška tvarka.


Atsiliepimas iš GAD
5/5

Ši dalis yra tik nuostabi !!

Atsauksme publicēta 2023-08-15 no GAD pēc pirkuma pieredzes 2021-11-07 Versta atsiliepimą pateikė GAD 2023-08-15, remiantis pirkimo patirtimi 2021-11-07 - Lithuanian: žiūrėti originalą (vokiečių) žiūrėti išverstą versiją (lietuvių)
Prieiga prie pagalbos

Darbo laikas: Pimadienį - penktadienį 10h-18h

Norite gauti informacijos apie mūsų svetainę arba produktus? Mūsų prekybos komanda jums suteiks informaciją nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 10:00 iki 18:00 val.

Duomenų apsauga

Jūsų asmens duomenų apsauga mums yra labai svarbi.

Labai svarbu užtikrinti visos jūsų dalijamos informacijos konfidencialumą ir saugumą.
Kaip vieną iš mūsų pagrindinių prioritetų, mes įgyvendiname griežtas priemones, kad užtikrintume jūsų duomenų apsaugą.
Todėl kviečiame jus susipažinti su mūsų išsamia privatumo politika, kurioje rasite visą informaciją apie jūsų asmens duomenų rinkimą, naudojimą ir apsaugą.

Įsipareigojame gerbti jūsų privatumą ir atsargiai tvarkyti jūsų duomenis.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.